Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mrcajevci - Cacak timetable

sunday, 23.02.2020.
05:19 05:51 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 05:19
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:21
dep. 05:21
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 05:24
dep. 05:24
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 05:27
dep. 05:27
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 05:28
dep. 05:28
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 05:30
dep. 05:30
8.1 km
Stancici
arr. 05:32
dep. 05:32
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 05:33
dep. 05:33
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 05:36
dep. 05:36
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 05:38
dep. 05:38
13.8 km
Konjevici
arr. 05:41
dep. 05:41
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 05:51
20.6 km
06:19 06:51 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 06:19
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:27
dep. 06:27
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:28
dep. 06:28
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:30
dep. 06:30
8.1 km
Stancici
arr. 06:32
dep. 06:32
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 06:33
dep. 06:33
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:36
dep. 06:36
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 06:38
dep. 06:38
13.8 km
Konjevici
arr. 06:41
dep. 06:41
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 06:51
20.6 km
07:00 07:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 07:00
Preljina
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Cacak, Bus station
arr. 07:30
19 km
07:40 08:00 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 07:40
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
19 km
08:24 08:56 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 08:24
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:26
dep. 08:26
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 08:29
dep. 08:29
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 08:32
dep. 08:32
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 08:33
dep. 08:33
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 08:35
dep. 08:35
8.1 km
Stancici
arr. 08:37
dep. 08:37
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 08:38
dep. 08:38
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 08:41
dep. 08:41
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 08:43
dep. 08:43
13.8 km
Konjevici
arr. 08:46
dep. 08:46
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 08:56
20.6 km
08:55 09:15 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 08:55
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
10 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
19 km
09:15 09:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 09:15
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 09:18
dep. 09:18
2 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 09:20
dep. 09:20
4 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:23
dep. 09:23
6 km
Stancici
arr. 09:25
dep. 09:25
7 km
Stancici, Čegar
arr. 09:26
dep. 09:26
8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 09:28
dep. 09:28
10 km
Preljina
arr. 09:30
dep. 09:30
12 km
Konjevici
arr. 09:35
dep. 09:35
14 km
Cacak, Bus station
arr. 09:45
19 km
09:24 09:56 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 09:24
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:26
dep. 09:26
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 09:29
dep. 09:29
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 09:32
dep. 09:32
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 09:33
dep. 09:33
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:35
dep. 09:35
8.1 km
Stancici
arr. 09:37
dep. 09:37
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 09:38
dep. 09:38
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 09:41
dep. 09:41
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 09:43
dep. 09:43
13.8 km
Konjevici
arr. 09:46
dep. 09:46
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 09:56
20.6 km
12:20 12:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 12:20
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
7 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Cacak, Bus station
arr. 12:50
18 km
12:23 12:55 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 12:23
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
2 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 12:28
dep. 12:28
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:31
dep. 12:31
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Stancici, Čegar
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
14 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
16 km
Cacak, Bus station
arr. 12:55
21 km
12:35 13:10 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 12:35
Cacak, Bus station
arr. 13:10
20 km
13:15 13:40 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 13:15
Mojsinje kod Cacka
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Preljina
arr. 13:35
dep. 13:35
12 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
19 km
13:15 13:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 13:15
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 13:23
dep. 13:23
6 km
Stancici
arr. 13:25
dep. 13:25
7 km
Stancici, Čegar
arr. 13:26
dep. 13:26
8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 13:28
dep. 13:28
10 km
Preljina
arr. 13:30
dep. 13:30
12 km
Konjevici
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Cacak, Bus station
arr. 13:45
19 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 14:20
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Stancici
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Preljina
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Konjevici
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Cacak, Bus station
arr. 14:50
18 km
15:24 15:56 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 15:24
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:26
dep. 15:26
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 15:32
dep. 15:32
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 15:33
dep. 15:33
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:35
dep. 15:35
8.1 km
Stancici
arr. 15:37
dep. 15:37
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 15:38
dep. 15:38
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 15:41
dep. 15:41
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 15:43
dep. 15:43
13.8 km
Konjevici
arr. 15:46
dep. 15:46
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 15:56
20.6 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 15:30
