Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nemenikuce - Sopot timetable

monday, 24.02.2020.
04:08 04:25 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 04:08
Nemenikuce, Acimovici
arr. 04:09
dep. 04:09
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 04:10
dep. 04:10
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 04:11
dep. 04:11
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 04:11
dep. 04:11
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 04:12
dep. 04:12
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 04:13
dep. 04:13
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 04:14
dep. 04:14
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 04:16
dep. 04:16
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 04:17
dep. 04:17
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 04:20
dep. 04:20
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 04:22
dep. 04:22
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 04:25
8.8 km
05:03 05:20 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 05:03
Nemenikuce, Acimovici
arr. 05:04
dep. 05:04
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 05:05
dep. 05:05
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 05:06
dep. 05:06
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 05:06
dep. 05:06
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 05:07
dep. 05:07
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 05:08
dep. 05:08
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 05:11
dep. 05:11
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 05:12
dep. 05:12
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 05:15
dep. 05:15
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 05:17
dep. 05:17
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 05:20
8.8 km
07:00 07:15 (00:15)
Bakcina - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
dep. 07:00
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 07:01
dep. 07:01
0.8 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
1.5 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 07:03
dep. 07:03
2 km
Nemenikuce, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
2.8 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 07:05
dep. 07:05
3.5 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Sopot, Zivanovici
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Sopot, Opstina
arr. 07:12
dep. 07:12
6.5 km
Sopot, Bus station
arr. 07:15
7.5 km
07:00 07:17 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 07:00
Nemenikuce, Acimovici
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 07:02
dep. 07:02
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 07:05
dep. 07:05
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 07:08
dep. 07:08
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 07:09
dep. 07:09
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 07:12
dep. 07:12
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 07:14
dep. 07:14
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 07:17
8.8 km
07:40 07:57 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 07:40
Nemenikuce, Acimovici
arr. 07:41
dep. 07:41
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 07:42
dep. 07:42
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 07:43
dep. 07:43
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 07:43
dep. 07:43
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 07:45
dep. 07:45
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 07:48
dep. 07:48
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 07:49
dep. 07:49
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 07:52
dep. 07:52
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 07:54
dep. 07:54
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 07:57
8.8 km
08:48 09:05 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 08:48
Nemenikuce, Acimovici
arr. 08:49
dep. 08:49
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 08:50
dep. 08:50
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 08:51
dep. 08:51
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 08:51
dep. 08:51
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 08:53
dep. 08:53
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 08:57
dep. 08:57
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 09:00
dep. 09:00
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 09:02
dep. 09:02
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 09:05
8.8 km
11:40 11:57 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 11:40
Nemenikuce, Acimovici
arr. 11:41
dep. 11:41
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 11:42
dep. 11:42
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 11:43
dep. 11:43
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 11:43
dep. 11:43
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 11:45
dep. 11:45
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 11:48
dep. 11:48
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 11:49
dep. 11:49
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 11:52
dep. 11:52
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 11:54
dep. 11:54
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 11:57
8.8 km
13:00 13:17 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 13:00
Nemenikuce, Acimovici
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 13:02
dep. 13:02
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 13:03
dep. 13:03
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 13:04
dep. 13:04
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 13:05
dep. 13:05
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 13:08
dep. 13:08
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 13:09
dep. 13:09
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 13:12
dep. 13:12
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 13:14
dep. 13:14
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 13:17
8.8 km
13:50 14:07 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 13:50
Nemenikuce, Acimovici
arr. 13:51
dep. 13:51
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 13:52
dep. 13:52
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 13:53
dep. 13:53
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 13:53
dep. 13:53
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 13:55
dep. 13:55
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 13:58
dep. 13:58
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 13:59
dep. 13:59
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 14:02
dep. 14:02
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 14:04
dep. 14:04
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 14:07
8.8 km
15:33 15:50 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 15:33
Nemenikuce, Acimovici
arr. 15:34
dep. 15:34
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 15:35
dep. 15:35
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 15:36
dep. 15:36
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 15:38
dep. 15:38
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 15:42
dep. 15:42
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 15:45
dep. 15:45
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 15:47
dep. 15:47
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 15:50
8.8 km
15:50 16:05 (00:15)
Bakcina - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
dep. 15:50
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 15:51
dep. 15:51
0.8 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 15:52
dep. 15:52
1.5 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Nemenikuce, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
2.8 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 15:55
dep. 15:55
3.5 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Sopot, Zivanovici
arr. 16:00
dep. 16:00
5.5 km
Sopot, Opstina
arr. 16:02
dep. 16:02
6.5 km
Sopot, Bus station
arr. 16:05
7.5 km
17:48 18:05 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 17:48
Nemenikuce, Acimovici
arr. 17:49
dep. 17:49
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 17:50
dep. 17:50
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 17:51
dep. 17:51
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 17:51
dep. 17:51
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 17:52
dep. 17:52
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 17:53
dep. 17:53
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 17:56
dep. 17:56
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 17:57
dep. 17:57
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 18:00
dep. 18:00
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 18:02
dep. 18:02
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 18:05
8.8 km
20:30 20:47 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 20:30
Nemenikuce, Acimovici
arr. 20:31
dep. 20:31
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 20:32
dep. 20:32
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 20:33
dep. 20:33
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 20:33
dep. 20:33
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 20:34
dep. 20:34
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 20:35
dep. 20:35
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 20:38
dep. 20:38
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 20:39
dep. 20:39
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 20:42
dep. 20:42
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 20:44
dep. 20:44
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 20:47
8.8 km
22:48 23:05 (00:17)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nemenikuce, Karaula
dep. 22:48
Nemenikuce, Acimovici
arr. 22:49
dep. 22:49
0.5 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 22:50
dep. 22:50
1.3 km
Nemenikuce, Bakcina - vodenica
arr. 22:51
dep. 22:51
1.6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 22:51
dep. 22:51
2.1 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 22:52
dep. 22:52
2.8 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 22:53
dep. 22:53
3.3 km
Nemenikuce, Center
arr. 22:54
dep. 22:54
4.1 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 22:56
dep. 22:56
4.8 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 22:57
dep. 22:57
5.8 km
Sopot, Zivanovici
arr. 23:00
dep. 23:00
6.8 km
Sopot, Opstina
arr. 23:02
dep. 23:02
7.8 km
Sopot, Bus station
arr. 23:05
8.8 km

Naselja Nemenikuce i Sopot su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nemenikuce je u 04:08 h, dok je poslednji polazak u 22:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.