Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Misar - Sabac timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 06:25 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:00
Misar, Polje
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
arr. 06:05
dep. 06:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
arr. 06:10
dep. 06:10
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:16
dep. 06:16
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:20
dep. 06:20
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Sabac, Čavić
arr. 06:23
dep. 06:23
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:25
9.6 km
06:05 06:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:05
Misar, Polje
arr. 06:09
dep. 06:09
1.1 km
arr. 06:11
dep. 06:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:12
dep. 06:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
arr. 06:15
dep. 06:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:17
dep. 06:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:25
dep. 06:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:29
dep. 06:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:32
10.1 km
06:19 06:28 (00:09)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:19
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:23
dep. 06:23
2.8 km
Sabac, Bus station
arr. 06:28
5.8 km
06:25 06:44 (00:19)
DomBolnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:25
Misar, Polje
arr. 06:29
dep. 06:29
1.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:32
dep. 06:32
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
arr. 06:35
dep. 06:35
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:38
dep. 06:38
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:40
dep. 06:40
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:42
dep. 06:42
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:44
6.9 km
06:37 06:50 (00:13)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 06:37
Misar, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
2 km
Misar, Polje
arr. 06:42
dep. 06:42
3.1 km
arr. 06:43
dep. 06:43
3.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:44
dep. 06:44
4.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:47
dep. 06:47
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:48
dep. 06:48
6.6 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:49
dep. 06:49
7.2 km
Sabac, Bus station
arr. 06:50
8 km
06:45 07:10 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:45
Misar, Polje
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
arr. 06:50
dep. 06:50
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:52
dep. 06:52
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
arr. 06:55
dep. 06:55
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:59
dep. 06:59
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:01
dep. 07:01
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 07:05
dep. 07:05
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sabac, Čavić
arr. 07:08
dep. 07:08
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:10
9.6 km
06:55 07:22 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:55
Misar, Polje
arr. 06:59
dep. 06:59
1.1 km
arr. 07:01
dep. 07:01
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:02
dep. 07:02
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:10
dep. 07:10
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:15
dep. 07:15
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:19
dep. 07:19
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:22
10.1 km
07:30 08:09 (00:39)
DomZatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 07:30
Misar, Polje
arr. 07:33
dep. 07:33
1.1 km
arr. 07:35
dep. 07:35
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:36
dep. 07:36
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
arr. 07:39
dep. 07:39
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:44
dep. 07:44
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 07:46
dep. 07:46
6.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:47
dep. 07:47
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:48
dep. 07:48
7.3 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:52
dep. 07:52
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:53
dep. 07:53
9.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:55
dep. 07:55
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:56
dep. 07:56
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:59
dep. 07:59
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 08:03
dep. 08:03
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 08:06
dep. 08:06
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 08:08
dep. 08:08
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 08:09
15.8 km
08:10 08:35 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 08:10
Misar, Polje
arr. 08:13
dep. 08:13
1.1 km
arr. 08:15
dep. 08:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 08:17
dep. 08:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
3 km
arr. 08:20
dep. 08:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:22
dep. 08:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:24
dep. 08:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:26
dep. 08:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:28
dep. 08:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 08:30
dep. 08:30
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 08:31
dep. 08:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 08:33
dep. 08:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:35
9.6 km
08:10 08:37 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 08:10
Misar, Polje
arr. 08:14
dep. 08:14
1.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 08:17
dep. 08:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:19
dep. 08:19
3 km
arr. 08:20
dep. 08:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:22
dep. 08:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:25
dep. 08:25
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:27
dep. 08:27
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:29
dep. 08:29
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 08:30
dep. 08:30
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:34
dep. 08:34
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:37
10.1 km
09:27 09:36 (00:09)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 09:27
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:31
dep. 09:31
2.8 km
Sabac, Bus station
arr. 09:36
5.8 km
09:30 09:57 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 09:30
Misar, Polje
arr. 09:34
dep. 09:34
1.1 km
arr. 09:36
dep. 09:36
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 09:37
dep. 09:37
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
arr. 09:40
dep. 09:40
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 09:41
dep. 09:41
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 09:42
dep. 09:42
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 09:45
dep. 09:45
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:47
dep. 09:47
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:49
dep. 09:49
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 09:50
dep. 09:50
