Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Misar - Sabac timetable

monday, 18.10.2021.
05:20 05:47 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 05:20
Misar, Polje
arr. 05:24
dep. 05:24
1.1 km
arr. 05:26
dep. 05:26
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 05:27
dep. 05:27
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:29
dep. 05:29
3 km
arr. 05:30
dep. 05:30
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:31
dep. 05:31
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:32
dep. 05:32
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:35
dep. 05:35
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 05:37
dep. 05:37
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 05:39
dep. 05:39
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 05:40
dep. 05:40
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 05:43
dep. 05:43
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 05:44
dep. 05:44
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 05:47
10.1 km
05:27 06:15 (00:48)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 05:27
arr. 05:31
dep. 05:31
2.1 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 05:33
dep. 05:33
3.4 km
Predvorica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
5.2 km
Miokus
arr. 05:44
dep. 05:44
8.3 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 05:46
dep. 05:46
9.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
11.8 km
Mrdenovac, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.3 km
Orasac kod Sapca
arr. 05:59
dep. 05:59
16 km
Misar, Polje
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
arr. 06:06
dep. 06:06
19.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:08
dep. 06:08
20.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
arr. 06:10
dep. 06:10
21.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:11
dep. 06:11
22.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:12
dep. 06:12
22.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:14
dep. 06:14
23.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
24 km
06:00 06:25 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:00
Misar, Polje
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
arr. 06:05
dep. 06:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
arr. 06:10
dep. 06:10
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:16
dep. 06:16
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:20
dep. 06:20
7.6 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Sabac, Čavić
arr. 06:23
dep. 06:23
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:25
9.6 km
06:05 06:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:05
Misar, Polje
arr. 06:09
dep. 06:09
1.1 km
arr. 06:11
dep. 06:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:12
dep. 06:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
arr. 06:15
dep. 06:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:17
dep. 06:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:25
dep. 06:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:29
dep. 06:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:32
10.1 km
06:12 07:00 (00:48)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 06:12
arr. 06:16
dep. 06:16
2.1 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 06:18
dep. 06:18
3.4 km
Predvorica, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
5.2 km
Miokus
arr. 06:29
dep. 06:29
8.3 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 06:31
dep. 06:31
9.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 06:36
dep. 06:36
11.8 km
Mrdenovac, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
12.3 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 06:39
dep. 06:39
13.3 km
Orasac kod Sapca
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Misar, Polje
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
arr. 06:51
dep. 06:51
19.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:53
dep. 06:53
20.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:54
dep. 06:54
20.8 km
arr. 06:55
dep. 06:55
21.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:56
dep. 06:56
22.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:57
dep. 06:57
22.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:59
dep. 06:59
23.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
24 km
06:19 06:28 (00:09)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:19
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:23
dep. 06:23
2.8 km
Sabac, Bus station
arr. 06:28
5.8 km
06:45 07:10 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:45
Misar, Polje
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
arr. 06:50
dep. 06:50
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:52
dep. 06:52
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
arr. 06:55
dep. 06:55
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:59
dep. 06:59
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:01
dep. 07:01
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 07:05
dep. 07:05
7.6 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sabac, Čavić
arr. 07:08
dep. 07:08
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:10
9.6 km
06:55 07:22 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:55
Misar, Polje
arr. 06:59
dep. 06:59
1.1 km
arr. 07:01
dep. 07:01
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:02
dep. 07:02
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:10
dep. 07:10
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:15
dep. 07:15
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:19
dep. 07:19
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:22
10.1 km
07:15 08:06 (00:51)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 07:15
Misar, Orasacki put
arr. 07:18
dep. 07:18
5.9 km
Orid, Skola
arr. 07:21
dep. 07:21
7.1 km
arr. 07:22
dep. 07:22
8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 07:24
dep. 07:24
9.3 km
Predvorica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
11.1 km
Miokus
arr. 07:35
dep. 07:35
14.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 07:37
dep. 07:37
15.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
17.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
18.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 07:45
dep. 07:45
19.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 07:50
