Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Negotin - Zajecar timetable

thursday, 16.08.2018.
03:24 04:30 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 03:24
Karbulovo, Intersection
arr. 03:40
dep. 03:40
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 03:42
dep. 03:42
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 03:44
dep. 03:44
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 03:46
dep. 03:46
18.7 km
Salas kod Zajecara
arr. 03:54
dep. 03:54
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 03:58
dep. 03:58
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 04:05
dep. 04:05
39.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 04:30
57.3 km
03:55 05:01 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 03:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 03:59
dep. 03:59
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 04:11
dep. 04:11
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 04:13
dep. 04:13
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 04:17
dep. 04:17
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 04:21
dep. 04:21
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 04:26
dep. 04:26
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 04:37
dep. 04:37
39.5 km
Vrazogrnac
arr. 04:52
dep. 04:52
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:00
57.3 km
04:03 05:06 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 04:03
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 04:07
dep. 04:07
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:06
57.3 km
05:15 06:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 05:15
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 05:19
dep. 05:19
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 05:46
dep. 05:46
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
47.3 km
Vrazogrnac
arr. 06:12
dep. 06:12
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:20
57.3 km
05:50 07:07 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 05:50
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
57.3 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 07:07
59.7 km
06:30 07:43 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 06:30
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
15 km
Sikole, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
16 km
Metris, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Salas kod Zajecara
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
37 km
Rgotina, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:43
60 km
08:05 09:10 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 08:05
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:10
62 km
08:55 10:14 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 08:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
15 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
16 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
60 km
09:25 10:58 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 09:25
Kobisnica, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:33
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:43
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:53
23 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 09:57
dep. 09:57
25 km
Tamnic, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:04
29 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
32 km
Tabakovac, Reka
arr. 10:17
dep. 10:17
40 km
Tabakovac, Railway station
arr. 10:21
dep. 10:22
42 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 10:29
dep. 10:29
48 km
Cokonjar, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
51 km
Trnavac, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
55 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
62 km
Zajecar, Railway station
arr. 10:58
70 km
13:00 14:17 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:00
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
47.3 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
57.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
60.1 km
13:05 14:39 (01:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 13:05
Kobisnica, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
8 km
Rogljevo, Railway station
arr. 13:28
dep. 13:29
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:34
23 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:38
25 km
Tamnic, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
29 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
32 km
Tabakovac, Reka
arr. 13:59
dep. 13:59
40 km
Tabakovac, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
42 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 14:11
dep. 14:11
48 km
Cokonjar, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:15
51 km
Trnavac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
55 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
62 km
Zajecar, Railway station
arr. 14:39
70 km
14:40 15:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 14:40
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:44
dep. 14:44
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:11
dep. 15:11
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
47.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:45
57.3 km
15:15 16:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 15:15
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 15:19
dep. 15:19
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:20
57.3 km
16:55 18:14 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
15 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
37 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
60 km
17:55 19:28 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 17:55
Kobisnica, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
23 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
25 km
Tamnic, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
29 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
32 km
Tabakovac, Reka
arr. 18:47
dep. 18:47
40 km
Tabakovac, Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
42 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 18:59
dep. 18:59
48 km
Cokonjar, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
51 km
Trnavac, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
55 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:18
dep. 19:19
62 km
Zajecar, Railway station
arr. 19:28
70 km

Naselja Negotin i Zajecar su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 03min., a najduže 01h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 03:24 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.