Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mrcajevci - Kragujevac timetable

monday, 17.02.2020.
05:00 05:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 05:00
Bresnica kod Cacka
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Bumbarevo Brdo
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Knic
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Vuckovica kod Knica
arr. 05:35
dep. 05:35
29 km
Dragobraca, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
31 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:50
40 km
06:27 07:30 (01:03)
DragacevicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Dragacevica
dep. 06:27
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Bresnica kod Cacka
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Bumbarevo Brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Pretoke, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
13 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
18 km
Knic, Bogićevići
arr. 06:52
dep. 06:52
19 km
Knic
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Knic, Ribeš
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Knic, Tabla
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:01
dep. 07:01
26 km
Vuckovica kod Knica
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Dragobraca, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
33 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 07:20
dep. 07:20
37 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:30
42 km
07:08 08:10 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 07:08
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
11 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
20 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
25 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
32 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
42 km
07:50 08:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 07:50
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
6 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
10 km
Knic
arr. 08:10
dep. 08:10
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
26 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
29 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
38 km
09:24 10:15 (00:51)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 09:24
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
9 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
30 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
32 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
40 km
09:55 10:45 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 09:55
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
6 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
18 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
23 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
29 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
40 km
10:57 12:00 (01:03)
DragacevicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Dragacevica
dep. 10:57
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
2 km
Bresnica kod Cacka
arr. 11:10
dep. 11:10
8 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
Bumbarevo Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Pretoke, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
18 km
Knic, Bogićevići
arr. 11:22
dep. 11:22
19 km
Knic
arr. 11:25
dep. 11:25
21 km
Knic, Ribeš
arr. 11:29
dep. 11:29
24 km
Knic, Tabla
arr. 11:30
dep. 11:30
25 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:31
dep. 11:31
26 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:39
dep. 11:39
31 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 11:41
dep. 11:41
32 km
Dragobraca, Skola
arr. 11:43
dep. 11:43
33 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 11:50
dep. 11:50
37 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:00
42 km
12:10 13:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 12:10
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Knic
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
26 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
38 km
12:57 14:00 (01:03)
DragacevicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Dragacevica
dep. 12:57
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
2 km
Bresnica kod Cacka
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 13:12
dep. 13:12
9 km
Bumbarevo Brdo
arr. 13:15
dep. 13:15
12 km
Pretoke, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
13 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
18 km
Knic, Bogićevići
arr. 13:22
dep. 13:22
19 km
Knic
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Knic, Ribeš
arr. 13:29
dep. 13:29
24 km
Knic, Tabla
arr. 13:30
dep. 13:30
25 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:31
dep. 13:31
26 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:39
dep. 13:39
31 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:41
dep. 13:41
32 km
Dragobraca, Skola
arr. 13:43
dep. 13:43
33 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:50
dep. 13:50
37 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:00
42 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 15:50
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
22 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
28 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
36 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
38 km
15:57 17:00 (01:03)
DragacevicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Dragacevica
dep. 15:57
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
2 km
Bresnica kod Cacka
arr. 16:10
dep. 16:10
8 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 16:12
dep. 16:12
9 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Pretoke, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
18 km
Knic, Bogićevići
arr. 16:22
dep. 16:22
19 km
Knic
arr. 16:25
dep. 16:25
21 km
Knic, Ribeš
arr. 16:29
dep. 16:29
24 km
Knic, Tabla
arr. 16:30
dep. 16:30
25 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:31
dep. 16:31
26 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:39
dep. 16:39
31 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 16:41
dep. 16:41
32 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:43
dep. 16:43
33 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:50
dep. 16:50
37 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:00
42 km
16:57 18:00 (01:03)
DragacevicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Dragacevica
dep. 16:57
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
2 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:10
dep. 17:10
8 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 17:12
dep. 17:12
9 km
Bumbarevo Brdo
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Pretoke, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
18 km
Knic, Bogićevići
arr. 17:22
dep. 17:22
19 km
Knic
arr. 17:25
dep. 17:25
21 km
Knic, Ribeš
arr. 17:29
dep. 17:29
24 km
Knic, Tabla
arr. 17:30
dep. 17:30
25 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:31
dep. 17:31
26 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:39
dep. 17:39
31 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 17:41
dep. 17:41
32 km
Dragobraca, Skola
arr. 17:43
dep. 17:43
33 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:50
dep. 17:50
37 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
42 km
18:45 19:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 18:45
Bresnica kod Cacka
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Bumbarevo Brdo
arr. 19:00
dep. 19:00
10 km
Knic
arr. 19:10
dep. 19:10
19 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:20
dep. 19:20
29 km
Dragobraca, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
31 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
40 km
21:05 22:00 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 21:05
Bresnica kod Cacka
arr. 21:11
dep. 21:11
4.8 km
Bumbarevo Brdo
arr. 21:17
dep. 21:17
9.5 km
Knic
arr. 21:26
dep. 21:26
17.9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 21:35
dep. 21:35
25 km
Dragobraca, Skola
arr. 21:39
dep. 21:39
29.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:00
39.4 km

Naselja Mrcajevci i Kragujevac su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mrcajevci je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.