Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Negotin - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 15.10.2019.
03:55 08:46 (04:51)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 03:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 03:59
dep. 03:59
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 04:11
dep. 04:11
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 04:13
dep. 04:13
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 04:17
dep. 04:17
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 04:21
dep. 04:21
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 04:26
dep. 04:26
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 04:37
dep. 04:37
39.5 km
Vrazogrnac
arr. 04:52
dep. 04:52
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:01
57.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
72 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:36
dep. 08:36
299 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
302.7 km
04:03 08:46 (04:43)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 04:03
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 04:07
dep. 04:07
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:06
dep. 05:06
57.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
302.7 km
05:50 10:16 (04:26)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 05:50
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
57.3 km
arr. 07:07
dep. 07:07
59.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:08
dep. 10:08
299 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:16
302.7 km
08:05 12:00 (03:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 08:05
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
62 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
308 km
13:30 18:50 (05:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:15
74 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
84 km
Blagojev Kamen
arr. 15:38
dep. 15:38
94 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:46
dep. 15:46
101 km
Voluja, Krst
arr. 15:54
dep. 15:54
108 km
Voluja
arr. 15:56
dep. 15:56
110 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 15:58
dep. 15:58
112 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
124 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
127 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
131 km
Sena
arr. 16:34
dep. 16:34
135 km
Ljesnica
arr. 16:39
dep. 16:39
139 km
Misljenovac
arr. 16:42
dep. 16:42
141 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
143 km
Rabrovo
arr. 16:50
dep. 16:50
147 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
156 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
162 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
165 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
172 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
182 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
268 km
Negotin - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 16.10.2019.
03:55 08:46 (04:51)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 03:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 03:59
dep. 03:59
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 04:11
dep. 04:11
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 04:13
dep. 04:13
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 04:17
dep. 04:17
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 04:21
dep. 04:21
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 04:26
dep. 04:26
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 04:37
dep. 04:37
39.5 km
Vrazogrnac
arr. 04:52
dep. 04:52
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:01
57.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
72 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:36
dep. 08:36
299 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
302.7 km
04:03 08:46 (04:43)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 04:03
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 04:07
dep. 04:07
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:06
dep. 05:06
57.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
302.7 km
05:50 10:16 (04:26)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 05:50
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
57.3 km
arr. 07:07
dep. 07:07
59.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:08
dep. 10:08
299 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:16
302.7 km
08:05 12:00 (03:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 08:05
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
62 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
308 km
13:30 18:50 (05:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:15
74 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
84 km
Blagojev Kamen
arr. 15:38
dep. 15:38
94 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:46
dep. 15:46
101 km
Voluja, Krst
arr. 15:54
dep. 15:54
108 km
Voluja
arr. 15:56
dep. 15:56
110 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 15:58
dep. 15:58
112 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
124 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
127 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
131 km
Sena
arr. 16:34
dep. 16:34
135 km
Ljesnica
arr. 16:39
dep. 16:39
139 km
Misljenovac
arr. 16:42
dep. 16:42
141 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
143 km
Rabrovo
arr. 16:50
dep. 16:50
147 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
156 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
162 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
165 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
172 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
182 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
268 km

Naselja Negotin i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~297 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 55min., a najduže 05h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.