Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mladenovac - Markovac kod Mladenovca timetable

tuesday, 21.05.2019.
03:20 03:39 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 03:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 03:28
dep. 03:28
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 03:29
dep. 03:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 03:34
dep. 03:34
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 03:35
dep. 03:35
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 03:36
dep. 03:36
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 03:37
dep. 03:37
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 03:39
9.4 km
04:10 04:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:10
Meduluzje, Karaula
arr. 04:19
dep. 04:19
3.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 04:28
dep. 04:28
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 04:30
11.1 km
04:10 04:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:10
Meduluzje, Veterinarska
arr. 04:18
dep. 04:18
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 04:19
dep. 04:19
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 04:20
dep. 04:20
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 04:21
dep. 04:21
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 04:22
dep. 04:22
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 04:24
dep. 04:24
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 04:25
dep. 04:25
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 04:28
dep. 04:28
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 04:29
dep. 04:29
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 04:30
11.1 km
04:30 04:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:30
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 04:40
9 km
04:55 05:14 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:55
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:03
dep. 05:03
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:04
dep. 05:04
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:09
dep. 05:09
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:10
dep. 05:10
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:11
dep. 05:11
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:14
9.4 km
05:00 05:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:07
dep. 05:07
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:09
dep. 05:09
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:12
dep. 05:12
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:14
dep. 05:14
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:15
dep. 05:15
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 05:17
dep. 05:17
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:19
9.4 km
05:10 05:32 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:18
dep. 05:18
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:22
dep. 05:22
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:24
dep. 05:24
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:25
dep. 05:25
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 05:26
dep. 05:26
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:28
dep. 05:28
8.6 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 05:30
dep. 05:30
9.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 05:32
10.4 km
05:10 05:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:18
dep. 05:18
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 05:19
dep. 05:19
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 05:21
dep. 05:21
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 05:23
dep. 05:23
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 05:26
dep. 05:26
7.1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 05:28
dep. 05:28
7.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:30
dep. 05:30
8.8 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:31
dep. 05:31
9.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 05:32
dep. 05:32
10.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:34
dep. 05:34
10.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 05:38
dep. 05:38
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 05:39
dep. 05:39
13.9 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 05:40
14.3 km
05:10 05:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Karaula
arr. 05:19
dep. 05:19
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 05:28
dep. 05:28
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 05:38
dep. 05:38
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 05:40
13.3 km
06:20 06:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:20
Meduluzje, Karaula
arr. 06:29
dep. 06:29
3.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 06:40
11.1 km
06:20 06:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:28
dep. 06:28
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 06:29
dep. 06:29
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:31
dep. 06:31
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 06:34
dep. 06:34
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 06:35
dep. 06:35
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 06:39
dep. 06:39
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 06:40
11.1 km
06:20 07:14 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:22
dep. 06:22
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:23
dep. 06:23
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 06:27
dep. 06:27
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:29
dep. 06:29
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:30
dep. 06:30
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 06:41
dep. 06:41
12.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 06:40
dep. 06:40
11.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 06:39
dep. 06:39
11.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Vicovac
arr. 06:38
dep. 06:38
10.7 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 06:44
dep. 06:44
13.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 06:46
dep. 06:46
15 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
23.2 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 07:13
dep. 07:13
23.8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:14
24.8 km
06:30 06:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:38
dep. 06:38
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:39
dep. 06:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 06:44
dep. 06:44
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:45
dep. 06:45
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:46
dep. 06:46
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 06:49
9.4 km
07:10 07:20 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:10
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 07:20
9 km
07:20 07:58 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:28
dep. 07:28
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:29
dep. 07:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 07:33
dep. 07:33
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:35
dep. 07:35
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:36
dep. 07:36
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 07:41
dep. 07:41
8.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 07:43
dep. 07:43
9.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 07:44
dep. 07:44
10.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Vicovac
arr. 07:45
dep. 07:45
10.7 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 07:46
dep. 07:46
11.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 07:47
dep. 07:47
11.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 07:48
dep. 07:48
12.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:49
dep. 07:49
13.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:54
dep. 07:54
14.4 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 07:56
dep. 07:56
15.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 07:58
16.4 km
07:30 07:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:37
dep. 07:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:39
dep. 07:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 07:41
dep. 07:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:43
dep. 07:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:44
dep. 07:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:49
9.4 km
09:00 09:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:00
Meduluzje, Karaula
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:11
9 km
09:30 09:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:37
dep. 09:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:39
dep. 09:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 09:41
dep. 09:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 09:43
dep. 09:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 09:44
