Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mol - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 06.07.2020.
06:03 09:12 (03:09)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 06:03
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
32 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
55 km
arr. 07:30
dep. 07:40
70 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
144 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:12
150 km
10:15 13:25 (03:10)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 10:15
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
8 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
32 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
39 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
55 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
69 km
arr. 11:55
dep. 11:55
70 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:25
150 km
14:25 17:25 (03:00)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 14:25
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
32 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
55 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
69 km
arr. 15:55
dep. 15:55
70 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
146 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:25
150 km
15:03 18:12 (03:09)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 15:03
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
32 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
arr. 16:30
dep. 16:40
70 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
144 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:12
150 km
19:33 22:42 (03:09)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 19:33
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
32 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
39 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
55 km
arr. 21:00
dep. 21:10
70 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
76 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
83 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
90 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
93 km
arr. 21:41
dep. 21:41
97 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
107 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
117 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
124 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
130 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
144 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:42
150 km
Mol - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
06:03 09:12 (03:09)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 06:03
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
32 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
55 km
arr. 07:30
dep. 07:40
70 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
144 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:12
150 km
10:15 13:25 (03:10)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 10:15
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
8 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
32 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
39 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
55 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
69 km
arr. 11:55
dep. 11:55
70 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:25
150 km
14:25 17:25 (03:00)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 14:25
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
32 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
55 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
69 km
arr. 15:55
dep. 15:55
70 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
146 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:25
150 km
15:03 18:12 (03:09)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 15:03
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
32 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
arr. 16:30
dep. 16:40
70 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
144 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:12
150 km
19:33 22:42 (03:09)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 19:33
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
32 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
39 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
55 km
arr. 21:00
dep. 21:10
70 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
76 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
83 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
90 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
93 km
arr. 21:41
dep. 21:41
97 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
107 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
117 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
124 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
130 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
144 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:42
150 km

Naselja Mol i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~150 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mol je u 06:03 h, dok je poslednji polazak u 19:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.