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Stancici
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Stancici, Čegar
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Preljina
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Konjevici
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Cacak, Bus station
arr. 16:00
19 km
15:50 16:15 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 15:50
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
19 km
16:24 16:56 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 16:24
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 16:29
dep. 16:29
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 16:32
dep. 16:32
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 16:33
dep. 16:33
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:35
dep. 16:35
8.1 km
Stancici
arr. 16:37
dep. 16:37
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 16:38
dep. 16:38
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 16:41
dep. 16:41
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 16:43
dep. 16:43
13.8 km
Konjevici
arr. 16:46
dep. 16:46
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 16:56
20.6 km
16:45 17:10 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 16:45
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Preljina
arr. 17:00
dep. 17:00
12 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
19 km
17:12 17:40 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 17:12
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
9 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
11 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
16 km
17:14 17:46 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 17:14
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:16
dep. 17:16
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 17:19
dep. 17:19
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 17:20
dep. 17:20
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 17:22
dep. 17:22
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:23
dep. 17:23
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:25
dep. 17:25
8.1 km
Stancici
arr. 17:27
dep. 17:27
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 17:28
dep. 17:28
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:31
dep. 17:31
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 17:33
dep. 17:33
13.8 km
Konjevici
arr. 17:36
dep. 17:36
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 17:46
20.6 km
17:50 18:15 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 17:50
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
6 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
14 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
19 km
18:54 19:26 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 18:54
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:56
dep. 18:56
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 18:59
dep. 18:59
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 19:02
dep. 19:02
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 19:03
dep. 19:03
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 19:05
dep. 19:05
8.1 km
Stancici
arr. 19:07
dep. 19:07
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 19:08
dep. 19:08
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 19:11
dep. 19:11
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 19:13
dep. 19:13
13.8 km
Konjevici
arr. 19:16
dep. 19:16
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 19:26
20.6 km
19:00 19:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 19:00
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 19:05
dep. 19:05
4 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 19:06
dep. 19:06
5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Stancici
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Stancici, Čegar
arr. 19:11
dep. 19:11
8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 19:13
dep. 19:13
10 km
Preljina
arr. 19:15
dep. 19:15
12 km
Konjevici
arr. 19:20
dep. 19:20
14 km
Cacak, Bus station
arr. 19:30
19 km
19:19 19:51 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 19:19
Mrcajevci, Bus station
arr. 19:21
dep. 19:21
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 19:24
dep. 19:24
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 19:25
dep. 19:25
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 19:27
dep. 19:27
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 19:28
dep. 19:28
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 19:30
dep. 19:30
8.1 km
Stancici
arr. 19:32
dep. 19:32
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 19:33
dep. 19:33
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 19:36
dep. 19:36
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 19:38
dep. 19:38
13.8 km
Konjevici
arr. 19:41
dep. 19:41
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 19:51
20.6 km
19:24 19:56 (00:32)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 19:24
Mrcajevci, Bus station
arr. 19:26
dep. 19:26
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 19:29
dep. 19:29
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 19:32
dep. 19:32
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 19:33
dep. 19:33
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 19:35
dep. 19:35
8.1 km
Stancici
arr. 19:37
dep. 19:37
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 19:38
dep. 19:38
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 19:41
dep. 19:41
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 19:43
dep. 19:43
13.8 km
Konjevici
arr. 19:46
dep. 19:46
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 19:56
20.6 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 20:00
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:05
dep. 20:05
4 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:06
dep. 20:06
5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Stancici
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Stancici, Čegar
arr. 20:11
dep. 20:11
8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Preljina
arr. 20:15
dep. 20:15
12 km
Konjevici
arr. 20:20
dep. 20:20
14 km
Cacak, Bus station
arr. 20:30
19 km
20:45 21:10 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 20:45
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
12 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
20 km
21:00 21:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 21:00
Preljina
arr. 21:15
dep. 21:15
12 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
19 km

Naselja Mrcajevci i Cacak su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mrcajevci je u 05:19 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.