Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mladenovac - Jagnjilo kod Mladenovca timetable

tuesday, 19.02.2019.
03:20 03:56 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 03:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 03:28
dep. 03:28
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 03:29
dep. 03:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 03:34
dep. 03:34
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 03:35
dep. 03:35
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 03:36
dep. 03:36
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 03:37
dep. 03:37
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 03:39
dep. 03:39
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 03:44
dep. 03:44
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 03:46
dep. 03:46
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 03:47
dep. 03:47
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 03:49
dep. 03:49
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 03:51
dep. 03:51
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 03:53
dep. 03:53
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 03:54
dep. 03:54
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 03:55
dep. 03:55
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 03:56
16.3 km
04:55 05:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:55
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:03
dep. 05:03
3.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 05:25
13.8 km
04:55 05:33 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:55
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:03
dep. 05:03
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:04
dep. 05:04
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:09
dep. 05:09
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:10
dep. 05:10
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:11
dep. 05:11
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:14
dep. 05:14
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 05:19
dep. 05:19
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 05:21
dep. 05:21
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 05:22
dep. 05:22
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 05:24
dep. 05:24
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 05:26
dep. 05:26
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 05:28
dep. 05:28
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 05:29
dep. 05:29
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Andjelkovici
arr. 05:32
dep. 05:32
16.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
arr. 05:33
17.6 km
05:00 05:47 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:08
dep. 05:08
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:09
dep. 05:09
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:14
dep. 05:14
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:15
dep. 05:15
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 05:16
dep. 05:16
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 05:17
dep. 05:17
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:19
dep. 05:19
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 05:24
dep. 05:24
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 05:26
dep. 05:26
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 05:27
dep. 05:27
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 05:29
dep. 05:29
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 05:31
dep. 05:31
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 05:33
dep. 05:33
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 05:34
dep. 05:34
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 05:35
dep. 05:35
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 05:36
dep. 05:36
16.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 05:40
dep. 05:40
16.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 05:42
dep. 05:42
17.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 05:43
dep. 05:43
17.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Lug
arr. 05:47
18.9 km
05:10 05:42 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
arr. 05:12
dep. 05:12
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 05:14
dep. 05:14
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 05:17
dep. 05:17
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 05:18
dep. 05:18
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 05:19
dep. 05:19
6.2 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 05:35
dep. 05:35
12.3 km
Rabrovac, Dom
arr. 05:37
dep. 05:37
13.5 km
Rabrovac, Trafo
arr. 05:38
dep. 05:38
14 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 05:41
dep. 05:41
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 05:42
16.3 km
06:30 07:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:38
dep. 06:38
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:39
dep. 06:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 06:44
dep. 06:44
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:45
dep. 06:45
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:46
dep. 06:46
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki Put
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 06:49
dep. 06:49
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 06:54
dep. 06:54
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 06:56
dep. 06:56
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 06:59
dep. 06:59
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 07:01
dep. 07:01
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 07:02
dep. 07:02
14.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 07:05
dep. 07:05
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
16.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 07:07
dep. 07:07
16.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Andjelkovici
arr. 07:09
dep. 07:09
17.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
arr. 07:10
18.7 km
07:30 08:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 07:37
dep. 07:37
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 07:38
dep. 07:38
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 07:39
dep. 07:39
6.2 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 07:55
dep. 07:55
12.3 km
Rabrovac, Dom
arr. 07:57
dep. 07:57
13.5 km
Rabrovac, Trafo
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 08:01
dep. 08:01
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 08:02
16.3 km
09:30 10:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:30
arr. 09:32
dep. 09:32
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 09:37
dep. 09:37
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 09:38
dep. 09:38
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 09:39
dep. 09:39
6.2 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 09:55
dep. 09:55
12.3 km
Rabrovac, Dom
arr. 09:57
dep. 09:57
13.5 km
Rabrovac, Trafo
arr. 09:58
dep. 09:58
14 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 10:01
dep. 10:01
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 10:02
16.3 km
11:00 11:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:08
dep. 11:08
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:09
dep. 11:09
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 11:14
dep. 11:14
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:15
dep. 11:15
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:16
dep. 11:16
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 11:17
dep. 11:17
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:19
dep. 11:19
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 11:24
dep. 11:24
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 11:26
dep. 11:26
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 11:27
dep. 11:27
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 11:29
dep. 11:29
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 11:31
dep. 11:31
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 11:33
dep. 11:33
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 11:34
dep. 11:34
