Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nevade - Gornji Milanovac timetable

saturday, 20.07.2019.
05:06 05:17 (00:11)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nevade
dep. 05:06
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
1 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:08
dep. 05:08
1.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:09
dep. 05:09
2 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:12
dep. 05:12
3 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
3.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:17
4 km
05:07 05:18 (00:11)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nevade
dep. 05:07
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
1 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:09
dep. 05:09
1.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:10
dep. 05:10
2 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:13
dep. 05:13
3 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
3.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:18
4 km
05:17 05:30 (00:13)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 05:17
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 05:21
dep. 05:21
1.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:30
5 km
06:36 06:50 (00:14)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade
dep. 06:36
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
1 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 06:41
dep. 06:41
1.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
4 km
07:32 07:47 (00:15)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 07:32
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 07:36
dep. 07:36
1.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:47
5.5 km
07:51 08:05 (00:14)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 07:51
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
1 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:56
dep. 07:56
1.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:57
dep. 07:57
2 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
3 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
3.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:05
4 km
07:51 08:05 (00:14)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 07:51
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
1 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:56
dep. 07:56
1.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:57
dep. 07:57
2 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
3 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
3.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:05
4 km
09:17 09:32 (00:15)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 09:17
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 09:21
dep. 09:21
1.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:32
5.5 km
12:26 12:40 (00:14)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade
dep. 12:26
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
1 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 12:31
dep. 12:31
1.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:40
4 km
12:47 13:00 (00:13)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 12:47
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 12:51
dep. 12:51
1.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:00
5 km
13:32 13:47 (00:15)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 13:32
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 13:36
dep. 13:36
1.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:47
5.5 km
15:02 15:17 (00:15)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 15:02
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 15:06
dep. 15:06
1.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:17
5.5 km
16:16 16:30 (00:14)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade
dep. 16:16
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
1 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 16:21
dep. 16:21
1.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:24
dep. 16:24
2 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:26
dep. 16:26
3 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:30
4 km
16:20 16:33 (00:13)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 16:20
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 16:24
dep. 16:24
1.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
2 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:27
dep. 16:27
3 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:30
dep. 16:30
4 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:33
5 km
16:47 17:02 (00:15)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 16:47
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
5.5 km
16:47 17:19 (00:32)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 16:47
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
5.5 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
10.9 km
16:47 17:19 (00:32)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 16:47
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
5.5 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
10.8 km
19:32 19:47 (00:15)
Peti kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade, Peti kilometar
dep. 19:32
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:47
5.5 km
20:16 20:30 (00:14)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nevade
dep. 20:16
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
1 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 20:21
dep. 20:21
1.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:30
4 km

Naselja Nevade i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nevade je u 05:06 h, dok je poslednji polazak u 20:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.