Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Negotin - Majdanpek timetable

thursday, 20.02.2020.
13:30 15:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
74 km
Negotin - Majdanpek timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
13:30 15:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
74 km
Negotin - Majdanpek timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
13:30 15:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
74 km
Negotin - Majdanpek timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
13:30 15:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
74 km
Negotin - Majdanpek timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
13:30 15:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
74 km
Negotin - Majdanpek timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:30 15:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
74 km
Negotin - Majdanpek timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
13:30 15:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
74 km

Naselja Negotin i Majdanpek su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.