Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mozgovo kod Aleksinca - Aleksinac timetable

monday, 21.10.2019.
05:00 05:30 (00:30)
Okr.EI Pak
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 05:00
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 05:02
dep. 05:02
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 05:10
dep. 05:10
5.1 km
arr. 05:13
dep. 05:13
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 05:14
dep. 05:14
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 05:16
dep. 05:16
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 05:20
dep. 05:20
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:22
dep. 05:22
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 05:24
dep. 05:24
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 05:27
dep. 05:27
13.6 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:30
14.7 km
06:10 06:40 (00:30)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 06:10
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
5.1 km
arr. 06:23
dep. 06:23
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:24
dep. 06:24
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:26
dep. 06:26
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:29
dep. 06:29
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:31
dep. 06:31
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:34
dep. 06:34
13.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:38
dep. 06:38
14.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
16 km
06:37 07:05 (00:28)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 06:37
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 06:39
dep. 06:39
0.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:41
dep. 06:41
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.1 km
arr. 06:49
dep. 06:49
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:50
dep. 06:50
7.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
8.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:55
dep. 06:55
10.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
11.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:57
dep. 06:57
11.8 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:00
dep. 07:00
13.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:03
dep. 07:03
14.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:04
dep. 07:04
15.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
16 km
12:30 13:00 (00:30)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 12:30
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:34
dep. 12:34
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
5.1 km
arr. 12:43
dep. 12:43
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:44
dep. 12:44
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:46
dep. 12:46
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:49
dep. 12:49
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:50
dep. 12:50
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:51
dep. 12:51
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:54
dep. 12:54
13.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:58
dep. 12:58
14.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
16 km
14:55 15:25 (00:30)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 14:55
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 14:57
dep. 14:57
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
5.1 km
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:09
dep. 15:09
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:14
dep. 15:14
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:15
dep. 15:15
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:16
dep. 15:16
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:19
dep. 15:19
13.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:23
dep. 15:23
14.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:25
16 km
21:00 21:30 (00:30)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 21:00
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 21:02
dep. 21:02
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
5.1 km
arr. 21:13
dep. 21:13
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 21:14
dep. 21:14
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 21:20
dep. 21:20
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:21
dep. 21:21
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 21:23
dep. 21:23
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 21:26
dep. 21:26
13.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 21:28
dep. 21:28
14.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:30
16 km
Mozgovo kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:00 05:30 (00:30)
Okr.EI Pak
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 05:00
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 05:02
dep. 05:02
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 05:10
dep. 05:10
5.1 km
arr. 05:13
dep. 05:13
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 05:14
dep. 05:14
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 05:16
dep. 05:16
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 05:20
dep. 05:20
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:22
dep. 05:22
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 05:24
dep. 05:24
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 05:27
dep. 05:27
13.6 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:30
14.7 km
06:10 06:40 (00:30)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 06:10
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
5.1 km
arr. 06:23
dep. 06:23
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:24
dep. 06:24
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:26
dep. 06:26
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:29
dep. 06:29
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:31
dep. 06:31
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:34
dep. 06:34
13.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:38
dep. 06:38
14.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
16 km
06:37 07:05 (00:28)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 06:37
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 06:39
dep. 06:39
0.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:41
dep. 06:41
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.1 km
arr. 06:49
dep. 06:49
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:50
dep. 06:50
7.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
8.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:55
dep. 06:55
10.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
11.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:57
dep. 06:57
11.8 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:00
dep. 07:00
13.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:03
dep. 07:03
14.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:04
dep. 07:04
15.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
16 km
12:30 13:00 (00:30)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 12:30
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:34
dep. 12:34
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
5.1 km
arr. 12:43
dep. 12:43
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:44
dep. 12:44
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:46
dep. 12:46
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:49
dep. 12:49
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:50
dep. 12:50
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:51
dep. 12:51
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:54
dep. 12:54
13.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:58
dep. 12:58
14.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
16 km
14:55 15:25 (00:30)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 14:55
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 14:57
dep. 14:57
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
5.1 km
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:09
dep. 15:09
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:14
dep. 15:14
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:15
dep. 15:15
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:16
dep. 15:16
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:19
dep. 15:19
13.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:23
dep. 15:23
14.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:25
16 km
21:00 21:30 (00:30)
Okr.Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
dep. 21:00
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 21:02
dep. 21:02
0.8 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
1.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
5.1 km
arr. 21:13
dep. 21:13
7.1 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 21:14
dep. 21:14
7.6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
8.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 21:20
dep. 21:20
10.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:21
dep. 21:21
11.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 21:23
dep. 21:23
11.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 21:26
dep. 21:26
13.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 21:28
dep. 21:28
14.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:30
16 km

Naselja Mozgovo kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mozgovo kod Aleksinca je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.