Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Neresnica - Kucevo timetable

sunday, 21.07.2019.
06:31 06:45 (00:14)
Popovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 06:31
Neresnica
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
10 km
07:20 07:38 (00:18)
Popovac
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 07:20
Neresnica, Milošani
arr. 07:24
dep. 07:24
2.2 km
Neresnica
arr. 07:27
dep. 07:27
3.9 km
Neresnica, Bulutić
arr. 07:29
dep. 07:29
4.9 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 07:32
dep. 07:32
6.6 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 07:35
dep. 07:35
8.5 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:38
10.1 km
13:14 13:25 (00:11)
Popovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 13:14
Neresnica
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:25
10 km
14:31 14:45 (00:14)
Popovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 14:31
Neresnica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:45
10 km
15:00 15:18 (00:18)
Popovac
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 15:00
Neresnica, Milošani
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Neresnica
arr. 15:07
dep. 15:07
3.9 km
Neresnica, Bulutić
arr. 15:09
dep. 15:09
4.9 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 15:12
dep. 15:12
6.6 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Kucevo, Bus station
arr. 15:18
10.1 km
17:18 17:40 (00:22)
Popovac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 17:18
Neresnica, Milošani
arr. 17:22
dep. 17:22
2.4 km
Neresnica, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
3.9 km
Neresnica, Bulutić
arr. 17:30
dep. 17:30
5.1 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 17:32
dep. 17:32
6.6 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 17:36
dep. 17:36
9.4 km
Kucevo, Bus station
arr. 17:40
10 km
18:03 18:15 (00:12)
Popovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 18:03
Neresnica
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 18:14
dep. 18:14
9 km
Kucevo, Bus station
arr. 18:15
10 km
20:00 20:18 (00:18)
Popovac
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 20:00
Neresnica, Milošani
arr. 20:04
dep. 20:04
2.2 km
Neresnica
arr. 20:07
dep. 20:07
3.9 km
Neresnica, Bulutić
arr. 20:09
dep. 20:09
4.9 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 20:12
dep. 20:12
6.6 km
Kucevo, Bus station
arr. 20:18
10.1 km
23:00 23:18 (00:18)
Popovac
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Neresnica, Popovac
dep. 23:00
Neresnica, Milošani
arr. 23:04
dep. 23:04
2.2 km
Neresnica
arr. 23:07
dep. 23:07
3.9 km
Neresnica, Bulutić
arr. 23:09
dep. 23:09
4.9 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 23:12
dep. 23:12
6.6 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 23:15
dep. 23:15
8.5 km
Kucevo, Bus station
arr. 23:18
10.1 km

Naselja Neresnica i Kucevo su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Neresnica je u 06:31 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.