Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Koracica timetable

thursday, 27.02.2020.
03:30 04:00 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 03:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 03:37
dep. 03:37
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 03:39
dep. 03:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 03:40
dep. 03:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 03:43
dep. 03:43
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 03:45
dep. 03:45
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 03:47
dep. 03:47
7.2 km
arr. 03:49
dep. 03:49
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 03:51
dep. 03:51
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 03:52
dep. 03:52
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 03:54
dep. 03:54
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 03:56
dep. 03:56
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 03:58
dep. 03:58
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 04:00
11.9 km
04:30 05:00 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 04:37
dep. 04:37
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 04:40
dep. 04:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 04:43
dep. 04:43
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 04:45
dep. 04:45
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 04:47
dep. 04:47
7.2 km
arr. 04:49
dep. 04:49
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 04:51
dep. 04:51
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 04:52
dep. 04:52
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 04:54
dep. 04:54
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 04:56
dep. 04:56
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 04:58
dep. 04:58
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 05:00
11.9 km
05:30 06:00 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 05:37
dep. 05:37
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 05:39
dep. 05:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 05:40
dep. 05:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 05:43
dep. 05:43
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 05:45
dep. 05:45
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 05:47
dep. 05:47
7.2 km
arr. 05:49
dep. 05:49
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 05:51
dep. 05:51
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 05:52
dep. 05:52
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 05:54
dep. 05:54
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 05:56
dep. 05:56
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 05:58
dep. 05:58
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 06:00
11.9 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 06:37
dep. 06:37
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 06:40
dep. 06:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 06:43
dep. 06:43
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 06:47
dep. 06:47
7.2 km
arr. 06:49
dep. 06:49
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 06:51
dep. 06:51
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 06:52
dep. 06:52
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 06:54
dep. 06:54
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 06:56
dep. 06:56
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 06:58
dep. 06:58
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 07:00
11.9 km
08:50 09:20 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:50
Mladenovac, Selters 2
arr. 08:57
dep. 08:57
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 08:59
dep. 08:59
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 09:00
dep. 09:00
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 09:03
dep. 09:03
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 09:05
dep. 09:05
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 09:07
dep. 09:07
7.2 km
arr. 09:09
dep. 09:09
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 09:11
dep. 09:11
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 09:12
dep. 09:12
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 09:14
dep. 09:14
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 09:16
dep. 09:16
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 09:18
dep. 09:18
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 09:20
11.9 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 11:37
dep. 11:37
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 11:39
dep. 11:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 11:40
dep. 11:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 11:43
dep. 11:43
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 11:47
dep. 11:47
7.2 km
arr. 11:49
dep. 11:49
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 11:51
dep. 11:51
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 11:52
dep. 11:52
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 11:54
dep. 11:54
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 11:56
dep. 11:56
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 11:58
dep. 11:58
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 12:00
11.9 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 13:37
dep. 13:37
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 13:40
dep. 13:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 13:43
dep. 13:43
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 13:45
dep. 13:45
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 13:47
dep. 13:47
7.2 km
arr. 13:49
dep. 13:49
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 13:51
dep. 13:51
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 13:52
dep. 13:52
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 13:54
dep. 13:54
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 13:56
dep. 13:56
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 13:58
dep. 13:58
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 14:00
11.9 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:20
Mladenovac, Selters 2
arr. 14:27
dep. 14:27
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 14:30
dep. 14:30
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 14:33
dep. 14:33
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 14:35
dep. 14:35
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 14:37
dep. 14:37
7.2 km
arr. 14:39
dep. 14:39
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 14:41
dep. 14:41
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 14:42
dep. 14:42
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 14:46
dep. 14:46
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 14:48
dep. 14:48
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 14:50
11.9 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 15:37
dep. 15:37
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 15:40
dep. 15:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 15:43
dep. 15:43
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 15:45
dep. 15:45
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 15:47
dep. 15:47
7.2 km
arr. 15:49
dep. 15:49
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 15:51
dep. 15:51
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 15:52
dep. 15:52
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 15:54
dep. 15:54
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 15:56
dep. 15:56
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 15:58
dep. 15:58
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 16:00
11.9 km
16:50 17:20 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:50
Mladenovac, Selters 2
arr. 16:57
dep. 16:57
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 16:59
dep. 16:59
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 17:00
dep. 17:00
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 17:03
dep. 17:03
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 17:05
dep. 17:05
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 17:07
dep. 17:07
7.2 km
arr. 17:09
dep. 17:09
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 17:11
dep. 17:11
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 17:12
dep. 17:12
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 17:14
dep. 17:14
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 17:16
dep. 17:16
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 17:18
dep. 17:18
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 17:20
11.9 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Mladenovac, Selters 2
arr. 19:37
dep. 19:37
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 19:39
dep. 19:39
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 19:40
dep. 19:40
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 19:43
dep. 19:43
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 19:47
dep. 19:47
7.2 km
arr. 19:49
dep. 19:49
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 19:51
dep. 19:51
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 19:52
dep. 19:52
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 19:54
dep. 19:54
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 19:56
dep. 19:56
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 19:58
dep. 19:58
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 20:00
11.9 km
21:20 21:50 (00:30)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Mladenovac, Selters 2
arr. 21:27
dep. 21:27
3.2 km
Mladenovac, Streliste
arr. 21:29
dep. 21:29
4 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 21:30
dep. 21:30
5.1 km
Koracica, Kamenica
arr. 21:33
dep. 21:33
5.8 km
Koracica, Cirkovici
arr. 21:35
dep. 21:35
6.5 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 21:37
dep. 21:37
7.2 km
arr. 21:39
dep. 21:39
7.9 km
Koracica, Ilici
arr. 21:41
dep. 21:41
8.8 km
Koracica, Ekonomija
arr. 21:42
dep. 21:42
9.5 km
Koracica, Zadruga
arr. 21:44
dep. 21:44
10.2 km
Koracica, Grab
arr. 21:46
dep. 21:46
10.7 km
Koracica, Pavlovac
arr. 21:48
dep. 21:48
11.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 21:50
11.9 km

Naselja Mladenovac i Koracica su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.