Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mramorski potok - Nis timetable

sunday, 16.02.2020.
06:50 07:25 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorski potok, Okretnica
dep. 06:50
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 06:51
dep. 06:51
1.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:56
dep. 06:56
3.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 07:03
dep. 07:03
6 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 07:04
dep. 07:04
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 07:05
dep. 07:05
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 07:06
dep. 07:06
8.4 km
Nis, KP dom
arr. 07:07
dep. 07:07
9.2 km
arr. 07:08
dep. 07:08
9.4 km
Nis, Metro
arr. 07:09
dep. 07:09
9.8 km
arr. 07:11
dep. 07:11
10.3 km
arr. 07:13
dep. 07:13
11.1 km
Nis, Ledena stena
arr. 07:14
dep. 07:14
11.8 km
Nis, Zitopek
arr. 07:15
dep. 07:15
12.1 km
arr. 07:17
dep. 07:17
12.8 km
arr. 07:18
dep. 07:18
13.2 km
Nis, Kicevo
arr. 07:20
dep. 07:20
13.6 km
arr. 07:23
dep. 07:23
14.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
14.8 km
08:10 08:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorski potok, Okretnica
dep. 08:10
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 08:11
dep. 08:11
1.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:16
dep. 08:16
3.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:18
dep. 08:18
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:22
dep. 08:22
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 08:23
dep. 08:23
6 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 08:24
dep. 08:24
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 08:25
dep. 08:25
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 08:26
dep. 08:26
8.4 km
Nis, KP dom
arr. 08:27
dep. 08:27
9.2 km
arr. 08:28
dep. 08:28
9.4 km
Nis, Metro
arr. 08:29
dep. 08:29
9.8 km
arr. 08:31
dep. 08:31
10.3 km
arr. 08:33
dep. 08:33
11.1 km
Nis, Ledena stena
arr. 08:34
dep. 08:34
11.8 km
Nis, Zitopek
arr. 08:35
dep. 08:35
12.1 km
arr. 08:37
dep. 08:37
12.8 km
arr. 08:38
dep. 08:38
13.2 km
Nis, Kicevo
arr. 08:40
dep. 08:40
13.6 km
arr. 08:43
dep. 08:43
14.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
14.8 km
16:25 17:00 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorski potok, Okretnica
dep. 16:25
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 16:26
dep. 16:26
1.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:31
dep. 16:31
3.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:33
dep. 16:33
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:37
dep. 16:37
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 16:40
dep. 16:40
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 16:41
dep. 16:41
8.4 km
Nis, KP dom
arr. 16:42
dep. 16:42
9.2 km
arr. 16:43
dep. 16:43
9.4 km
Nis, Metro
arr. 16:44
dep. 16:44
9.8 km
arr. 16:46
dep. 16:46
10.3 km
arr. 16:48
dep. 16:48
11.1 km
Nis, Ledena stena
arr. 16:49
dep. 16:49
11.8 km
Nis, Zitopek
arr. 16:50
dep. 16:50
12.1 km
arr. 16:52
dep. 16:52
12.8 km
arr. 16:53
dep. 16:53
13.2 km
Nis, Kicevo
arr. 16:55
dep. 16:55
13.6 km
arr. 16:58
dep. 16:58
14.1 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
14.8 km
18:40 19:15 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorski potok, Okretnica
dep. 18:40
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 18:41
dep. 18:41
1.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 18:43
dep. 18:43
2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:46
dep. 18:46
3.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:48
dep. 18:48
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 18:52
dep. 18:52
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 18:53
dep. 18:53
6 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 18:54
dep. 18:54
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 18:55
dep. 18:55
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 18:56
dep. 18:56
8.4 km
Nis, KP dom
arr. 18:57
dep. 18:57
9.2 km
arr. 18:58
dep. 18:58
9.4 km
Nis, Metro
arr. 18:59
dep. 18:59
9.8 km
arr. 19:01
dep. 19:01
10.3 km
arr. 19:03
dep. 19:03
11.1 km
Nis, Ledena stena
arr. 19:04
dep. 19:04
11.8 km
Nis, Zitopek
arr. 19:05
dep. 19:05
12.1 km
arr. 19:07
dep. 19:07
12.8 km
arr. 19:08
dep. 19:08
13.2 km
Nis, Kicevo
arr. 19:10
dep. 19:10
13.6 km
arr. 19:13
dep. 19:13
14.1 km
Nis, Bus station
arr. 19:15
14.8 km
Mramorski potok - Nis timetable
Departures on: monday, 17.02.2020.
