Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Jagnjilo kod Mladenovca timetable

monday, 17.02.2020.
05:10 05:45 (00:35)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:19
dep. 05:19
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:21
dep. 05:21
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:23
dep. 05:23
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:24
dep. 05:24
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 05:26
dep. 05:26
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:29
dep. 05:29
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 05:33
dep. 05:33
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 05:35
dep. 05:35
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 05:36
dep. 05:36
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 05:37
dep. 05:37
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 05:38
dep. 05:38
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 05:39
dep. 05:39
14.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 05:40
dep. 05:40
15.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 05:42
dep. 05:42
15.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
16.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 05:44
dep. 05:44
17 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 05:45
17.5 km
09:30 10:14 (00:44)
Bus stationKovac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:37
dep. 09:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:39
dep. 09:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 09:41
dep. 09:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 09:43
dep. 09:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 09:44
dep. 09:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 09:49
dep. 09:49
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 09:53
dep. 09:53
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 09:55
dep. 09:55
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 09:56
dep. 09:56
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 09:57
dep. 09:57
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 09:58
dep. 09:58
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 09:59
dep. 09:59
14.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 10:00
dep. 10:00
15.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 10:02
dep. 10:02
15.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 10:03
dep. 10:03
16.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 10:04
dep. 10:04
17 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 10:15
dep. 10:15
22.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 10:06
dep. 10:06
17.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 10:07
dep. 10:07
18.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 10:08
dep. 10:08
18.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Lug
arr. 10:10
dep. 10:10
20.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 10:12
dep. 10:12
21.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 10:13
dep. 10:13
21.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 10:14
22.4 km
11:00 11:35 (00:35)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:07
dep. 11:07
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:09
dep. 11:09
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 11:11
dep. 11:11
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:13
dep. 11:13
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:14
dep. 11:14
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:19
dep. 11:19
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 11:23
dep. 11:23
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 11:25
dep. 11:25
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 11:26
dep. 11:26
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 11:27
dep. 11:27
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 11:28
dep. 11:28
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 11:29
dep. 11:29
14.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 11:30
dep. 11:30
15.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 11:32
dep. 11:32
15.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 11:33
dep. 11:33
16.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 11:34
dep. 11:34
17 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 11:35
17.5 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:37
dep. 14:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:39
dep. 14:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 14:41
dep. 14:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:43
dep. 14:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:44
dep. 14:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:49
dep. 14:49
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 14:53
dep. 14:53
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 14:55
dep. 14:55
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 14:56
dep. 14:56
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 14:57
dep. 14:57
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 14:58
dep. 14:58
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 14:59
dep. 14:59
14.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 15:00
dep. 15:00
15.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 15:02
dep. 15:02
15.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 15:03
dep. 15:03
16.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
17 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 15:05
17.5 km
17:15 17:50 (00:35)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:15
Meduluzje, Veterinarska
arr. 17:22
dep. 17:22
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 17:26
dep. 17:26
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 17:28
dep. 17:28
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 17:29
dep. 17:29
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 17:34
dep. 17:34
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 17:38
dep. 17:38
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 17:40
dep. 17:40
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 17:42
dep. 17:42
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 17:43
dep. 17:43
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 17:44
dep. 17:44
14.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 17:45
dep. 17:45
15.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 17:47
dep. 17:47
15.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 17:48
dep. 17:48
16.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
17 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 17:50
17.5 km
19:30 20:05 (00:35)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 19:37
dep. 19:37
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:39
dep. 19:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 19:41
dep. 19:41
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 19:43
dep. 19:43
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 19:44
dep. 19:44
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 19:46
dep. 19:46
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 19:49
dep. 19:49
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 19:53
dep. 19:53
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 19:55
dep. 19:55
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 19:56
dep. 19:56
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 19:57
dep. 19:57
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 19:58
dep. 19:58
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 19:59
dep. 19:59
14.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 20:00
dep. 20:00
15.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 20:02
dep. 20:02
15.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 20:03
dep. 20:03
16.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 20:04
dep. 20:04
17 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 20:05
17.5 km
21:20 22:04 (00:44)
Bus stationKovac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:27
dep. 21:27
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 21:29
dep. 21:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 21:31
dep. 21:31
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 21:33
dep. 21:33
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 21:34
dep. 21:34
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 21:36
dep. 21:36
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 21:39
dep. 21:39
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 21:43
dep. 21:43
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 21:45
dep. 21:45
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 21:46
dep. 21:46
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 21:47
dep. 21:47
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 21:48
dep. 21:48
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 21:49
dep. 21:49
14.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 21:50
dep. 21:50
15.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 21:52
dep. 21:52
15.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 21:53
dep. 21:53
16.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 21:54
dep. 21:54
17 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 22:05
dep. 22:05
22.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 21:56
dep. 21:56
17.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 21:57
dep. 21:57
18.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 21:58
dep. 21:58
18.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Lug
arr. 22:00
dep. 22:00
20.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 22:02
dep. 22:02
21.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 22:03
dep. 22:03
21.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 22:04
22.4 km

Naselja Mladenovac i Jagnjilo kod Mladenovca su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.