dep. 07:50
21.9 km
Misar, Polje
arr. 07:56
dep. 07:56
24.9 km
arr. 07:57
dep. 07:57
25.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:59
dep. 07:59
26.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:00
dep. 08:00
26.7 km
arr. 08:01
dep. 08:01
27.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:02
dep. 08:02
28 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:03
dep. 08:03
28.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29.5 km
Sabac, Bus station
arr. 08:06
29.9 km
07:30 08:09 (00:39)
DomZatvor
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 07:30
Misar, Polje
arr. 07:31
dep. 07:31
1.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:34
dep. 07:34
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:40
dep. 07:40
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 07:44
dep. 07:44
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 07:45
dep. 07:45
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:47
dep. 07:47
7.3 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:52
dep. 07:52
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:53
dep. 07:53
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:55
dep. 07:55
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:56
dep. 07:56
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:59
dep. 07:59
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 08:03
dep. 08:03
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 08:06
dep. 08:06
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 08:08
dep. 08:08
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 08:09
15.8 km
08:10 08:37 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 08:10
Misar, Polje
arr. 08:14
dep. 08:14
1.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 08:17
dep. 08:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:19
dep. 08:19
3 km
arr. 08:20
dep. 08:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:22
dep. 08:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:25
dep. 08:25
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:27
dep. 08:27
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:29
dep. 08:29
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 08:30
dep. 08:30
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:34
dep. 08:34
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:37
10.1 km
08:40 09:05 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 08:40
Misar, Polje
arr. 08:43
dep. 08:43
1.1 km
arr. 08:45
dep. 08:45
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 08:47
dep. 08:47
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:48
dep. 08:48
3 km
arr. 08:50
dep. 08:50
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:51
dep. 08:51
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:52
dep. 08:52
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:54
dep. 08:54
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:58
dep. 08:58
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 09:00
dep. 09:00
7.6 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 09:01
dep. 09:01
8 km
Sabac, Čavić
arr. 09:03
dep. 09:03
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:05
9.6 km
09:27 09:36 (00:09)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 09:27
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:31
dep. 09:31
2.8 km
Sabac, Bus station
arr. 09:36
5.8 km
09:30 09:57 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 09:30
Misar, Polje
arr. 09:34
dep. 09:34
1.1 km
arr. 09:36
dep. 09:36
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 09:37
dep. 09:37
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
arr. 09:40
dep. 09:40
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 09:41
dep. 09:41
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 09:42
dep. 09:42
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 09:45
dep. 09:45
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:47
dep. 09:47
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:49
dep. 09:49
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 09:50
dep. 09:50
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:53
dep. 09:53
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:54
dep. 09:54
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:57
10.1 km
10:30 10:57 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 10:30
Misar, Polje
arr. 10:34
dep. 10:34
1.1 km
arr. 10:36
dep. 10:36
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 10:37
dep. 10:37
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:39
dep. 10:39
3 km
arr. 10:40
dep. 10:40
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 10:41
dep. 10:41
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 10:42
dep. 10:42
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 10:45
dep. 10:45
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 10:47
dep. 10:47
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:49
dep. 10:49
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 10:50
dep. 10:50
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:53
dep. 10:53
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 10:54
dep. 10:54
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 10:57
10.1 km
10:45 11:45 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 10:45
Korman kod Sapca
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Misar, Orasacki put
arr. 10:57
dep. 10:57
5.9 km
arr. 11:01
dep. 11:01
8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 11:03
dep. 11:03
9.3 km
Predvorica, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
11.1 km
Miokus
arr. 11:14
dep. 11:14
14.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 11:16
dep. 11:16
15.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
17.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
18.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 11:24
dep. 11:24
19.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 11:29
dep. 11:29
21.9 km
Misar, Polje
arr. 11:35
dep. 11:35
24.9 km
arr. 11:36
dep. 11:36
25.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 11:38
dep. 11:38
26.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:39
dep. 11:39
26.7 km
arr. 11:40
dep. 11:40
27.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 11:41
dep. 11:41
28 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:42
dep. 11:42
