Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nikinci - Loznica timetable

thursday, 20.02.2020.
04:13 06:03 (01:50)
Railway stationFabrika
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Railway station
dep. 04:13
Platicevo, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:19
5 km
Klenak, Railway station
arr. 04:26
dep. 04:27
14 km
Sabac, Railway station
arr. 04:33
dep. 04:50
19 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
22 km
Stitar, Railway station
arr. 05:04
dep. 05:05
26 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 05:11
dep. 05:12
34 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
43 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
45 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:29
dep. 05:30
51 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:35
dep. 05:36
54 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
57 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:44
dep. 05:45
62 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
69 km
Loznica, Railway station
arr. 05:58
dep. 06:00
75 km
Loznica, Fabrika
arr. 06:03
77 km
14:25 16:10 (01:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Center
dep. 14:25
Loznica, Bus station
arr. 16:10
67 km
14:26 15:51 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Center
dep. 14:26
Sabac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
16.9 km
Slepcevic, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
31 km
Duvaniste, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
35.3 km
Petlovaca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
42.1 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
45 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:28
dep. 15:28
53.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
56.5 km
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
61.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
66.5 km
Loznica, Bus station
arr. 15:51
73.2 km
15:55 17:43 (01:48)
Railway stationFabrika
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Railway station
dep. 15:55
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
5 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
14 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
19 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
22 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
26 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
34 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
43 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
45 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
51 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
54 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
57 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
62 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
69 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
75 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
77 km
18:43 20:11 (01:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Center
dep. 18:43
Sabac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
16.9 km
Slepcevic, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
31 km
Duvaniste, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
35.3 km
Petlovaca, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
42.1 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
45 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
48.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:48
dep. 19:48
53.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
56.5 km
Jelav, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
61.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
66.5 km
Loznica, Bus station
arr. 20:11
73.2 km
Nikinci - Loznica timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
04:13 06:03 (01:50)
Railway stationFabrika
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Railway station
dep. 04:13
Platicevo, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:19
5 km
Klenak, Railway station
arr. 04:26
dep. 04:27
14 km
Sabac, Railway station
arr. 04:33
dep. 04:50
19 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
22 km
Stitar, Railway station
arr. 05:04
dep. 05:05
26 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 05:11
dep. 05:12
34 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
43 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
45 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:29
dep. 05:30
51 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:35
dep. 05:36
54 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
57 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:44
dep. 05:45
62 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
69 km
Loznica, Railway station
arr. 05:58
dep. 06:00
75 km
Loznica, Fabrika
arr. 06:03
77 km
14:25 16:10 (01:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Center
dep. 14:25
Loznica, Bus station
arr. 16:10
67 km
14:26 15:51 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Center
dep. 14:26
Sabac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
16.9 km
Slepcevic, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
31 km
Duvaniste, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
35.3 km
Petlovaca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
42.1 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
45 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:28
dep. 15:28
53.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
56.5 km
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
61.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
66.5 km
Loznica, Bus station
arr. 15:51
73.2 km
15:55 17:43 (01:48)
Railway stationFabrika
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Railway station
dep. 15:55
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
5 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
14 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
19 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
22 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
26 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
34 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
43 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
45 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
51 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
54 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
57 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
62 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
69 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
75 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
77 km
18:43 20:11 (01:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nikinci, Center
dep. 18:43
Sabac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
16.9 km
Slepcevic, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
31 km
Duvaniste, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
35.3 km
Petlovaca, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
42.1 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
45 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
48.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:48
dep. 19:48
53.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
56.5 km
Jelav, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
61.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
66.5 km
Loznica, Bus station
arr. 20:11
73.2 km

Naselja Nikinci i Loznica su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nikinci je u 04:13 h, dok je poslednji polazak u 18:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.