Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Babusnica timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:30 07:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:39
dep. 05:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:42
dep. 05:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:48
dep. 05:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:54
dep. 05:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:56
dep. 05:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:57
dep. 05:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 06:03
dep. 06:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 06:04
dep. 06:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:07
dep. 06:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:10
dep. 06:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:11
dep. 06:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:12
dep. 06:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:13
dep. 06:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:16
dep. 06:16
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:18
dep. 06:18
35.8 km
Crvena Reka
arr. 06:19
dep. 06:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:20
dep. 06:20
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:24
dep. 06:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:25
dep. 06:25
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:28
dep. 06:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
45.5 km
Mokra, Tri mosta
arr. 06:35
dep. 06:35
47.3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 06:39
dep. 06:39
50.3 km
Divljana
arr. 06:41
dep. 06:41
51.5 km
Donja Koritnica
arr. 06:44
dep. 06:44
53.7 km
Gornja Koritnica
arr. 06:48
dep. 06:48
55.7 km
Beziste
arr. 06:54
dep. 06:54
58.8 km
Resnik kod Babusnice
arr. 06:57
dep. 06:57
60.9 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 06:59
dep. 06:59
62.2 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
63.4 km
Donji Strizevac
arr. 07:03
dep. 07:03
64.5 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:10
dep. 07:10
67.1 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 07:12
dep. 07:12
68.4 km
Babusnica, Ukras
arr. 07:13
dep. 07:13
68.9 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:15
69.7 km
08:35 10:20 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:35
arr. 08:44
dep. 08:44
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:47
dep. 08:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:50
dep. 08:50
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:53
dep. 08:53
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:55
dep. 08:55
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:59
dep. 08:59
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:01
dep. 09:01
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:04
dep. 09:04
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:06
dep. 09:06
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 09:08
dep. 09:08
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:09
dep. 09:09
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:12
dep. 09:12
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:15
dep. 09:15
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:16
dep. 09:16
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:17
dep. 09:17
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 09:18
dep. 09:18
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 09:21
dep. 09:21
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 09:23
dep. 09:23
35.8 km
Crvena Reka
arr. 09:24
dep. 09:24
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 09:25
dep. 09:25
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 09:29
dep. 09:29
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 09:30
dep. 09:30
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 09:33
dep. 09:33
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
45.5 km
Mokra, Tri mosta
arr. 09:40
dep. 09:40
47.3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 09:44
dep. 09:44
50.3 km
Divljana
arr. 09:46
dep. 09:46
51.5 km
Donja Koritnica
arr. 09:49
dep. 09:49
53.7 km
Gornja Koritnica
arr. 09:53
dep. 09:53
55.7 km
Beziste
arr. 09:59
dep. 09:59
58.8 km
Resnik kod Babusnice
arr. 10:02
dep. 10:02
60.9 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 10:04
dep. 10:04
62.2 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
63.4 km
Donji Strizevac
arr. 10:08
dep. 10:08
64.5 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:15
dep. 10:15
67.1 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 10:17
dep. 10:17
68.4 km
Babusnica, Ukras
arr. 10:18
dep. 10:18
68.9 km
Babusnica, Bus station
arr. 10:20
69.7 km
11:00 12:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Nis, EI
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 11:23
dep. 11:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 11:27
dep. 11:27
20 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:30
dep. 11:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 11:31
dep. 11:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:34
dep. 11:34
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:37
dep. 11:37
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 11:38
dep. 11:38
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 11:39
dep. 11:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:40
dep. 11:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 11:43
dep. 11:43
35 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 11:45
dep. 11:45
37 km
Crvena Reka
arr. 11:46
dep. 11:46
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 11:47
dep. 11:47
38 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 11:49
dep. 11:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 11:51
dep. 11:51
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 11:54
dep. 11:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
46 km
Mokra, Tri mosta
arr. 12:05
dep. 12:05
47.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 12:09
dep. 12:09
50.8 km
Divljana
arr. 12:11
dep. 12:11
52 km
Donja Koritnica
arr. 12:14
dep. 12:14
54.2 km
Gornja Koritnica
arr. 12:18
dep. 12:18
56.2 km
Beziste
arr. 12:24
dep. 12:24
59.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 12:27
dep. 12:27
61.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 12:29
dep. 12:29
62.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
63.9 km
Donji Strizevac
arr. 12:33
dep. 12:33
65 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:40
dep. 12:40
67.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 12:42
dep. 12:42
68.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 12:43
dep. 12:43
69.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:45
70.2 km
14:30 16:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:42
dep. 14:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:54
dep. 14:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:56
dep. 14:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:57
dep. 14:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:59
dep. 14:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:01
dep. 15:01
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 15:03
dep. 15:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:04
dep. 15:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:07
dep. 15:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:10
dep. 15:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:11
