Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Kragujevac timetable

thursday, 27.02.2020.
09:50 11:25 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:50
Topola, Bus station
arr. 10:45
dep. 11:00
24 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:25
63 km
12:15 13:46 (01:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:15
Meduluzje, Karaula
arr. 12:19
dep. 12:19
3 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 12:29
dep. 12:29
14 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Topola, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
24 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
35.5 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:07
dep. 13:07
40.2 km
Cumic, Posta
arr. 13:12
dep. 13:12
44.1 km
Luznice, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
49.5 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
51.9 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 13:26
dep. 13:26
55.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:46
64.3 km
13:45 15:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:45
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Krcevac, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
18 km
Topola, Bus station
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:38
dep. 14:38
30 km
Cumic, Svetinja
arr. 14:41
dep. 14:41
43 km
Cumic, Posta
arr. 14:42
dep. 14:42
44 km
Luznice, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
52 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
66 km
16:40 18:10 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:40
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Cumic, Svetinja
arr. 17:30
dep. 17:30
43 km
Cumic, Posta
arr. 17:35
dep. 17:35
47 km
Luznice, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
50 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
53 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 17:50
dep. 17:50
57 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:10
64 km
17:30 19:00 (01:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 17:30
Kusadak, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
15 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
28 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
41 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:19
dep. 18:20
59 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:29
62 km
Batocina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
65 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
75 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
88 km
Kragujevac, Railway station
arr. 19:00
94 km
19:15 20:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:15
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 19:35
dep. 19:35
14 km
Krcevac, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
18 km
Topola, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
24 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 20:08
dep. 20:08
30 km
Cumic, Svetinja
arr. 20:11
dep. 20:11
43 km
Cumic, Posta
arr. 20:12
dep. 20:12
44 km
Luznice, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
52 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:45
66 km
21:30 22:50 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:30
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 21:50
dep. 21:50
11 km
Topola, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 22:15
dep. 22:15
40 km
Cumic, Svetinja
arr. 22:20
dep. 22:20
43 km
Cumic, Posta
arr. 22:25
dep. 22:25
47 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
53 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 22:35
dep. 22:35
57 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:50
64 km

Naselja Mladenovac i Kragujevac su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 09:50 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Mladenovac - Kragujevac iznosi od 3,42 EUR do 3,42 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.