Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mrcajevci - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:19 08:10 (02:51)
RadoviciBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 05:19
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:21
dep. 05:21
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 05:24
dep. 05:24
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 05:27
dep. 05:27
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 05:28
dep. 05:28
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 05:30
dep. 05:30
8.1 km
Stancici
arr. 05:32
dep. 05:32
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 05:33
dep. 05:33
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 05:36
dep. 05:36
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 05:38
dep. 05:38
13.8 km
Konjevici
arr. 05:41
dep. 05:41
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 05:51
dep. 06:00
20.6 km
Preljina
arr. 06:10
dep. 06:10
27.6 km
Ljig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
85.6 km
Moravci, Magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
88.6 km
Liplje, I
arr. 06:55
dep. 06:55
91.6 km
arr. 07:10
dep. 07:10
95.6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:20
dep. 07:20
105.6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:55
dep. 07:55
158.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
166.6 km
06:19 09:45 (03:26)
RadoviciBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 06:19
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:27
dep. 06:27
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:28
dep. 06:28
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:30
dep. 06:30
8.1 km
Stancici
arr. 06:32
dep. 06:32
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 06:33
dep. 06:33
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:36
dep. 06:36
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 06:38
dep. 06:38
13.8 km
Konjevici
arr. 06:41
dep. 06:41
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 06:51
dep. 07:00
20.6 km
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
27.6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
43.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
56.6 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
85.6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
105.6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
158.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
166.6 km
06:25 08:45 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 06:25
Preljina
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
26 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
43 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
50 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
55 km
Ljig, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:43
67 km
arr. 07:45
dep. 07:45
79 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
148 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
150 km
08:30 11:19 (02:49)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 08:30
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
66 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
149 km
15:08 17:55 (02:47)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 15:08
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
3 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:18
dep. 15:18
6 km
Preljina
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:31
dep. 15:31
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
25 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
37 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
44 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
dep. 16:11
49 km
Ljig, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
66 km
arr. 16:36
dep. 16:36
75 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:55
149 km
16:24 19:35 (03:11)
RadoviciBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Radovici
dep. 16:24
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
2.1 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 16:29
dep. 16:29
4 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 16:32
dep. 16:32
6.3 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 16:33
dep. 16:33
6.8 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:35
dep. 16:35
8.1 km
Stancici
arr. 16:37
dep. 16:37
9.5 km
Stancici, Čegar
arr. 16:38
dep. 16:38
10.2 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 16:41
dep. 16:41
12.4 km
Preljina, Put M-5
arr. 16:43
dep. 16:43
13.8 km
Konjevici
arr. 16:46
dep. 16:46
15.8 km
Cacak, Bus station
arr. 16:56
dep. 17:00
20.6 km
Preljina
arr. 17:10
dep. 17:10
27.6 km
Ljig, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
85.6 km
Moravci, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
88.6 km
Liplje, I
arr. 17:55
dep. 17:55
91.6 km
arr. 18:05
dep. 18:05
95.6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 18:12
dep. 18:12
105.6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:20
dep. 19:20
158.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:35
166.6 km
19:05 22:05 (03:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcajevci, Bus station
dep. 19:05
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:05
150 km

Naselja Mrcajevci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~157 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mrcajevci je u 05:19 h, dok je poslednji polazak u 19:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.