dep. 15:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:12
dep. 15:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 15:13
dep. 15:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:16
dep. 15:16
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
35.8 km
Crvena Reka
arr. 15:19
dep. 15:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:20
dep. 15:20
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 15:24
dep. 15:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:25
dep. 15:25
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:28
dep. 15:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
45.5 km
Mokra, Tri mosta
arr. 15:35
dep. 15:35
47.3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 15:39
dep. 15:39
50.3 km
Divljana
arr. 15:41
dep. 15:41
51.5 km
Donja Koritnica
arr. 15:44
dep. 15:44
53.7 km
Gornja Koritnica
arr. 15:48
dep. 15:48
55.7 km
Beziste
arr. 15:54
dep. 15:54
58.8 km
Resnik kod Babusnice
arr. 15:57
dep. 15:57
60.9 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 15:59
dep. 15:59
62.2 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
63.4 km
Donji Strizevac
arr. 16:03
dep. 16:03
64.5 km
Izvor kod Babusnice
arr. 16:10
dep. 16:10
67.1 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
68.4 km
Babusnica, Ukras
arr. 16:13
dep. 16:13
68.9 km
Babusnica, Bus station
arr. 16:15
69.7 km
15:45 17:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km
18:30 20:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:39
dep. 18:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:42
dep. 18:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:45
dep. 18:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:48
dep. 18:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:50
dep. 18:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:54
dep. 18:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:56
dep. 18:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:57
dep. 18:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 19:01
dep. 19:01
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 19:03
dep. 19:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 19:04
dep. 19:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 19:07
dep. 19:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 19:10
dep. 19:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 19:11
dep. 19:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 19:12
dep. 19:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 19:13
dep. 19:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 19:16
dep. 19:16
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
35.8 km
Crvena Reka
arr. 19:19
dep. 19:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 19:20
dep. 19:20
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 19:24
dep. 19:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 19:25
dep. 19:25
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 19:28
dep. 19:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
45.5 km
Mokra, Tri mosta
arr. 19:35
dep. 19:35
47.3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 19:39
dep. 19:39
50.3 km
Divljana
arr. 19:41
dep. 19:41
51.5 km
Donja Koritnica
arr. 19:44
dep. 19:44
53.7 km
Gornja Koritnica
arr. 19:48
dep. 19:48
55.7 km
Beziste
arr. 19:54
dep. 19:54
58.8 km
Resnik kod Babusnice
arr. 19:57
dep. 19:57
60.9 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 19:59
dep. 19:59
62.2 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
63.4 km
Donji Strizevac
arr. 20:03
dep. 20:03
64.5 km
Izvor kod Babusnice
arr. 20:10
dep. 20:10
67.1 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
68.4 km
Babusnica, Ukras
arr. 20:13
dep. 20:13
68.9 km
Babusnica, Bus station
arr. 20:15
69.7 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
05:30 07:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:39
dep. 05:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:42
dep. 05:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:48
dep. 05:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:54
dep. 05:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:56
dep. 05:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:57
dep. 05:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 06:03
dep. 06:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 06:04
dep. 06:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:07
dep. 06:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:10
dep. 06:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:11
dep. 06:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:12
dep. 06:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:13
dep. 06:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:16
dep. 06:16
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:18
dep. 06:18
35.8 km
Crvena Reka
arr. 06:19
dep. 06:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:20
dep. 06:20
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:24
dep. 06:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:25
dep. 06:25
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:28
dep. 06:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
45.5 km
Mokra, Tri mosta
arr. 06:35
dep. 06:35
47.3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 06:39
dep. 06:39
50.3 km
Divljana
arr. 06:41
dep. 06:41
51.5 km
Donja Koritnica
arr. 06:44
dep. 06:44
53.7 km
Gornja Koritnica
arr. 06:48
dep. 06:48
55.7 km
Beziste
arr. 06:54
dep. 06:54
58.8 km
Resnik kod Babusnice
arr. 06:57
dep. 06:57
60.9 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 06:59
dep. 06:59
62.2 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
63.4 km
Donji Strizevac
arr. 07:03
dep. 07:03
64.5 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:10
dep. 07:10
67.1 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 07:12
dep. 07:12
68.4 km
Babusnica, Ukras
arr. 07:13
dep. 07:13
68.9 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:15
69.7 km
08:35 10:20 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:35
arr. 08:44
dep. 08:44
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:47
dep. 08:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:50
dep. 08:50
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:53
dep. 08:53
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:55
dep. 08:55
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:59
dep. 08:59
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:01
dep. 09:01
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:04
dep. 09:04
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:06
dep. 09:06
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 09:08
dep. 09:08
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:09
dep. 09:09
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:12
dep. 09:12
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:15
dep. 09:15
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:16
dep. 09:16
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:17
dep. 09:17
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 09:18
dep. 09:18
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 09:21
dep. 09:21
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 09:23
dep. 09:23
35.8 km
Crvena Reka
arr. 09:24
dep. 09:24
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 09:25
dep. 09:25
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 09:29
dep. 09:29
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 09:30
dep. 09:30
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 09:33
