Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Misar - Stitar timetable

sunday, 23.02.2020.
06:05 06:55 (00:50)
DomIzlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:05
Misar, Polje
arr. 06:09
dep. 06:09
1.1 km
arr. 06:11
dep. 06:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:12
dep. 06:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
arr. 06:15
dep. 06:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:17
dep. 06:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:25
dep. 06:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:29
dep. 06:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:32
dep. 06:32
10.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
11.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:39
dep. 06:39
12.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:41
dep. 06:41
13.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:44
dep. 06:44
14.6 km
Stitar, Pruga
arr. 06:47
dep. 06:47
16.9 km
Stitar, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
17.6 km
Stitar, Izlaz
arr. 06:55
18.9 km
06:55 07:45 (00:50)
DomIzlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:55
Misar, Polje
arr. 06:59
dep. 06:59
1.1 km
arr. 07:01
dep. 07:01
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:02
dep. 07:02
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:10
dep. 07:10
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:15
dep. 07:15
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:19
dep. 07:19
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:22
dep. 07:22
10.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:24
dep. 07:24
11 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
11.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:29
dep. 07:29
12.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:31
dep. 07:31
13.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:34
dep. 07:34
14.6 km
Stitar, Pruga
arr. 07:37
dep. 07:37
16.9 km
Stitar, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
17.6 km
Stitar, Izlaz
arr. 07:45
18.9 km
08:10 09:00 (00:50)
DomIzlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 08:10
Misar, Polje
arr. 08:14
dep. 08:14
1.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 08:17
dep. 08:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:19
dep. 08:19
3 km
arr. 08:20
dep. 08:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:22
dep. 08:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:25
dep. 08:25
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:27
dep. 08:27
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:29
dep. 08:29
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 08:30
dep. 08:30
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:34
dep. 08:34
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:37
dep. 08:37
10.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 08:39
dep. 08:39
11 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
11.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:44
dep. 08:44
12.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:46
dep. 08:46
13.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 08:49
dep. 08:49
14.6 km
Stitar, Pruga
arr. 08:52
dep. 08:52
16.9 km
Stitar, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
17.6 km
Stitar, Izlaz
arr. 09:00
18.9 km
09:30 10:20 (00:50)
DomIzlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 09:30
Misar, Polje
arr. 09:34
dep. 09:34
1.1 km
arr. 09:36
dep. 09:36
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 09:37
dep. 09:37
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
arr. 09:40
dep. 09:40
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 09:41
dep. 09:41
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 09:42
dep. 09:42
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 09:45
dep. 09:45
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:47
dep. 09:47
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:49
dep. 09:49
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 09:50
dep. 09:50
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:53
dep. 09:53
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:54
dep. 09:54
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:57
dep. 09:57
10.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
11.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 10:04
dep. 10:04
12.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 10:06
dep. 10:06
13.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 10:09
dep. 10:09
14.6 km
Stitar, Pruga
arr. 10:12
dep. 10:12
16.9 km
Stitar, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
17.6 km
Stitar, Izlaz
arr. 10:20
18.9 km
12:35 13:25 (00:50)
DomIzlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 12:35
Misar, Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
1.1 km
arr. 12:41
dep. 12:41
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:42
dep. 12:42
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
arr. 12:45
dep. 12:45
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:47
dep. 12:47
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:50
dep. 12:50
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:52
dep. 12:52
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:54
dep. 12:54
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:55
dep. 12:55
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:59
dep. 12:59
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:02
dep. 13:02
10.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:04
dep. 13:04
11 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
11.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:09
dep. 13:09
12.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:11
dep. 13:11
13.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:14
dep. 13:14
14.6 km
Stitar, Pruga
arr. 13:17
dep. 13:17
16.9 km
Stitar, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
17.6 km
Stitar, Izlaz
arr. 13:25
18.9 km
15:05 15:55 (00:50)
DomIzlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:05
Misar, Polje
arr. 15:09
dep. 15:09
1.1 km
arr. 15:11
dep. 15:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:12
dep. 15:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
arr. 15:15
dep. 15:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:16
dep. 15:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:20
dep. 15:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:22
dep. 15:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:24
dep. 15:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 15:25
dep. 15:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:28
dep. 15:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:29
dep. 15:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:32
dep. 15:32
10.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
11.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:39
dep. 15:39
12.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:41
dep. 15:41
13.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:44
dep. 15:44
14.6 km
Stitar, Pruga
arr. 15:47
dep. 15:47
16.9 km
Stitar, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
17.6 km
Stitar, Izlaz
arr. 15:55
18.9 km
20:10 21:00 (00:50)
DomIzlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 20:10
Misar, Polje
arr. 20:14
dep. 20:14
1.1 km
arr. 20:16
dep. 20:16
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 20:17
dep. 20:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
arr. 20:20
dep. 20:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:21
dep. 20:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 20:25
dep. 20:25
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:27
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:29
dep. 20:29
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 20:30
dep. 20:30
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:33
dep. 20:33
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:34
dep. 20:34
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:37
dep. 20:37
10.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
11.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:44
dep. 20:44
12.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:46
dep. 20:46
13.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:49
dep. 20:49
14.6 km
Stitar, Pruga
arr. 20:52
dep. 20:52
16.9 km
Stitar, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
17.6 km
Stitar, Izlaz
arr. 21:00
18.9 km
23:05 23:55 (00:50)
DomIzlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 23:05
Misar, Polje
arr. 23:09
dep. 23:09
1.1 km
arr. 23:11
dep. 23:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 23:12
dep. 23:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 23:14
dep. 23:14
3 km
arr. 23:15
dep. 23:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 23:16
dep. 23:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 23:17
dep. 23:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 23:20
dep. 23:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 23:22
dep. 23:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 23:24
dep. 23:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 23:25
dep. 23:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 23:28
dep. 23:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 23:29
dep. 23:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 23:32
dep. 23:32
10.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 23:34
dep. 23:34
11 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
11.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 23:39
dep. 23:39
12.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 23:41
dep. 23:41
13.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 23:44
dep. 23:44
14.6 km
Stitar, Pruga
arr. 23:47
dep. 23:47
16.9 km
Stitar, Center
arr. 23:52
dep. 23:52
17.6 km
Stitar, Izlaz
arr. 23:55
18.9 km

Naselja Misar i Stitar su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Misar je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.