Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Markovac kod Mladenovca timetable

sunday, 09.08.2020.
04:30 04:40 (00:10)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:30
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 04:40
9 km
05:10 05:29 (00:19)
Bus stationKozarica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:19
dep. 05:19
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:21
dep. 05:21
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:23
dep. 05:23
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:24
dep. 05:24
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 05:26
dep. 05:26
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:29
9.4 km
05:10 05:40 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:18
dep. 05:18
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 05:19
dep. 05:19
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 05:21
dep. 05:21
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 05:23
dep. 05:23
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 05:26
dep. 05:26
7.1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 05:28
dep. 05:28
7.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:30
dep. 05:30
8.8 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:31
dep. 05:31
9.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 05:32
dep. 05:32
10.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:34
dep. 05:34
10.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 05:38
dep. 05:38
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 05:39
dep. 05:39
13.9 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 05:40
14.3 km
05:10 05:40 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Karaula
arr. 05:19
dep. 05:19
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 05:28
dep. 05:28
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 05:38
dep. 05:38
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 05:40
13.3 km
07:20 07:58 (00:38)
Bus stationKruska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:28
dep. 07:28
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:29
dep. 07:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 07:33
dep. 07:33
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:35
dep. 07:35
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:36
dep. 07:36
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 07:41
dep. 07:41
8.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 07:43
dep. 07:43
9.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 07:44
dep. 07:44
10.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Vicovac
arr. 07:45
dep. 07:45
10.7 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 07:46
dep. 07:46
11.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 07:47
dep. 07:47
11.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 07:48
dep. 07:48
12.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:49
dep. 07:49
13.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:54
dep. 07:54
14.4 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 07:56
dep. 07:56
15.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 07:58
16.4 km
09:00 09:11 (00:11)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:00
Meduluzje, Karaula
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:11
9 km
09:30 09:49 (00:19)
Bus stationKozarica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:37
dep. 09:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:39
dep. 09:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 09:41
dep. 09:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 09:43
dep. 09:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 09:44
dep. 09:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 09:49
9.4 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:38
dep. 09:38
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 09:39
dep. 09:39
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 09:41
dep. 09:41
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 09:43
dep. 09:43
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 09:46
dep. 09:46
7.1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 09:48
dep. 09:48
7.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 09:50
dep. 09:50
8.8 km
Meduluzje, Mica
arr. 09:51
dep. 09:51
9.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 09:52
dep. 09:52
10.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 09:54
dep. 09:54
10.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 09:55
dep. 09:55
11.9 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:58
dep. 09:58
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 09:59
dep. 09:59
13.9 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 10:00
14.3 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
Meduluzje, Karaula
arr. 09:39
dep. 09:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 09:48
dep. 09:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:58
dep. 09:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 10:00
13.3 km
11:00 11:19 (00:19)
Bus stationKozarica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:07
dep. 11:07
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:09
dep. 11:09
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 11:11
dep. 11:11
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:13
dep. 11:13
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:14
dep. 11:14
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:19
9.4 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:38
dep. 11:38
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 11:41
dep. 11:41
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 11:43
dep. 11:43
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 11:46
dep. 11:46
7.1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 11:48
dep. 11:48
7.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:50
dep. 11:50
8.8 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:51
dep. 11:51
9.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 11:52
dep. 11:52
10.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:54
dep. 11:54
10.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 11:55
dep. 11:55
11.9 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:58
dep. 11:58
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 11:59
dep. 11:59
13.9 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 12:00
14.3 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Meduluzje, Karaula
arr. 11:39
dep. 11:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 11:48
dep. 11:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:58
dep. 11:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 12:00
13.3 km
12:50 13:00 (00:10)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:50
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:00
9 km
13:15 13:42 (00:27)
Bus stationSimici
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:15
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:23
dep. 13:23
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 13:24
dep. 13:24
4.6 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 13:28
dep. 13:28
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 13:30
dep. 13:30
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 13:32
dep. 13:32
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 13:34