dep. 09:33
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
45.5 km
Mokra, Tri mosta
arr. 09:40
dep. 09:40
47.3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 09:44
dep. 09:44
50.3 km
Divljana
arr. 09:46
dep. 09:46
51.5 km
Donja Koritnica
arr. 09:49
dep. 09:49
53.7 km
Gornja Koritnica
arr. 09:53
dep. 09:53
55.7 km
Beziste
arr. 09:59
dep. 09:59
58.8 km
Resnik kod Babusnice
arr. 10:02
dep. 10:02
60.9 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 10:04
dep. 10:04
62.2 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
63.4 km
Donji Strizevac
arr. 10:08
dep. 10:08
64.5 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:15
dep. 10:15
67.1 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 10:17
dep. 10:17
68.4 km
Babusnica, Ukras
arr. 10:18
dep. 10:18
68.9 km
Babusnica, Bus station
arr. 10:20
69.7 km
11:00 12:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Nis, EI
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 11:23
dep. 11:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 11:27
dep. 11:27
20 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:30
dep. 11:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 11:31
dep. 11:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:34
dep. 11:34
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:37
dep. 11:37
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 11:38
dep. 11:38
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 11:39
dep. 11:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:40
dep. 11:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 11:43
dep. 11:43
35 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 11:45
dep. 11:45
37 km
Crvena Reka
arr. 11:46
dep. 11:46
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 11:47
dep. 11:47
38 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 11:49
dep. 11:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 11:51
dep. 11:51
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 11:54
dep. 11:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
46 km
Mokra, Tri mosta
arr. 12:05
dep. 12:05
47.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 12:09
dep. 12:09
50.8 km
Divljana
arr. 12:11
dep. 12:11
52 km
Donja Koritnica
arr. 12:14
dep. 12:14
54.2 km
Gornja Koritnica
arr. 12:18
dep. 12:18
56.2 km
Beziste
arr. 12:24
dep. 12:24
59.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 12:27
dep. 12:27
61.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 12:29
dep. 12:29
62.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
63.9 km
Donji Strizevac
arr. 12:33
dep. 12:33
65 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:40
dep. 12:40
67.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 12:42
dep. 12:42
68.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 12:43
dep. 12:43
69.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:45
70.2 km
14:30 16:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:42
dep. 14:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:54
dep. 14:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:56
dep. 14:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:57
dep. 14:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:59
dep. 14:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:01
dep. 15:01
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 15:03
dep. 15:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:04
dep. 15:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:07
dep. 15:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:10
dep. 15:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:11
dep. 15:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:12
dep. 15:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 15:13
dep. 15:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:16
dep. 15:16
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
35.8 km
Crvena Reka
arr. 15:19
dep. 15:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:20
dep. 15:20
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 15:24
dep. 15:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:25
dep. 15:25
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:28
dep. 15:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
45.5 km
Mokra, Tri mosta
arr. 15:35
dep. 15:35
47.3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 15:39
dep. 15:39
50.3 km
Divljana
arr. 15:41
dep. 15:41
51.5 km
Donja Koritnica
arr. 15:44
dep. 15:44
53.7 km
Gornja Koritnica
arr. 15:48
dep. 15:48
55.7 km
Beziste
arr. 15:54
dep. 15:54
58.8 km
Resnik kod Babusnice
arr. 15:57
dep. 15:57
60.9 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 15:59
dep. 15:59
62.2 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
63.4 km
Donji Strizevac
arr. 16:03
dep. 16:03
64.5 km
Izvor kod Babusnice
arr. 16:10
dep. 16:10
67.1 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
68.4 km
Babusnica, Ukras
arr. 16:13
dep. 16:13
68.9 km
Babusnica, Bus station
arr. 16:15
69.7 km
15:45 17:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km
18:30 20:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:39
dep. 18:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:42
dep. 18:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:45
dep. 18:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:48
dep. 18:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:50
dep. 18:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:54
dep. 18:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:56
dep. 18:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:57
dep. 18:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 19:01
dep. 19:01
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 19:03
dep. 19:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 19:04
dep. 19:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 19:07
dep. 19:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 19:10
dep. 19:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 19:11
dep. 19:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 19:12
dep. 19:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 19:13
dep. 19:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 19:16
dep. 19:16
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
35.8 km
Crvena Reka
arr. 19:19
dep. 19:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 19:20
dep. 19:20
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 19:24
dep. 19:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 19:25
dep. 19:25
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 19:28
dep. 19:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
45.5 km
Mokra, Tri mosta
arr. 19:35
dep. 19:35
47.3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 19:39
dep. 19:39
50.3 km
Divljana
arr. 19:41
dep. 19:41
51.5 km
Donja Koritnica
arr. 19:44
dep. 19:44
53.7 km
Gornja Koritnica
arr. 19:48
dep. 19:48
55.7 km
Beziste
arr. 19:54
dep. 19:54
58.8 km
Resnik kod Babusnice
arr. 19:57
dep. 19:57
60.9 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 19:59
dep. 19:59
62.2 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
63.4 km
Donji Strizevac
arr. 20:03
dep. 20:03
64.5 km
Izvor kod Babusnice
arr. 20:10
dep. 20:10
67.1 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
68.4 km
Babusnica, Ukras
arr. 20:13
dep. 20:13
68.9 km
Babusnica, Bus station
arr. 20:15
69.7 km

Naselja Nis i Babusnica su međusobno udaljena ~70 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.