dep. 09:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 09:49
9.4 km
09:30 09:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:38
dep. 09:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 09:39
dep. 09:39
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 09:40
dep. 09:40
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 09:41
dep. 09:41
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 09:44
dep. 09:44
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 09:45
dep. 09:45
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:48
dep. 09:48
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 09:49
dep. 09:49
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 09:50
11.1 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
Meduluzje, Karaula
arr. 09:39
dep. 09:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 09:48
dep. 09:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:58
dep. 09:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 10:00
13.3 km
10:05 10:18 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 10:05
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 10:18
10.3 km
11:00 11:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:10
8 km
11:00 11:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:08
dep. 11:08
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:09
dep. 11:09
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 11:14
dep. 11:14
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:15
dep. 11:15
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:16
dep. 11:16
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 11:17
dep. 11:17
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:19
9.4 km
11:30 11:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:38
dep. 11:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:40
dep. 11:40
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:41
dep. 11:41
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:44
dep. 11:44
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 11:45
dep. 11:45
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:48
dep. 11:48
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 11:49
dep. 11:49
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 11:50
11.1 km
11:30 11:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:38
dep. 11:38
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:39
dep. 11:39
4.6 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 11:43
dep. 11:43
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:45
dep. 11:45
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:47
dep. 11:47
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 11:49
dep. 11:49
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:50
dep. 11:50
8.4 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 11:53
dep. 11:53
9.4 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:54
dep. 11:54
10.4 km
Markovac kod Mladenovca, Simici
arr. 11:57
10.9 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Meduluzje, Karaula
arr. 11:39
dep. 11:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 11:48
dep. 11:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:58
dep. 11:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 12:00
13.3 km
11:45 11:55 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:45
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:55
8 km
12:00 12:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:07
dep. 12:07
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:09
dep. 12:09
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 12:11
dep. 12:11
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 12:13
dep. 12:13
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 12:14
dep. 12:14
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 12:16
dep. 12:16
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 12:19
9.4 km
12:45 12:56 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:45
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 12:56
9 km
12:50 13:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:50
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:00
9 km
13:20 13:39 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:27
dep. 13:27
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 13:29
dep. 13:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 13:33
dep. 13:33
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 13:35
dep. 13:35
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 13:36
dep. 13:36
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 13:39
9.4 km
13:20 13:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:20
Meduluzje, Karaula
arr. 13:29
dep. 13:29
3.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:38
dep. 13:38
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 13:40
11.1 km
13:20 13:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:28
dep. 13:28
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 13:29
dep. 13:29
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 13:30
dep. 13:30
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 13:31
dep. 13:31
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 13:34
dep. 13:34
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 13:35
dep. 13:35
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:38
dep. 13:38
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 13:39
dep. 13:39
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 13:40
11.1 km
13:30 13:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:38
dep. 13:38
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 13:39
dep. 13:39
4.6 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 13:45
dep. 13:45
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 13:47
dep. 13:47
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 13:49
dep. 13:49
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 13:50
dep. 13:50
8.4 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 13:53
dep. 13:53
9.4 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:54
dep. 13:54
10.4 km
Markovac kod Mladenovca, Simici
arr. 13:57
10.9 km
14:10 14:23 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:10
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:23
10.3 km
14:30 14:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:37
dep. 14:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:39
dep. 14:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 14:41
dep. 14:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:43
dep. 14:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:44
dep. 14:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:49
9.4 km
14:30 14:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:38
dep. 14:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 14:39
dep. 14:39
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:40
dep. 14:40
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:41
dep. 14:41
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:44
dep. 14:44
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 14:45
dep. 14:45
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:48
dep. 14:48
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 14:49
dep. 14:49
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 14:50
11.1 km
15:00 15:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:00
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:10
8 km
15:30 15:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 15:38
dep. 15:38
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 15:39
dep. 15:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 15:44
dep. 15:44
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 15:45
dep. 15:45
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 15:46
dep. 15:46
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 15:49
9.4 km
15:30 15:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 15:38
dep. 15:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 15:39
dep. 15:39
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 15:40
dep. 15:40
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 15:42
dep. 15:42
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 15:44
dep. 15:44
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 15:45
dep. 15:45
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:48
dep. 15:48
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 15:49
dep. 15:49
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 15:50
11.1 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Meduluzje, Karaula
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 15:48
dep. 15:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:58
dep. 15:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 16:00
13.3 km
16:25 16:35 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:25
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 16:35
