Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Aleksinacki Rudnik timetable

friday, 23.08.2019.
06:30 07:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Jastrebac
arr. 06:33
dep. 06:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:35
dep. 06:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:02
dep. 07:02
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:04
dep. 07:04
32 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:09
34.1 km
06:35 07:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
dep. 07:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:03
dep. 07:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:06
dep. 07:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
18.1 km
Grejac
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
21.1 km
Tesica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:25
dep. 07:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
27 km
Moravac, I
arr. 07:29
dep. 07:29
28.3 km
Moravac, II
arr. 07:31
dep. 07:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
dep. 07:37
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
33.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:41
dep. 07:41
34.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:43
dep. 07:43
34.9 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:45
dep. 07:45
35.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
36.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:49
dep. 07:49
37.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:50
37.8 km
11:15 12:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Donji Komren
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:32
dep. 11:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 11:41
dep. 11:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:47
dep. 11:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:52
dep. 11:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
31 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
35 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
dep. 12:15
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:20
38 km
12:30 13:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Jastrebac
arr. 12:33
dep. 12:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:35
dep. 12:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:10
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:12
dep. 13:12
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:14
dep. 13:14
32 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:18
34.1 km
13:00 13:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
33 km
15:15 16:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Donji Komren
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 15:47
dep. 15:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:52
dep. 15:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:56
dep. 15:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
dep. 16:15
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:20
38 km
16:20 17:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:20
Nis, Jastrebac
arr. 16:23
dep. 16:23
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 16:25
dep. 16:25
2.6 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:00
34 km
16:30 17:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
31 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:08
33 km
17:20 18:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Donji Komren
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:52
dep. 17:52
32 km
Aleksinac, Hala
arr. 17:55
dep. 17:55
33 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:00
35 km
18:00 18:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 18:20
dep. 18:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
31 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:38
33 km
19:30 20:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Nis, Jastrebac
arr. 19:33
dep. 19:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 19:35
dep. 19:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:02
dep. 20:02
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 20:04
dep. 20:04
32 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 20:07
34.1 km
22:00 23:09 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Nis, Jastrebac
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Donji Komren
arr. 22:05
dep. 22:05
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 22:12
dep. 22:12
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:15
dep. 22:15
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:18
dep. 22:18
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:19
dep. 22:19
11.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 22:25
dep. 22:25
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 22:27
dep. 22:27
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 22:29
dep. 22:29
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 22:33
dep. 22:33
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 22:42
dep. 22:42
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:44
dep. 22:44
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 22:46
dep. 22:46
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 22:49
dep. 22:49
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 22:51
dep. 22:51
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
33 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 22:57
dep. 22:57
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
35.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 23:02
dep. 23:02
36.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 23:09
39.4 km

Naselja Nis i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.