dep. 13:34
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 13:35
dep. 13:35
8.4 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 13:38
dep. 13:38
9.4 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:39
dep. 13:39
10.4 km
Markovac kod Mladenovca, Simici
arr. 13:42
10.9 km
14:10 14:23 (00:13)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:10
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:23
10.3 km
14:30 14:49 (00:19)
Bus stationKozarica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:37
dep. 14:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:39
dep. 14:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 14:41
dep. 14:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:43
dep. 14:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:44
dep. 14:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:49
9.4 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:38
dep. 14:38
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 14:39
dep. 14:39
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 14:41
dep. 14:41
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 14:43
dep. 14:43
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 14:46
dep. 14:46
7.1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 14:48
dep. 14:48
7.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:50
dep. 14:50
8.8 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:51
dep. 14:51
9.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:52
dep. 14:52
10.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:54
dep. 14:54
10.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 14:55
dep. 14:55
11.9 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:58
dep. 14:58
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 14:59
dep. 14:59
13.9 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 15:00
14.3 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
Meduluzje, Karaula
arr. 14:39
dep. 14:39
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 14:48
dep. 14:48
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:58
dep. 14:58
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 15:00
13.3 km
15:00 15:10 (00:10)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:00
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:10
8 km
17:15 17:34 (00:19)
Bus stationKozarica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:15
Meduluzje, Veterinarska
arr. 17:22
dep. 17:22
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 17:26
dep. 17:26
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 17:28
dep. 17:28
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 17:29
dep. 17:29
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 17:34
9.4 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 17:28
dep. 17:28
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 17:29
dep. 17:29
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 17:31
dep. 17:31
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 17:33
dep. 17:33
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 17:36
dep. 17:36
7.1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 17:38
dep. 17:38
7.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 17:40
dep. 17:40
8.8 km
Meduluzje, Mica
arr. 17:41
dep. 17:41
9.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 17:42
dep. 17:42
10.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 17:44
dep. 17:44
10.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 17:45
dep. 17:45
11.9 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 17:48
dep. 17:48
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 17:49
dep. 17:49
13.9 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 17:50
14.3 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Meduluzje, Karaula
arr. 17:29
dep. 17:29
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 17:38
dep. 17:38
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 17:48
dep. 17:48
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 17:50
13.3 km
17:50 18:02 (00:12)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:50
Meduluzje, Karaula
arr. 17:54
dep. 17:54
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:02
9 km
19:00 19:11 (00:11)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:00
Meduluzje, Karaula
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:11
9 km
19:30 19:49 (00:19)
Bus stationKozarica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 19:37
dep. 19:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:39
dep. 19:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 19:41
dep. 19:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 19:43
dep. 19:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 19:44
dep. 19:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 19:46
dep. 19:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 19:49
9.4 km
19:50 20:02 (00:12)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:50
Meduluzje, Karaula
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 20:02
9 km
20:20 20:50 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 20:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 20:28
dep. 20:28
3.7 km
Meduluzje, Put
arr. 20:29
dep. 20:29
4.6 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 20:31
dep. 20:31
5.2 km
Meduluzje, Blažići
arr. 20:33
dep. 20:33
5.8 km
Meduluzje, Dom
arr. 20:35
dep. 20:35
6.5 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 20:36
dep. 20:36
7.1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 20:38
dep. 20:38
7.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 20:40
dep. 20:40
8.8 km
Meduluzje, Mica
arr. 20:41
dep. 20:41
9.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 20:42
dep. 20:42
10.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 20:44
dep. 20:44
10.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 20:45
dep. 20:45
11.9 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 20:48
dep. 20:48
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 20:49
dep. 20:49
13.9 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 20:50
14.3 km
20:20 20:50 (00:30)
Bus stationBelovaca - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 20:20
Meduluzje, Karaula
arr. 20:29
dep. 20:29
3.6 km
Meduluzje, Dom
arr. 20:35
dep. 20:35
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 20:38
dep. 20:38
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 20:48
dep. 20:48
12.3 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 20:50
13.3 km
20:50 21:01 (00:11)
Bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 20:50
Meduluzje, Karaula
arr. 20:54
dep. 20:54
3 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:01
9 km
21:20 21:39 (00:19)
Bus stationKozarica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:27
dep. 21:27
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 21:29
dep. 21:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 21:31
dep. 21:31
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 21:33
dep. 21:33
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 21:34
dep. 21:34
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 21:36
dep. 21:36
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 21:39
9.4 km

Naselja Mladenovac i Markovac kod Mladenovca su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.