06:50 07:25 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorski potok, Okretnica
dep. 06:50
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 06:51
dep. 06:51
1.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:56
dep. 06:56
3.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 07:03
dep. 07:03
6 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 07:04
dep. 07:04
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 07:05
dep. 07:05
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 07:06
dep. 07:06
8.4 km
Nis, KP dom
arr. 07:07
dep. 07:07
9.2 km
arr. 07:08
dep. 07:08
9.4 km
Nis, Metro
arr. 07:09
dep. 07:09
9.8 km
arr. 07:11
dep. 07:11
10.3 km
arr. 07:13
dep. 07:13
11.1 km
Nis, Ledena stena
arr. 07:14
dep. 07:14
11.8 km
Nis, Zitopek
arr. 07:15
dep. 07:15
12.1 km
arr. 07:17
dep. 07:17
12.8 km
arr. 07:18
dep. 07:18
13.2 km
Nis, Kicevo
arr. 07:20
dep. 07:20
13.6 km
arr. 07:23
dep. 07:23
14.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
14.8 km
08:10 08:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorski potok, Okretnica
dep. 08:10
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 08:11
dep. 08:11
1.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:16
dep. 08:16
3.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:18
dep. 08:18
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:22
dep. 08:22
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 08:23
dep. 08:23
6 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 08:24
dep. 08:24
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 08:25
dep. 08:25
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 08:26
dep. 08:26
8.4 km
Nis, KP dom
arr. 08:27
dep. 08:27
9.2 km
arr. 08:28
dep. 08:28
9.4 km
Nis, Metro
arr. 08:29
dep. 08:29
9.8 km
arr. 08:31
dep. 08:31
10.3 km
arr. 08:33
dep. 08:33
11.1 km
Nis, Ledena stena
arr. 08:34
dep. 08:34
11.8 km
Nis, Zitopek
arr. 08:35
dep. 08:35
12.1 km
arr. 08:37
dep. 08:37
12.8 km
arr. 08:38
dep. 08:38
13.2 km
Nis, Kicevo
arr. 08:40
dep. 08:40
13.6 km
arr. 08:43
dep. 08:43
14.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
14.8 km
16:25 17:00 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorski potok, Okretnica
dep. 16:25
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 16:26
dep. 16:26
1.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:31
dep. 16:31
3.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:33
dep. 16:33
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:37
dep. 16:37
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 16:40
dep. 16:40
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 16:41
dep. 16:41
8.4 km
Nis, KP dom
arr. 16:42
dep. 16:42
9.2 km
arr. 16:43
dep. 16:43
9.4 km
Nis, Metro
arr. 16:44
dep. 16:44
9.8 km
arr. 16:46
dep. 16:46
10.3 km
arr. 16:48
dep. 16:48
11.1 km
Nis, Ledena stena
arr. 16:49
dep. 16:49
11.8 km
Nis, Zitopek
arr. 16:50
dep. 16:50
12.1 km
arr. 16:52
dep. 16:52
12.8 km
arr. 16:53
dep. 16:53
13.2 km
Nis, Kicevo
arr. 16:55
dep. 16:55
13.6 km
arr. 16:58
dep. 16:58
14.1 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
14.8 km
18:40 19:15 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorski potok, Okretnica
dep. 18:40
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 18:41
dep. 18:41
1.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 18:43
dep. 18:43
2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:46
dep. 18:46
3.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:48
dep. 18:48
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 18:52
dep. 18:52
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 18:53
dep. 18:53
6 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 18:54
dep. 18:54
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 18:55
dep. 18:55
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 18:56
dep. 18:56
8.4 km
Nis, KP dom
arr. 18:57
dep. 18:57
9.2 km
arr. 18:58
dep. 18:58
9.4 km
Nis, Metro
arr. 18:59
dep. 18:59
9.8 km
arr. 19:01
dep. 19:01
10.3 km
arr. 19:03
dep. 19:03
11.1 km
Nis, Ledena stena
arr. 19:04
dep. 19:04
11.8 km
Nis, Zitopek
arr. 19:05
dep. 19:05
12.1 km
arr. 19:07
dep. 19:07
12.8 km
arr. 19:08
dep. 19:08
13.2 km
Nis, Kicevo
arr. 19:10
dep. 19:10
13.6 km
arr. 19:13
dep. 19:13
14.1 km
Nis, Bus station
arr. 19:15
14.8 km

Naselja Mramorski potok i Nis su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mramorski potok je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.