28.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 11:44
dep. 11:44
29.5 km
Sabac, Bus station
arr. 11:45
29.9 km
11:20 12:11 (00:51)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 11:20
Misar, Orasacki put
arr. 11:23
dep. 11:23
5.9 km
arr. 11:27
dep. 11:27
8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 11:29
dep. 11:29
9.3 km
Predvorica, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
11.1 km
Miokus
arr. 11:40
dep. 11:40
14.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 11:42
dep. 11:42
15.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
17.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
18.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 11:50
dep. 11:50
19.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 11:55
dep. 11:55
21.9 km
Misar, Polje
arr. 12:01
dep. 12:01
24.9 km
arr. 12:02
dep. 12:02
25.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:04
dep. 12:04
26.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:05
dep. 12:05
26.7 km
arr. 12:06
dep. 12:06
27.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:07
dep. 12:07
28 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:08
dep. 12:08
28.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:10
dep. 12:10
29.5 km
Sabac, Bus station
arr. 12:11
29.9 km
12:00 12:27 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 12:00
Misar, Polje
arr. 12:04
dep. 12:04
1.1 km
arr. 12:06
dep. 12:06
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:07
dep. 12:07
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
arr. 12:10
dep. 12:10
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:12
dep. 12:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:15
dep. 12:15
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:17
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:19
dep. 12:19
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:20
dep. 12:20
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:23
dep. 12:23
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:24
dep. 12:24
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:27
10.1 km
12:35 13:02 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 12:35
Misar, Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
1.1 km
arr. 12:41
dep. 12:41
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:42
dep. 12:42
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
arr. 12:45
dep. 12:45
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:47
dep. 12:47
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:50
dep. 12:50
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:52
dep. 12:52
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:54
dep. 12:54
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:55
dep. 12:55
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:59
dep. 12:59
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:02
10.1 km
13:15 14:06 (00:51)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 13:15
Misar, Orasacki put
arr. 13:18
dep. 13:18
5.9 km
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 13:24
dep. 13:24
9.3 km
Predvorica, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
11.1 km
Miokus
arr. 13:35
dep. 13:35
14.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 13:37
dep. 13:37
15.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 13:42
dep. 13:42
17.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
18.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 13:45
dep. 13:45
19.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 13:50
dep. 13:50
21.9 km
Misar, Polje
arr. 13:56
dep. 13:56
24.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
25.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 13:59
dep. 13:59
26.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:00
dep. 14:00
26.7 km
arr. 14:01
dep. 14:01
27.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:02
dep. 14:02
28 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:03
dep. 14:03
28.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:05
dep. 14:05
29.5 km
Sabac, Bus station
arr. 14:06
29.9 km
14:05 14:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 14:05
Misar, Polje
arr. 14:09
dep. 14:09
1.1 km
arr. 14:11
dep. 14:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:12
dep. 14:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:17
dep. 14:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:20
dep. 14:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:22
dep. 14:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:24
dep. 14:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 14:25
dep. 14:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:28
dep. 14:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:29
dep. 14:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:32
10.1 km
14:10 14:35 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 14:10
Misar, Polje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
arr. 14:15
dep. 14:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:17
dep. 14:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
arr. 14:20
dep. 14:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:28
dep. 14:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 14:30
dep. 14:30
7.6 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 14:33
dep. 14:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:35
9.6 km
15:00 15:25 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:07
dep. 15:07
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:11
dep. 15:11
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:18
dep. 15:18
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:20
dep. 15:20
7.6 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 15:21
dep. 15:21
8 km
Sabac, Čavić
arr. 15:23
dep. 15:23
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:25
9.6 km
15:00 15:39 (00:39)
DomZatvor
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:23
dep. 15:23
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:25
dep. 15:25
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:26
dep. 15:26
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 15:33
dep. 15:33
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 15:34
dep. 15:34
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 15:38
dep. 15:38
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:39
15.8 km
