Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Negotin - Zajecar timetable

saturday, 15.12.2018.
03:55 05:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 03:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 03:59
dep. 03:59
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 04:11
dep. 04:11
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 04:13
dep. 04:13
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 04:17
dep. 04:17
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 04:21
dep. 04:21
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 04:26
dep. 04:26
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 04:37
dep. 04:37
39.5 km
Vrazogrnac
arr. 04:52
dep. 04:52
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:00
57.3 km
04:03 05:06 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 04:03
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 04:07
dep. 04:07
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:06
57.3 km
08:55 10:14 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 08:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
15 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
16 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
60 km
09:25 10:58 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 09:25
Kobisnica, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:33
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:45
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:56
23 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:00
25 km
Tamnic, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:05
29 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
32 km
Tabakovac, Reka
arr. 10:18
dep. 10:18
40 km
Tabakovac, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
42 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Cokonjar, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:34
51 km
Trnavac, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
55 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
62 km
Zajecar, Railway station
arr. 10:58
70 km
13:00 14:17 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:00
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
47.3 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
57.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
60.1 km
13:05 14:38 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 13:05
Kobisnica, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:36
23 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:40
25 km
Tamnic, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:45
29 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 13:49
dep. 13:50
32 km
Tabakovac, Reka
arr. 13:58
dep. 13:58
40 km
Tabakovac, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
42 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 14:10
dep. 14:10
48 km
Cokonjar, Railway station
arr. 14:14
dep. 14:14
51 km
Trnavac, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:20
55 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 14:28
dep. 14:29
62 km
Zajecar, Railway station
arr. 14:38
70 km
14:40 15:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 14:40
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:44
dep. 14:44
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:11
dep. 15:11
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
47.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:45
57.3 km
16:55 18:14 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
15 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
37 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
60 km
17:55 19:28 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 17:55
Kobisnica, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:21
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:26
23 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:30
25 km
Tamnic, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
29 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
32 km
Tabakovac, Reka
arr. 18:48
dep. 18:48
40 km
Tabakovac, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
42 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 19:00
dep. 19:00
48 km
Cokonjar, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
51 km
Trnavac, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
55 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:18
dep. 19:19
62 km
Zajecar, Railway station
arr. 19:28
70 km

Naselja Negotin i Zajecar su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 03min., a najduže 01h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.