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 11:35
dep. 11:35
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Andjelkovici
arr. 11:37
dep. 11:37
16.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
arr. 11:38
17.6 km
12:00 12:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:02
dep. 12:02
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 12:07
dep. 12:07
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 12:08
dep. 12:08
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 12:09
dep. 12:09
6.2 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 12:25
dep. 12:25
12.3 km
Rabrovac, Dom
arr. 12:27
dep. 12:27
13.5 km
Rabrovac, Trafo
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 12:31
dep. 12:31
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 12:32
16.3 km
13:20 13:58 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:28
dep. 13:28
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 13:29
dep. 13:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 13:34
dep. 13:34
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 13:35
dep. 13:35
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 13:36
dep. 13:36
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 13:39
dep. 13:39
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 13:44
dep. 13:44
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 13:46
dep. 13:46
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 13:47
dep. 13:47
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 13:49
dep. 13:49
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 13:51
dep. 13:51
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 13:53
dep. 13:53
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 13:55
dep. 13:55
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Andjelkovici
arr. 13:57
dep. 13:57
16.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
arr. 13:58
17.6 km
14:30 15:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:32
dep. 14:32
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 14:34
dep. 14:34
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 14:37
dep. 14:37
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 14:38
dep. 14:38
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 14:39
dep. 14:39
6.2 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 14:55
dep. 14:55
12.3 km
Rabrovac, Dom
arr. 14:57
dep. 14:57
13.5 km
Rabrovac, Trafo
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 15:01
dep. 15:01
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 15:02
16.3 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Meduluzje, Meduluski put
arr. 15:38
dep. 15:38
3.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 16:00
13.8 km
15:30 16:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 15:38
dep. 15:38
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 15:39
dep. 15:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 15:44
dep. 15:44
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 15:45
dep. 15:45
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 15:46
dep. 15:46
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 15:49
dep. 15:49
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 15:54
dep. 15:54
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 15:56
dep. 15:56
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 15:57
dep. 15:57
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 15:59
dep. 15:59
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 16:01
dep. 16:01
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 16:03
dep. 16:03
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 16:04
dep. 16:04
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Andjelkovici
arr. 16:07
dep. 16:07
16.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
arr. 16:08
17.6 km
17:15 17:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:15
Meduluzje, Veterinarska
arr. 17:23
dep. 17:23
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 17:29
dep. 17:29
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 17:30
dep. 17:30
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 17:31
dep. 17:31
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 17:32
dep. 17:32
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 17:34
dep. 17:34
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 17:39
dep. 17:39
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 17:41
dep. 17:41
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 17:42
dep. 17:42
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 17:44
dep. 17:44
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 17:46
dep. 17:46
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 17:48
dep. 17:48
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 17:49
dep. 17:49
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Andjelkovici
arr. 17:52
dep. 17:52
16.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
arr. 17:53
17.6 km
19:30 20:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 19:38
dep. 19:38
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:39
dep. 19:39
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 19:44
dep. 19:44
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 19:45
dep. 19:45
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 19:46
dep. 19:46
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 19:47
dep. 19:47
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 19:49
dep. 19:49
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 19:54
dep. 19:54
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 19:56
dep. 19:56
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 19:57
dep. 19:57
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 19:59
dep. 19:59
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 20:01
dep. 20:01
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 20:03
dep. 20:03
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 20:04
dep. 20:04
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Andjelkovici
arr. 20:07
dep. 20:07
16.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
arr. 20:08
17.6 km
21:20 21:52 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
arr. 21:22
dep. 21:22
1.1 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 21:24
dep. 21:24
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 21:27
dep. 21:27
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 21:28
dep. 21:28
5.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaza
arr. 21:29
dep. 21:29
6.2 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 21:45
dep. 21:45
12.3 km
Rabrovac, Dom
arr. 21:47
dep. 21:47
13.5 km
Rabrovac, Trafo
arr. 21:48
dep. 21:48
14 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 21:51
dep. 21:51
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 21:52
16.3 km
23:20 23:56 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 23:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 23:28
dep. 23:28
3.7 km
Meduluzje, Karaula
arr. 23:29
dep. 23:29
4.6 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 23:34
dep. 23:34
5.6 km
Meduluzje, Milocer
arr. 23:35
dep. 23:35
6.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 23:36
dep. 23:36
7.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 23:37
dep. 23:37
8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 23:39
dep. 23:39
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 23:44
dep. 23:44
11.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Vocnjak
arr. 23:46
dep. 23:46
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 23:47
dep. 23:47
13 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Zivinarnik
arr. 23:49
dep. 23:49
13.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 23:51
dep. 23:51
13.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrčevica 2
arr. 23:53
dep. 23:53
14.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 23:54
dep. 23:54
15.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 23:55
dep. 23:55
15.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 23:56
16.3 km

Naselja Mladenovac i Jagnjilo kod Mladenovca su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.