15:05 15:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:05
Misar, Polje
arr. 15:09
dep. 15:09
1.1 km
arr. 15:11
dep. 15:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:12
dep. 15:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
arr. 15:15
dep. 15:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:16
dep. 15:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:20
dep. 15:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:22
dep. 15:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:24
dep. 15:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 15:25
dep. 15:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:28
dep. 15:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:29
dep. 15:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:32
10.1 km
15:10 15:27 (00:17)
DomČavić
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:10
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
9 km
15:15 16:06 (00:51)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:15
Misar, Orasacki put
arr. 15:18
dep. 15:18
5.9 km
arr. 15:22
dep. 15:22
8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 15:24
dep. 15:24
9.3 km
Predvorica, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
11.1 km
Miokus
arr. 15:35
dep. 15:35
14.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 15:37
dep. 15:37
15.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
17.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
18.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 15:45
dep. 15:45
19.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 15:50
dep. 15:50
21.9 km
Misar, Polje
arr. 15:56
dep. 15:56
24.9 km
arr. 15:57
dep. 15:57
25.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:59
dep. 15:59
26.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:00
dep. 16:00
26.7 km
arr. 16:01
dep. 16:01
27.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:02
dep. 16:02
28 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:03
dep. 16:03
28.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:05
dep. 16:05
29.5 km
Sabac, Bus station
arr. 16:06
29.9 km
16:05 16:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 16:05
Misar, Polje
arr. 16:09
dep. 16:09
1.1 km
arr. 16:11
dep. 16:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 16:12
dep. 16:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:14
dep. 16:14
3 km
arr. 16:15
dep. 16:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:16
dep. 16:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:17
dep. 16:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:20
dep. 16:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 16:25
dep. 16:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:28
dep. 16:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 16:29
dep. 16:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 16:32
10.1 km
16:10 16:35 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 16:10
Misar, Polje
arr. 16:13
dep. 16:13
1.1 km
arr. 16:15
dep. 16:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 16:17
dep. 16:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
arr. 16:20
dep. 16:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:22
dep. 16:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:24
dep. 16:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:28
dep. 16:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 16:30
dep. 16:30
7.6 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 16:33
dep. 16:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 16:35
9.6 km
17:10 17:37 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 17:10
Misar, Polje
arr. 17:14
dep. 17:14
1.1 km
arr. 17:16
dep. 17:16
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 17:17
dep. 17:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
arr. 17:20
dep. 17:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 17:22
dep. 17:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:29
dep. 17:29
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 17:30
dep. 17:30
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 17:33
dep. 17:33
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 17:34
dep. 17:34
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 17:37
10.1 km
17:30 18:30 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 17:30
Korman kod Sapca
arr. 17:38
dep. 17:38
4 km
Misar, Orasacki put
arr. 17:42
dep. 17:42
5.9 km
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 17:48
dep. 17:48
9.3 km
Predvorica, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
11.1 km
Miokus
arr. 17:59
dep. 17:59
14.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 18:01
dep. 18:01
15.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 18:06
dep. 18:06
17.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
18.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 18:09
dep. 18:09
19.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 18:14
dep. 18:14
21.9 km
Misar, Polje
arr. 18:20
dep. 18:20
24.9 km
arr. 18:21
dep. 18:21
25.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:23
dep. 18:23
26.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:24
dep. 18:24
26.7 km
arr. 18:25
dep. 18:25
27.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:26
dep. 18:26
28 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:27
dep. 18:27
28.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:29
dep. 18:29
29.5 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
29.9 km
18:00 18:51 (00:51)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 18:00
Misar, Orasacki put
arr. 18:03
dep. 18:03
5.9 km
arr. 18:07
dep. 18:07
8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 18:09
dep. 18:09
9.3 km
Predvorica, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
11.1 km
Miokus
arr. 18:20
dep. 18:20
14.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 18:22
dep. 18:22
15.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
17.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
18.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 18:30
dep. 18:30
19.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 18:35
dep. 18:35
21.9 km
Misar, Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
24.9 km
arr. 18:42
dep. 18:42
25.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:44
dep. 18:44
26.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:45
dep. 18:45
26.7 km
