Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Negotin - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
03:55 08:46 (04:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 03:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 03:59
dep. 03:59
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 04:11
dep. 04:11
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 04:13
dep. 04:13
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 04:17
dep. 04:17
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 04:21
dep. 04:21
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 04:26
dep. 04:26
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 04:37
dep. 04:37
39.5 km
Vrazogrnac
arr. 04:52
dep. 04:52
51.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:01
57.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
72 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:36
dep. 08:36
299 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
302.7 km
04:00 09:30 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 04:00
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 04:05
dep. 04:05
4 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 04:20
dep. 04:20
8 km
Jasenica kod Negotina
arr. 04:27
dep. 04:27
11 km
Sarkamen, Intersection
arr. 04:32
dep. 04:32
15 km
Stubik
arr. 04:40
dep. 04:40
21 km
Seliste (Stubik)
arr. 04:42
dep. 04:42
23 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 04:46
dep. 04:46
27 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 04:48
dep. 04:48
29 km
Plavna kod Negotina
arr. 04:57
dep. 04:57
30 km
Klokocevac, Popadija
arr. 05:00
dep. 05:00
34 km
Klokocevac
arr. 05:02
dep. 05:02
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 05:06
dep. 05:06
40 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 05:10
dep. 05:10
44 km
Rudna Glava
arr. 05:15
dep. 05:15
49 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 05:19
dep. 05:19
54 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 05:25
dep. 05:25
62 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 05:30
dep. 05:30
66 km
Majdanpek, D. Z.
arr. 05:38
dep. 05:38
72 km
Majdanpek, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
73 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
80 km
Blagojev Kamen
arr. 06:08
dep. 06:08
93 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 06:14
dep. 06:14
98 km
Brodica, Zeleznik
arr. 06:18
dep. 06:18
100 km
Brodica, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
102 km
Voluja, Krst
arr. 06:24
dep. 06:24
107 km
Voluja
arr. 06:26
dep. 06:26
109 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 06:28
dep. 06:28
111 km
Neresnica, Popovac
arr. 06:31
dep. 06:31
113 km
Neresnica
arr. 06:36
dep. 06:36
116 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
122 km
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
123 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
126 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
130 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
134 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
138 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
140 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
142 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
146 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
148 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
150 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
154 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
155 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
161 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
164 km
Salakovac
arr. 07:55
dep. 07:55
171 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
181 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
267 km
04:03 08:46 (04:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 04:03
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 04:07
dep. 04:07
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:06
dep. 05:06
57.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
302.7 km
05:50 10:16 (04:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 05:50
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
57.3 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 07:07
dep. 07:07
59.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:08
dep. 10:08
299 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:16
302.7 km
08:05 12:00 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 08:05
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
62 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
308 km
11:00 16:20 (05:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 11:00
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:20
dep. 11:20
8 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:27
dep. 11:27
11 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
Stubik
arr. 11:40
dep. 11:40
21 km
Seliste (Stubik)
arr. 11:42
dep. 11:42
23 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:46
dep. 11:46
27 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 11:48
dep. 11:48
29 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:53
dep. 11:53
30 km
Klokocevac, Popadija
arr. 12:00
dep. 12:00
34 km
Klokocevac
arr. 12:02
dep. 12:02
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 12:06
dep. 12:06
40 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Rudna Glava
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 12:19
dep. 12:19
54 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
62 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 12:30
dep. 12:30
66 km
Majdanpek, D. Z.
arr. 12:38
dep. 12:38
72 km
Majdanpek, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
73 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
80 km
Blagojev Kamen
arr. 13:08
dep. 13:08
93 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 13:14
dep. 13:14
98 km
Brodica, Zeleznik
arr. 13:18
dep. 13:18
100 km
Brodica, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
102 km
Voluja, Krst
arr. 13:24
dep. 13:24
107 km
Voluja
arr. 13:26
dep. 13:26
109 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:28
dep. 13:28
111 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:31
dep. 13:31
113 km
Neresnica
arr. 13:36
dep. 13:36
116 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:44
dep. 13:44
122 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
123 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:49
dep. 13:49
126 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:54
dep. 13:54
130 km
Sena
arr. 13:59
dep. 13:59
134 km
Ljesnica
arr. 14:04
dep. 14:04
138 km
Misljenovac
arr. 14:07
dep. 14:07
140 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
142 km
Rabrovo
arr. 14:15
dep. 14:15
146 km
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
148 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
150 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
154 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
155 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
161 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
164 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
171 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
181 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:20
267 km
13:30 18:50 (05:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 13:30
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stubik
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Plavna kod Negotina
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Klokocevac, Popadija
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Rudna Glava, S
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
55 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
63 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:15
74 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
84 km
Blagojev Kamen
arr. 15:38
dep. 15:38
94 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:46
dep. 15:46
101 km
Voluja, Krst
arr. 15:54
dep. 15:54
108 km
Voluja
arr. 15:56
dep. 15:56
110 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 15:58
dep. 15:58
112 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
124 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
127 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
131 km
Sena
arr. 16:34
dep. 16:34
135 km
Ljesnica
arr. 16:39
dep. 16:39
139 km
Misljenovac
arr. 16:42
dep. 16:42
141 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
143 km
Rabrovo
arr. 16:50
dep. 16:50
147 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
156 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
162 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
165 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
172 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
182 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
268 km
15:30 20:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 15:30
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Jasenica kod Negotina
arr. 15:57
dep. 15:57
11 km
Sarkamen, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
15 km
Stubik
arr. 16:10
dep. 16:10
21 km
Seliste (Stubik)
arr. 16:12
dep. 16:12
23 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 16:18
dep. 16:18
29 km
Plavna kod Negotina
arr. 16:23
dep. 16:23
30 km
Klokocevac, Popadija
arr. 16:30
dep. 16:30
34 km
Klokocevac
arr. 16:32
dep. 16:32
35 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 16:36
dep. 16:36
40 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Rudna Glava
arr. 16:45
dep. 16:45
49 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 16:49
dep. 16:49
54 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 16:55
dep. 16:55
62 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 17:00
dep. 17:00
66 km
Majdanpek, D. Z.
arr. 17:08
dep. 17:08
72 km
Majdanpek, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
80 km
Blagojev Kamen
arr. 17:38
dep. 17:38
93 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:44
dep. 17:44
98 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:48
dep. 17:48
100 km
Brodica, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
102 km
Voluja, Krst
arr. 17:54
dep. 17:54
107 km
Voluja
arr. 17:56
dep. 17:56
109 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:58
dep. 17:58
111 km
Neresnica, Popovac
arr. 18:03
dep. 18:03
113 km
Neresnica
arr. 18:06
dep. 18:06
116 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 18:14
dep. 18:14
122 km
Kucevo, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
123 km
Kaona kod Kuceva
arr. 18:20
dep. 18:20
126 km
Turija kod Kuceva
arr. 18:26
dep. 18:26
130 km
Sena
arr. 18:33
dep. 18:33
134 km
Ljesnica
arr. 18:39
dep. 18:39
138 km
Misljenovac
arr. 18:42
dep. 18:42
140 km
Mustapic, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
142 km
Rabrovo
arr. 18:50
dep. 18:50
146 km
Velika Bresnica
arr. 18:52
dep. 18:52
148 km
Makce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
150 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
154 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:59
dep. 18:59
155 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 19:05
dep. 19:05
161 km
Sapine
arr. 19:08
dep. 19:08
164 km
Salakovac
arr. 19:15
dep. 19:15
171 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
181 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
267 km

Naselja Negotin i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~286 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 55min., a najduže 05h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.