Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Babusnica timetable

thursday, 02.07.2020.
15:45 17:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km
Nis - Babusnica timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
15:45 17:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km
Nis - Babusnica timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
15:45 17:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km
Nis - Babusnica timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
15:45 17:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km
Nis - Babusnica timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
15:45 17:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km
Nis - Babusnica timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
15:45 17:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km
Nis - Babusnica timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
15:45 17:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
45 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
46 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
47 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
50 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
51 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
56 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
58 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
60 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
63 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
65 km

Naselja Nis i Babusnica su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 15:45 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.