arr. 18:46
dep. 18:46
27.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:47
dep. 18:47
28 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:48
dep. 18:48
28.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:50
dep. 18:50
29.5 km
Sabac, Bus station
arr. 18:51
29.9 km
18:50 19:17 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 18:50
Misar, Polje
arr. 18:54
dep. 18:54
1.1 km
arr. 18:56
dep. 18:56
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:57
dep. 18:57
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
arr. 19:00
dep. 19:00
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 19:01
dep. 19:01
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 19:02
dep. 19:02
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 19:05
dep. 19:05
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:09
dep. 19:09
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 19:10
dep. 19:10
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:13
dep. 19:13
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:14
dep. 19:14
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:17
10.1 km
20:15 20:42 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 20:15
Misar, Polje
arr. 20:19
dep. 20:19
1.1 km
arr. 20:21
dep. 20:21
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 20:22
dep. 20:22
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:24
dep. 20:24
3 km
arr. 20:25
dep. 20:25
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 20:30
dep. 20:30
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:32
dep. 20:32
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:34
dep. 20:34
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 20:35
dep. 20:35
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:38
dep. 20:38
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:39
dep. 20:39
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:42
10.1 km
20:53 21:25 (00:32)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 20:53
Korman kod Sapca
arr. 20:57
dep. 20:57
1.9 km
Misar, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
5.9 km
Misar, Polje
arr. 21:12
dep. 21:12
7 km
arr. 21:14
dep. 21:14
7.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:15
dep. 21:15
8.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:17
dep. 21:17
8.9 km
arr. 21:18
dep. 21:18
9.5 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:19
dep. 21:19
9.9 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:20
dep. 21:20
10.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:23
dep. 21:23
11.2 km
Sabac, Bus station
arr. 21:25
12 km
21:05 21:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 21:05
Misar, Polje
arr. 21:09
dep. 21:09
1.1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:12
dep. 21:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:14
dep. 21:14
3 km
arr. 21:15
dep. 21:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:16
dep. 21:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:17
dep. 21:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:20
dep. 21:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:24
dep. 21:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 21:25
dep. 21:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 21:28
dep. 21:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 21:29
dep. 21:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 21:32
10.1 km
22:05 22:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 22:05
Misar, Polje
arr. 22:09
dep. 22:09
1.1 km
arr. 22:11
dep. 22:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 22:12
dep. 22:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:14
dep. 22:14
3 km
arr. 22:15
dep. 22:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 22:16
dep. 22:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 22:17
dep. 22:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:20
dep. 22:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 22:22
dep. 22:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:24
dep. 22:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 22:25
dep. 22:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 22:29
dep. 22:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 22:32
10.1 km
22:10 22:35 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 22:10
Misar, Polje
arr. 22:13
dep. 22:13
1.1 km
arr. 22:15
dep. 22:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 22:17
dep. 22:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:18
dep. 22:18
3 km
arr. 22:20
dep. 22:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 22:21
dep. 22:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 22:22
dep. 22:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:24
dep. 22:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 22:26
dep. 22:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:28
dep. 22:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 22:30
dep. 22:30
7.6 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 22:31
dep. 22:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 22:33
dep. 22:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 22:35
9.6 km
22:47 22:57 (00:10)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 22:47
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
4 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
8 km
23:05 23:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 23:05
Misar, Polje
arr. 23:09
dep. 23:09
1.1 km
arr. 23:11
dep. 23:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 23:12
dep. 23:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 23:14
dep. 23:14
3 km
arr. 23:15
dep. 23:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 23:16
dep. 23:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 23:17
dep. 23:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 23:20
dep. 23:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 23:22
dep. 23:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 23:24
dep. 23:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 23:25
dep. 23:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 23:28
dep. 23:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 23:29
dep. 23:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 23:32
10.1 km

Naselja Misar i Sabac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Misar je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.