Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Negotin - Nis timetable

thursday, 20.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 06:30
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
15 km
Sikole, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
16 km
Metris, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Salas kod Zajecara
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
37 km
Rgotina, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:43
dep. 07:43
60 km
Grljan, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Grliste, Grliska reka
arr. 07:52
dep. 07:52
68 km
Vratarnica, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
72 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 08:04
dep. 08:04
80 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 08:06
dep. 08:06
82 km
Minicevo, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Debelica, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
86 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
95 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:23
dep. 08:23
98 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
100 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:28
dep. 08:28
102 km
Zlne, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
103 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
114 km
Krenta, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
118 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
125 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
132 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
133 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:21
dep. 09:21
140 km
Malca, II - iza mosta
arr. 09:30
dep. 09:30
147 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
151 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
155 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
157 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
159 km
arr. 09:47
dep. 09:47
160 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
161 km
08:55 12:30 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 08:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
15 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
16 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
60 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
63 km
Grliste, Grliska reka
arr. 10:24
dep. 10:24
68 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
72 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
77 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
79 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
80 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
82 km
Minicevo, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
85 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
86 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
89 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
90 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
92 km
Gornje Zunice, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
95 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
99 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
100 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
101 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
102 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
103 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
105 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
114 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
115 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
118 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
125 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
126 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
132 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
133 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
134 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
135 km
arr. 11:57
dep. 11:57
137 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
140 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
142 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
144 km
arr. 12:08
dep. 12:08
145 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
147 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
151 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
155 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
157 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
159 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
161 km
13:00 16:40 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:00
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
47.3 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
57.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
60.1 km
Grljan, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
63.2 km
Grliste, Grliska reka
arr. 14:25
dep. 14:25
68.6 km
Vratarnica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
72.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:32
dep. 14:32
76.7 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
78.7 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
79.8 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
82.2 km
Minicevo, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
85.1 km
Debelica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
86.5 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
87.8 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 14:46
dep. 14:46
90.3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
92.2 km
Gornje Zunice, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
94.7 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:57
dep. 14:57
98.5 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
100.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
99.5 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
101.5 km
Zlne, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
102.7 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
113.1 km
Krenta, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
114.2 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
117.6 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
122.3 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
124.2 km
Svrljig, Cuka
arr. 15:45
dep. 15:45
126.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
128.7 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
130.2 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:59
dep. 15:59
130.8 km
arr. 16:05
dep. 16:05
135.9 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:07
dep. 16:07
137.5 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
140.3 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
143.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
144.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
148.1 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
152 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
153 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
154.9 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
157.8 km
16:55 20:30 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
15 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
37 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
60 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
63 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:24
dep. 18:24
68 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
72 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
79 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
80 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
82 km
Minicevo, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
85 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
86 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
89 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
90 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
92 km
Gornje Zunice, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
95 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
99 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
100 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
101 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
102 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
103 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
105 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
114 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
118 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
124 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
125 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
126 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
132 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
133 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
134 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
135 km
arr. 19:57
dep. 19:57
137 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
140 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
142 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
144 km
arr. 20:08
dep. 20:08
145 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
147 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
151 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
155 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
157 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
159 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
161 km
Negotin - Nis timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 06:30
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
15 km
Sikole, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
16 km
Metris, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Salas kod Zajecara
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
37 km
Rgotina, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:43
dep. 07:43
60 km
Grljan, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
63 km
Grliste, Grliska reka
arr. 07:52
dep. 07:52
68 km
Vratarnica, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
72 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 08:04
dep. 08:04
80 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 08:06
dep. 08:06
82 km
Minicevo, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Debelica, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
86 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
95 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:23
dep. 08:23
98 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
100 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:28
dep. 08:28
102 km
Zlne, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
103 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
114 km
Krenta, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
118 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
125 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
132 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
133 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:21
dep. 09:21
140 km
Malca, II - iza mosta
arr. 09:30
dep. 09:30
147 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
151 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
155 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
157 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
159 km
arr. 09:47
dep. 09:47
160 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
161 km
08:55 12:30 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 08:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:57
dep. 08:57
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
15 km
Sikole, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
16 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:26
dep. 09:26
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Vrazogrnac
arr. 09:48
dep. 09:48
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:10
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
60 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
63 km
Grliste, Grliska reka
arr. 10:24
dep. 10:24
68 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
72 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
77 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
79 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
80 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
82 km
Minicevo, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
85 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
86 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
89 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
90 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
92 km
Gornje Zunice, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
95 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
99 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
100 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
101 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
dep. 11:07
102 km
Zlne, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
103 km
Rgoste, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
105 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
114 km
Krenta, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
115 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
118 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:41
dep. 11:41
125 km
Svrljig, Cuka
arr. 11:42
dep. 11:42
126 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
132 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
133 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
134 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
135 km
arr. 11:57
dep. 11:57
137 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
140 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
142 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
144 km
arr. 12:08
dep. 12:08
145 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
147 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
151 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
155 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
157 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
159 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
161 km
13:00 16:40 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:00
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 13:31
dep. 13:31
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
47.3 km
Vrazogrnac
arr. 13:57
dep. 13:57
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
57.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
60.1 km
Grljan, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
63.2 km
Grliste, Grliska reka
arr. 14:25
dep. 14:25
68.6 km
Vratarnica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
72.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:32
dep. 14:32
76.7 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
78.7 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
79.8 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
82.2 km
Minicevo, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
85.1 km
Debelica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
86.5 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
87.8 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 14:46
dep. 14:46
90.3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
92.2 km
Gornje Zunice, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
94.7 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:57
dep. 14:57
98.5 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
100.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
99.5 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
dep. 15:09
101.5 km
Zlne, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
102.7 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
113.1 km
Krenta, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
114.2 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
117.6 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
122.3 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:41
dep. 15:41
124.2 km
Svrljig, Cuka
arr. 15:45
dep. 15:45
126.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
128.7 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
130.2 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:59
dep. 15:59
130.8 km
arr. 16:05
dep. 16:05
135.9 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:07
dep. 16:07
137.5 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
140.3 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
143.7 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
144.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
148.1 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
152 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
153 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
154.9 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
157.8 km
16:55 20:30 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 16:57
dep. 16:57
2 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
15 km
Sikole, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
30 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
37 km
Vrazogrnac
arr. 17:48
dep. 17:48
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
57 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
60 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
63 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:24
dep. 18:24
68 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
72 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
79 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
80 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
82 km
Minicevo, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
85 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
86 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
89 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
90 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
92 km
Gornje Zunice, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
95 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
99 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
100 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
101 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
dep. 19:07
102 km
Zlne, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
103 km
Rgoste, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
105 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
114 km
Krenta, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
118 km
Drajinac, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
124 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 19:41
dep. 19:41
125 km
Svrljig, Cuka
arr. 19:42
dep. 19:42
126 km
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
132 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
133 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
134 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
135 km
arr. 19:57
dep. 19:57
137 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
140 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
142 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
144 km
arr. 20:08
dep. 20:08
145 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
147 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
151 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
155 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
157 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
159 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
161 km

Naselja Negotin i Nis su međusobno udaljena ~161 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 20min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 16:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.