Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Smederevo timetable

thursday, 27.02.2020.
16:45 18:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Selevac, Brdani
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Selevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
22 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
24 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
29 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
29.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
33.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:39
dep. 17:39
34 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
36 km
Landol, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
37 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
38 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:47
dep. 17:47
38.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
39 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
42 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:57
dep. 17:57
43 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
44 km
Mladenovac - Smederevo timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
16:45 18:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Selevac, Brdani
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Selevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
22 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
24 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
29 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
29.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
33.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:39
dep. 17:39
34 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
36 km
Landol, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
37 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
38 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:47
dep. 17:47
38.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
39 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
42 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:57
dep. 17:57
43 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
44 km
Mladenovac - Smederevo timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
16:45 18:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Selevac, Brdani
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Selevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
22 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
24 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
29 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
29.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
33.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:39
dep. 17:39
34 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
36 km
Landol, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
37 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
38 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:47
dep. 17:47
38.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
39 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
42 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:57
dep. 17:57
43 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
44 km
Mladenovac - Smederevo timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
16:45 18:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Selevac, Brdani
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Selevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
22 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
24 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
29 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
29.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
33.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:39
dep. 17:39
34 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
36 km
Landol, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
37 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
38 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:47
dep. 17:47
38.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
39 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
42 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:57
dep. 17:57
43 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
44 km
Mladenovac - Smederevo timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
16:45 18:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Selevac, Brdani
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Selevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
22 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
24 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
29 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
29.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
33.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:39
dep. 17:39
34 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
36 km
Landol, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
37 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
38 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:47
dep. 17:47
38.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
39 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
42 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:57
dep. 17:57
43 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
44 km
Mladenovac - Smederevo timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
16:45 18:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Selevac, Brdani
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Selevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
22 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
24 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
29 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
29.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
33.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:39
dep. 17:39
34 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
36 km
Landol, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
37 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
38 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:47
dep. 17:47
38.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
39 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
42 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:57
dep. 17:57
43 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
44 km
Mladenovac - Smederevo timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
16:45 18:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Selevac, Brdani
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Selevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
22 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
24 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
29 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
29.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
33.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:39
dep. 17:39
34 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
36 km
Landol, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
37 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
38 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:47
dep. 17:47
38.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
39 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:50
dep. 17:50
41 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
42 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:57
dep. 17:57
43 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
44 km

Naselja Mladenovac i Smederevo su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 16:45 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.