Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Mala Vrbica kod Mladenovca timetable

thursday, 20.02.2020.
06:20 06:36 (00:16)
Bus stationLug
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:20
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 06:24
dep. 06:24
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 06:26
dep. 06:26
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 06:28
dep. 06:28
3.4 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 06:30
dep. 06:30
4.2 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Vojska
arr. 06:33
dep. 06:33
5.3 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 06:34
dep. 06:34
5.6 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 06:36
6.4 km
08:50 09:14 (00:24)
Bus stationLug
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:50
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 08:54
dep. 08:54
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 08:56
dep. 08:56
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Deram
arr. 08:57
dep. 08:57
2.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Milenkovici
arr. 09:00
dep. 09:00
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 09:02
dep. 09:02
3.9 km
Rajkovac kod Mladenovca, Zujovici - okretnica
arr. 09:04
dep. 09:04
4.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 09:06
dep. 09:06
4.9 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 09:08
dep. 09:08
5.7 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 09:10
dep. 09:10
6.5 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Vojska
arr. 09:11
dep. 09:11
6.8 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 09:12
dep. 09:12
7.1 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 09:14
7.9 km
12:00 12:24 (00:24)
Bus stationLug
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:00
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 12:04
dep. 12:04
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 12:06
dep. 12:06
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Deram
arr. 12:07
dep. 12:07
2.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Milenkovici
arr. 12:10
dep. 12:10
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 12:12
dep. 12:12
3.9 km
Rajkovac kod Mladenovca, Zujovici - okretnica
arr. 12:14
dep. 12:14
4.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 12:16
dep. 12:16
4.9 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 12:18
dep. 12:18
5.7 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 12:20
dep. 12:20
6.5 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Vojska
arr. 12:21
dep. 12:21
6.8 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 12:22
dep. 12:22
7.1 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 12:24
7.9 km
13:40 14:04 (00:24)
Bus stationLug
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:40
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 13:44
dep. 13:44
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 13:46
dep. 13:46
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Deram
arr. 13:47
dep. 13:47
2.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Milenkovici
arr. 13:50
dep. 13:50
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 13:52
dep. 13:52
3.9 km
Rajkovac kod Mladenovca, Zujovici - okretnica
arr. 13:54
dep. 13:54
4.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 13:56
dep. 13:56
4.9 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 13:58
dep. 13:58
5.7 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 14:00
dep. 14:00
6.5 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Vojska
arr. 14:01
dep. 14:01
6.8 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 14:02
dep. 14:02
7.1 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 14:04
7.9 km
16:40 17:04 (00:24)
Bus stationLug
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:40
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 16:44
dep. 16:44
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 16:46
dep. 16:46
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Deram
arr. 16:47
dep. 16:47
2.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Milenkovici
arr. 16:50
dep. 16:50
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 16:52
dep. 16:52
3.9 km
Rajkovac kod Mladenovca, Zujovici - okretnica
arr. 16:54
dep. 16:54
4.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 16:56
dep. 16:56
4.9 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 16:58
dep. 16:58
5.7 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 17:00
dep. 17:00
6.5 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Vojska
arr. 17:01
dep. 17:01
6.8 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 17:02
dep. 17:02
7.1 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 17:04
7.9 km
19:10 19:34 (00:24)
Bus stationLug
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:10
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 19:14
dep. 19:14
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 19:16
dep. 19:16
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Deram
arr. 19:17
dep. 19:17
2.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Milenkovici
arr. 19:20
dep. 19:20
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 19:22
dep. 19:22
3.9 km
Rajkovac kod Mladenovca, Zujovici - okretnica
arr. 19:24
dep. 19:24
4.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 19:26
dep. 19:26
4.9 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 19:28
dep. 19:28
5.7 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 19:30
dep. 19:30
6.5 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Vojska
arr. 19:31
dep. 19:31
6.8 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 19:32
dep. 19:32
7.1 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 19:34
7.9 km
20:45 21:09 (00:24)
Bus stationLug
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 20:45
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 20:49
dep. 20:49
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 20:51
dep. 20:51
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Deram
arr. 20:52
dep. 20:52
2.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Milenkovici
arr. 20:55
dep. 20:55
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 20:57
dep. 20:57
3.9 km
Rajkovac kod Mladenovca, Zujovici - okretnica
arr. 20:59
dep. 20:59
4.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovac
arr. 21:01
dep. 21:01
4.9 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 21:03
dep. 21:03
5.7 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 21:05
dep. 21:05
6.5 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Vojska
arr. 21:06
dep. 21:06
6.8 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Janosevica put
arr. 21:07
dep. 21:07
7.1 km
Mala Vrbica kod Mladenovca, Lug
arr. 21:09
7.9 km

Naselja Mladenovac i Mala Vrbica kod Mladenovca su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.