Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mladenovac - Stojnik kod Arandjelovca timetable

wednesday, 21.11.2018.
04:10 04:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:10
Meduluzje, Karaula
arr. 04:19
dep. 04:19
3.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 04:28
dep. 04:28
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 04:30
dep. 04:30
11.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 04:37
dep. 04:37
14.8 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 04:40
15.3 km
05:10 05:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Karaula
arr. 05:19
dep. 05:19
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 05:28
dep. 05:28
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 05:38
dep. 05:38
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 05:47
dep. 05:47
17 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 05:50
17.5 km
06:20 06:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:20
Meduluzje, Karaula
arr. 06:29
dep. 06:29
3.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 06:40
dep. 06:40
11.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
14.8 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 06:50
15.3 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
Meduluzje, Karaula
arr. 09:39
dep. 09:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 09:48
dep. 09:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:58
dep. 09:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 10:00
dep. 10:00
13.3 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 10:07
dep. 10:07
17 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 10:10
17.5 km
11:30 12:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Meduluzje, Karaula
arr. 11:39
dep. 11:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 11:48
dep. 11:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:58
dep. 11:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 12:00
dep. 12:00
13.3 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 12:10
17.5 km
13:20 13:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:20
Meduluzje, Karaula
arr. 13:29
dep. 13:29
3.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:38
dep. 13:38
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 13:40
dep. 13:40
11.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 13:47
dep. 13:47
14.8 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 13:50
15.3 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Meduluzje, Karaula
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 15:48
dep. 15:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:58
dep. 15:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 16:00
dep. 16:00
13.3 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 16:07
dep. 16:07
17 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 16:10
17.5 km
17:20 18:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Meduluzje, Karaula
arr. 17:29
dep. 17:29
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 17:38
dep. 17:38
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 17:48
dep. 17:48
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 17:50
dep. 17:50
13.3 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 18:00
17.5 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Karaula
arr. 19:39
dep. 19:39
3.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:48
dep. 19:48
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 19:50
dep. 19:50
11.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
14.8 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 20:00
15.3 km
21:20 22:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Meduluzje, Karaula
arr. 21:29
dep. 21:29
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 21:38
dep. 21:38
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:48
dep. 21:48
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 21:50
dep. 21:50
13.3 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 21:57
dep. 21:57
17 km
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 22:00
17.5 km

Naselja Mladenovac i Stojnik kod Arandjelovca su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.