Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Ovca timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:20 08:06 (01:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 06:20
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:32
dep. 06:33
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:51
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:06
dep. 07:06
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:26
dep. 07:30
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:33
dep. 07:33
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:35
dep. 07:35
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:38
dep. 07:39
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:46
dep. 07:46
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:49
dep. 07:49
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:52
dep. 07:53
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:57
dep. 07:57
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:59
dep. 08:00
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:03
dep. 08:03
69 km
Ovca, Railway station
arr. 08:06
72 km
18:20 20:06 (01:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 18:20
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 18:32
dep. 18:33
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
21 km
Ripanj, Tunel
arr. 18:57
dep. 18:57
26 km
Ripanj, Klenje
arr. 19:03
dep. 19:04
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 19:13
dep. 19:13
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:25
dep. 19:30
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 19:33
dep. 19:33
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:35
dep. 19:35
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:46
dep. 19:46
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:49
dep. 19:49
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:52
dep. 19:53
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:57
dep. 19:57
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:59
dep. 20:00
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:03
dep. 20:03
69 km
Ovca, Railway station
arr. 20:06
72 km
Mladenovac - Ovca timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
06:20 08:06 (01:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 06:20
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:32
dep. 06:33
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:51
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:06
dep. 07:06
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:26
dep. 07:30
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:33
dep. 07:33
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:35
dep. 07:35
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:38
dep. 07:39
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:46
dep. 07:46
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:49
dep. 07:49
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:52
dep. 07:53
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:57
dep. 07:57
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:59
dep. 08:00
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:03
dep. 08:03
69 km
Ovca, Railway station
arr. 08:06
72 km
18:20 20:06 (01:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 18:20
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 18:32
dep. 18:33
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
21 km
Ripanj, Tunel
arr. 18:57
dep. 18:57
26 km
Ripanj, Klenje
arr. 19:03
dep. 19:04
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 19:13
dep. 19:13
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:25
dep. 19:30
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 19:33
dep. 19:33
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:35
dep. 19:35
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:46
dep. 19:46
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:49
dep. 19:49
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:52
dep. 19:53
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:57
dep. 19:57
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:59
dep. 20:00
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:03
dep. 20:03
69 km
Ovca, Railway station
arr. 20:06
72 km
Mladenovac - Ovca timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
06:20 08:06 (01:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 06:20
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:32
dep. 06:33
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:51
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:06
dep. 07:06
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:26
dep. 07:30
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:33
dep. 07:33
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:35
dep. 07:35
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:38
dep. 07:39
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:46
dep. 07:46
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:49
dep. 07:49
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:52
dep. 07:53
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:57
dep. 07:57
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:59
dep. 08:00
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:03
dep. 08:03
69 km
Ovca, Railway station
arr. 08:06
72 km
18:20 20:06 (01:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 18:20
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 18:32
dep. 18:33
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
21 km
Ripanj, Tunel
arr. 18:57
dep. 18:57
26 km
Ripanj, Klenje
arr. 19:03
dep. 19:04
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 19:13
dep. 19:13
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:25
dep. 19:30
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 19:33
dep. 19:33
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:35
dep. 19:35
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:46
dep. 19:46
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:49
dep. 19:49
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:52
dep. 19:53
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:57
dep. 19:57
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:59
dep. 20:00
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:03
dep. 20:03
69 km
Ovca, Railway station
arr. 20:06
72 km
Mladenovac - Ovca timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
06:20 08:06 (01:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 06:20
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:32
dep. 06:33
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:51
21 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:06
dep. 07:06
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:26
dep. 07:30
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:33
dep. 07:33
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:35
dep. 07:35
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:38
dep. 07:39
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:46
dep. 07:46
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:49
dep. 07:49
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:52
dep. 07:53
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:57
dep. 07:57
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:59
dep. 08:00
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:03
dep. 08:03
69 km
Ovca, Railway station
arr. 08:06
72 km
18:20 20:06 (01:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 18:20
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
7 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 18:32
dep. 18:33
13 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
21 km
Ripanj, Tunel
arr. 18:57
dep. 18:57
26 km
Ripanj, Klenje
arr. 19:03
dep. 19:04
32 km
Ripanj, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
36 km
Ripanj, Kolonija
arr. 19:13
dep. 19:13
36 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:25
dep. 19:30
44 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 19:33
dep. 19:33
47 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:35
dep. 19:35
48 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
50 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:46
dep. 19:46
60 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:49
dep. 19:49
60 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:52
dep. 19:53
60 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:57
dep. 19:57
60 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:59
dep. 20:00
62 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:03
dep. 20:03
69 km
Ovca, Railway station
arr. 20:06
72 km

Naselja Mladenovac i Ovca su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 46min., a najduže 01h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 18:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.