9 km
16:25 17:19 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:25
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:27
dep. 16:27
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:28
dep. 16:28
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 16:32
dep. 16:32
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 16:34
dep. 16:34
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 16:35
dep. 16:35
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 16:36
dep. 16:36
8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 16:47
dep. 16:47
12.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 16:45
dep. 16:45
11.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 16:44
dep. 16:44
11.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Vicovac
arr. 16:43
dep. 16:43
10.7 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 16:50
dep. 16:50
13.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 16:54
dep. 16:54
16 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 17:15
dep. 17:15
23.2 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 17:18
dep. 17:18
23.8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 17:19
24.8 km
17:15 17:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:15
Meduluzje, Veterinarska
arr. 17:23
dep. 17:23
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 17:29
dep. 17:29
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 17:30
dep. 17:30
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 17:31
dep. 17:31
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 17:32
dep. 17:32
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 17:34
9.4 km
17:20 17:30 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 17:30
9 km
17:20 17:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 17:28
dep. 17:28
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 17:29
dep. 17:29
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 17:30
dep. 17:30
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 17:31
dep. 17:31
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 17:32
dep. 17:32
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 17:34
dep. 17:34
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 17:35
dep. 17:35
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 17:38
dep. 17:38
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 17:39
dep. 17:39
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 17:40
11.1 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Meduluzje, Karaula
arr. 17:29
dep. 17:29
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 17:38
dep. 17:38
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 17:48
dep. 17:48
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 17:50
13.3 km
17:50 18:02 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:50
Meduluzje, Karaula
arr. 17:54
dep. 17:54
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:02
9 km
19:00 19:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:00
Meduluzje, Karaula
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:11
9 km
19:30 19:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 19:38
dep. 19:38
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:39
dep. 19:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 19:44
dep. 19:44
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 19:45
dep. 19:45
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 19:46
dep. 19:46
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 19:47
dep. 19:47
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 19:49
9.4 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Karaula
arr. 19:39
dep. 19:39
3.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:48
dep. 19:48
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 19:50
11.1 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 19:38
dep. 19:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 19:39
dep. 19:39
4.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 19:40
dep. 19:40
5.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 19:41
dep. 19:41
6.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 19:44
dep. 19:44
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 19:45
dep. 19:45
8.7 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:48
dep. 19:48
10.1 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 19:49
dep. 19:49
10.7 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 19:50
11.1 km
19:45 20:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:45
Meduluzje, Veterinarska
arr. 19:53
dep. 19:53
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 19:56
dep. 19:56
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 19:58
dep. 19:58
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 20:03
dep. 20:03
7.8 km
Meduluzje, Put 2
arr. 20:05
dep. 20:05
8.4 km
Meduluzje, Milocer
arr. 20:07
dep. 20:07
9.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 20:08
dep. 20:08
9.9 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 20:09
dep. 20:09
10.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 20:12
dep. 20:12
11.4 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 20:14
dep. 20:14
12.4 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 20:15
dep. 20:15
12.9 km
Crkvine kod Mladenovca, Vicovac
arr. 20:16
dep. 20:16
13.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 20:17
dep. 20:17
14.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 20:18
dep. 20:18
14.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 20:24
dep. 20:24
15.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 20:27
dep. 20:27
16.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 20:29
dep. 20:29
17 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 20:31
dep. 20:31
18 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 20:33
19 km
19:50 20:02 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:50
Meduluzje, Karaula
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 20:02
9 km
20:50 21:01 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 20:50
Meduluzje, Karaula
arr. 20:54
dep. 20:54
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:01
9 km
21:20 21:39 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:27
dep. 21:27
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 21:29
dep. 21:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 21:31
dep. 21:31
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 21:33
dep. 21:33
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 21:34
dep. 21:34
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 21:36
dep. 21:36
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 21:39
9.4 km
21:20 21:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Meduluzje, Karaula
arr. 21:29
dep. 21:29
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 21:38
dep. 21:38
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:48
dep. 21:48
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 21:50
13.3 km
21:20 21:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:28
dep. 21:28
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 21:29
dep. 21:29
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 21:31
dep. 21:31
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 21:33
dep. 21:33
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 21:36
dep. 21:36
7.1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 21:38
dep. 21:38
7.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 21:40
dep. 21:40
8.8 km
Meduluzje, Mica
arr. 21:41
dep. 21:41
9.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 21:42
dep. 21:42
10.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 21:44
dep. 21:44
10.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 21:45
dep. 21:45
11.9 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:48
dep. 21:48
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 21:49
dep. 21:49
13.9 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 21:50
14.3 km
22:00 22:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 22:00
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 22:10
8 km
23:20 23:39 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 23:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 23:28
dep. 23:28
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 23:29
dep. 23:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 23:34
dep. 23:34
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 23:35
dep. 23:35
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 23:36
dep. 23:36
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 23:37
dep. 23:37
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 23:39
9.4 km

Naselja Mladenovac i Markovac kod Mladenovca su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Mladenovac - Markovac kod Mladenovca iznosi od 1,95 EUR do 1,95 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.