Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mosorin - Novi Sad timetable

thursday, 20.02.2020.
04:50 05:34 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 04:53
dep. 04:53
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 04:54
dep. 04:54
1.9 km
arr. 05:01
dep. 05:01
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 05:02
dep. 05:02
8.1 km
arr. 05:03
dep. 05:03
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 05:04
dep. 05:04
9.1 km
Budisava, Center
arr. 05:11
dep. 05:11
16.5 km
Kac, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:29
dep. 05:29
32.9 km
arr. 05:34
34.7 km
05:30 06:14 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 05:33
dep. 05:33
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 05:34
dep. 05:34
1.9 km
arr. 05:41
dep. 05:41
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 05:42
dep. 05:42
8.1 km
arr. 05:43
dep. 05:43
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 05:44
dep. 05:44
9.1 km
Budisava, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
16.5 km
Kac, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:09
dep. 06:09
32.9 km
arr. 06:14
34.7 km
06:20 07:04 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Vojvodini, utorkom školskog danima u Vojvodini, sredom školskog danima u Vojvodini, četvrtkom školskog danima u Vojvodini, petkom školskog danima u Vojvodini, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 06:23
dep. 06:23
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 06:24
dep. 06:24
1.9 km
arr. 06:31
dep. 06:31
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 06:32
dep. 06:32
8.1 km
arr. 06:33
dep. 06:33
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 06:34
dep. 06:34
9.1 km
Budisava, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
16.5 km
Kac, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:59
dep. 06:59
32.9 km
arr. 07:04
34.7 km
06:45 07:29 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 06:49
dep. 06:49
1.9 km
arr. 06:56
dep. 06:56
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 06:57
dep. 06:57
8.1 km
arr. 06:58
dep. 06:58
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 06:59
dep. 06:59
9.1 km
Budisava, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
16.5 km
Kac, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
arr. 07:29
34.7 km
07:40 08:31 (00:51)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 07:43
dep. 07:43
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 07:44
dep. 07:44
1.9 km
arr. 07:51
dep. 07:51
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
arr. 07:53
dep. 07:53
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 08:00
dep. 08:00
14.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
14.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:03
dep. 08:03
15.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:26
dep. 08:26
39.7 km
arr. 08:31
41.5 km
08:30 09:21 (00:51)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 08:33
dep. 08:33
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 08:34
dep. 08:34
1.9 km
arr. 08:41
dep. 08:41
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 08:42
dep. 08:42
8.1 km
arr. 08:43
dep. 08:43
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 08:50
dep. 08:50
14.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
14.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:53
dep. 08:53
15.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:16
dep. 09:16
39.7 km
arr. 09:21
41.5 km
09:40 10:31 (00:51)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 09:43
dep. 09:43
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 09:44
dep. 09:44
1.9 km
arr. 09:51
dep. 09:51
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 09:52
dep. 09:52
8.1 km
arr. 09:53
dep. 09:53
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 09:54
dep. 09:54
9 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 10:00
dep. 10:00
14.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
14.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 10:03
dep. 10:03
15.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:26
dep. 10:26
39.7 km
arr. 10:31
41.5 km
11:40 12:24 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 11:43
dep. 11:43
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 11:44
dep. 11:44
1.9 km
arr. 11:51
dep. 11:51
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 11:52
dep. 11:52
8.1 km
arr. 11:53
dep. 11:53
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 11:54
dep. 11:54
9.1 km
Budisava, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
16.5 km
Kac, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:19
dep. 12:19
32.9 km
arr. 12:24
34.7 km
12:45 13:29 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 12:48
dep. 12:48
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 12:49
dep. 12:49
1.9 km
arr. 12:56
dep. 12:56
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 12:57
dep. 12:57
8.1 km
arr. 12:58
dep. 12:58
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 12:59
dep. 12:59
9.1 km
Budisava, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
16.5 km
Kac, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:24
dep. 13:24
32.9 km
arr. 13:29
34.7 km
14:20 15:04 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 14:23
dep. 14:23
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 14:24
dep. 14:24
1.9 km
arr. 14:31
dep. 14:31
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 14:32
dep. 14:32
8.1 km
arr. 14:33
dep. 14:33
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 14:34
dep. 14:34
9.1 km
Budisava, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
16.5 km
Kac, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:59
dep. 14:59
32.9 km
arr. 15:04
34.7 km
15:00 15:44 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 15:03
dep. 15:03
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 15:04
dep. 15:04
1.9 km
arr. 15:11
dep. 15:11
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 15:12
dep. 15:12
8.1 km
arr. 15:13
dep. 15:13
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Budisava, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
16.5 km
Kac, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:39
dep. 15:39
32.9 km
arr. 15:44
34.7 km
16:00 16:44 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 16:04
dep. 16:04
1.9 km
arr. 16:11
dep. 16:11
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 16:12
dep. 16:12
8.1 km
arr. 16:13
dep. 16:13
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 16:14
dep. 16:14
9.1 km
Budisava, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
16.5 km
Kac, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:39
dep. 16:39
32.9 km
arr. 16:44
34.7 km
17:10 17:54 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 17:13
dep. 17:13
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 17:14
dep. 17:14
1.9 km
arr. 17:21
dep. 17:21
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 17:22
dep. 17:22
8.1 km
arr. 17:23
dep. 17:23
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 17:24
dep. 17:24
9.1 km
Budisava, Center
arr. 17:31
dep. 17:31
16.5 km
Kac, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:49
dep. 17:49
32.9 km
arr. 17:54
34.7 km
18:30 19:14 (00:44)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 18:33
dep. 18:33
1.2 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 18:34
dep. 18:34
1.9 km
arr. 18:41
dep. 18:41
7.7 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 18:42
dep. 18:42
8.1 km
arr. 18:43
dep. 18:43
8.6 km
Sajkas, Bazar
arr. 18:44
dep. 18:44
9.1 km
Budisava, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
16.5 km
Kac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
20.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:09
dep. 19:09
32.9 km
arr. 19:14
34.7 km
20:45 21:30 (00:45)
Centar - Ugao Kosovske i Svetozara MileticaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 20:46
dep. 20:46
0.8 km
Mosorin, Laze Kostica 37
arr. 20:48
dep. 20:48
1.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 20:52
dep. 20:52
4.5 km
arr. 20:56
dep. 20:56
7.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 79
arr. 20:57
dep. 20:57
8 km
arr. 20:59
dep. 20:59
9 km
Sajkas, Bazar
arr. 21:01
dep. 21:01
10 km
Budisava, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
17 km
Kac, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
22 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:27
dep. 21:27
32 km
arr. 21:30
34 km

Naselja Mosorin i Novi Sad su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mosorin je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.