Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Ovca timetable

thursday, 22.04.2021.
05:23 07:01 (01:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:23
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:34
dep. 05:35
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:59
dep. 06:00
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:06
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 06:09
dep. 06:09
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:21
dep. 06:25
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:28
dep. 06:28
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:30
dep. 06:30
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:33
dep. 06:34
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:41
dep. 06:41
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:47
dep. 06:48
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:52
dep. 06:52
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:54
dep. 06:55
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:58
dep. 06:58
69 km
Ovca, Railway station
arr. 07:01
72 km
06:23 08:01 (01:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 06:23
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:34
dep. 06:35
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:44
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 06:59
dep. 07:00
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:09
dep. 07:09
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:21
dep. 07:25
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:28
dep. 07:28
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:30
dep. 07:30
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:33
dep. 07:34
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:41
dep. 07:41
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:44
dep. 07:44
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:47
dep. 07:48
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:52
dep. 07:52
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:54
dep. 07:55
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:58
dep. 07:58
69 km
Ovca, Railway station
arr. 08:01
72 km
Mladenovac - Ovca timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
05:23 07:01 (01:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:23
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:34
dep. 05:35
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:59
dep. 06:00
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:06
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 06:09
dep. 06:09
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:21
dep. 06:25
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:28
dep. 06:28
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:30
dep. 06:30
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:33
dep. 06:34
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:41
dep. 06:41
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:47
dep. 06:48
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:52
dep. 06:52
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:54
dep. 06:55
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:58
dep. 06:58
69 km
Ovca, Railway station
arr. 07:01
72 km
06:23 08:01 (01:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 06:23
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:34
dep. 06:35
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:44
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 06:59
dep. 07:00
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:09
dep. 07:09
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:21
dep. 07:25
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:28
dep. 07:28
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:30
dep. 07:30
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:33
dep. 07:34
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:41
dep. 07:41
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:44
dep. 07:44
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:47
dep. 07:48
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:52
dep. 07:52
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:54
dep. 07:55
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:58
dep. 07:58
69 km
Ovca, Railway station
arr. 08:01
72 km
Mladenovac - Ovca timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
05:23 07:01 (01:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:23
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:34
dep. 05:35
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:59
dep. 06:00
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:06
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 06:09
dep. 06:09
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:21
dep. 06:25
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:28
dep. 06:28
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:30
dep. 06:30
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:33
dep. 06:34
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:41
dep. 06:41
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:47
dep. 06:48
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:52
dep. 06:52
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:54
dep. 06:55
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:58
dep. 06:58
69 km
Ovca, Railway station
arr. 07:01
72 km
Mladenovac - Ovca timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
05:23 07:01 (01:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:23
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:34
dep. 05:35
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:59
dep. 06:00
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:06
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 06:09
dep. 06:09
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:21
dep. 06:25
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:28
dep. 06:28
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:30
dep. 06:30
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:33
dep. 06:34
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:41
dep. 06:41
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:47
dep. 06:48
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:52
dep. 06:52
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:54
dep. 06:55
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:58
dep. 06:58
69 km
Ovca, Railway station
arr. 07:01
72 km
Mladenovac - Ovca timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
05:23 07:01 (01:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:23
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:34
dep. 05:35
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:59
dep. 06:00
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:06
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 06:09
dep. 06:09
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:21
dep. 06:25
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:28
dep. 06:28
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:30
dep. 06:30
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:33
dep. 06:34
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:41
dep. 06:41
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:47
dep. 06:48
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:52
dep. 06:52
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:54
dep. 06:55
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:58
dep. 06:58
69 km
Ovca, Railway station
arr. 07:01
72 km
06:23 08:01 (01:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 06:23
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:34
dep. 06:35
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:44
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 06:59
dep. 07:00
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:09
dep. 07:09
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:21
dep. 07:25
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:28
dep. 07:28
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:30
dep. 07:30
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:33
dep. 07:34
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:41
dep. 07:41
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:44
dep. 07:44
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:47
dep. 07:48
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:52
dep. 07:52
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:54
dep. 07:55
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:58
dep. 07:58
69 km
Ovca, Railway station
arr. 08:01
72 km

Naselja Mladenovac i Ovca su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 38min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:23 h, dok je poslednji polazak u 06:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.