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:53
dep. 09:53
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:54
dep. 09:54
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:57
10.1 km
09:39 09:45 (00:06)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 09:39
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:42
dep. 09:42
3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
8 km
10:30 10:57 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 10:30
Misar, Polje
arr. 10:34
dep. 10:34
1.1 km
arr. 10:36
dep. 10:36
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 10:37
dep. 10:37
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:39
dep. 10:39
3 km
arr. 10:40
dep. 10:40
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 10:41
dep. 10:41
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 10:42
dep. 10:42
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 10:45
dep. 10:45
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 10:47
dep. 10:47
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:49
dep. 10:49
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 10:50
dep. 10:50
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:53
dep. 10:53
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 10:54
dep. 10:54
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 10:57
10.1 km
11:03 11:15 (00:12)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 11:03
Misar, Dom
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Misar, Polje
arr. 11:07
dep. 11:07
3.1 km
arr. 11:08
dep. 11:08
3.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 11:09
dep. 11:09
4.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Sabac, Beli limovi
arr. 11:12
dep. 11:12
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:13
dep. 11:13
6.6 km
Sabac, Zorka 1
arr. 11:14
dep. 11:14
7.2 km
Sabac, Bus station
arr. 11:15
8 km
12:00 12:27 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 12:00
Misar, Polje
arr. 12:04
dep. 12:04
1.1 km
arr. 12:06
dep. 12:06
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:07
dep. 12:07
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
arr. 12:10
dep. 12:10
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:12
dep. 12:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:15
dep. 12:15
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:17
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:19
dep. 12:19
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:20
dep. 12:20
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:23
dep. 12:23
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:24
dep. 12:24
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:27
10.1 km
12:35 13:02 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 12:35
Misar, Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
1.1 km
arr. 12:41
dep. 12:41
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:42
dep. 12:42
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
arr. 12:45
dep. 12:45
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:47
dep. 12:47
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:50
dep. 12:50
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:52
dep. 12:52
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:54
dep. 12:54
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:55
dep. 12:55
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:59
dep. 12:59
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:02
10.1 km
12:47 13:00 (00:13)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 12:47
Misar, Dom
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Misar, Polje
arr. 12:52
dep. 12:52
3.1 km
arr. 12:53
dep. 12:53
3.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:54
dep. 12:54
4.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:55
dep. 12:55
5 km
arr. 12:56
dep. 12:56
5.5 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:57
dep. 12:57
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:58
dep. 12:58
6.6 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:59
dep. 12:59
7.2 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
8 km
14:05 14:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 14:05
Misar, Polje
arr. 14:09
dep. 14:09
1.1 km
arr. 14:11
dep. 14:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:12
dep. 14:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:17
dep. 14:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:20
dep. 14:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:22
dep. 14:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:24
dep. 14:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 14:25
dep. 14:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:28
dep. 14:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:29
dep. 14:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:32
10.1 km
14:10 14:35 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 14:10
Misar, Polje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
arr. 14:15
dep. 14:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:17
dep. 14:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
arr. 14:20
dep. 14:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:28
dep. 14:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 14:30
dep. 14:30
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 14:33
dep. 14:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:35
9.6 km
14:52 15:05 (00:13)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 14:52
Misar, Dom
arr. 14:56
dep. 14:56
2 km
Misar, Polje
arr. 14:57
dep. 14:57
3.1 km
arr. 14:58
dep. 14:58
3.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:59
dep. 14:59
4.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
arr. 15:01
dep. 15:01
5.5 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:02
dep. 15:02
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:03
dep. 15:03
6.6 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:04
dep. 15:04
7.2 km
Sabac, Bus station
arr. 15:05
8 km
15:00 15:25 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:07
dep. 15:07
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:11
dep. 15:11
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:18
dep. 15:18
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:20
dep. 15:20
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:21
dep. 15:21
8 km
Sabac, Čavić
arr. 15:23
dep. 15:23
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:25
9.6 km
15:00 15:39 (00:39)
DomZatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:23
dep. 15:23
9.3 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 15:25
dep. 15:25
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:26
dep. 15:26
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 15:33
dep. 15:33
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 15:34
dep. 15:34
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 15:38
dep. 15:38
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:39
15.8 km
15:05 15:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:05
Misar, Polje
arr. 15:09
dep. 15:09
1.1 km
arr. 15:11
dep. 15:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:12
dep. 15:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
arr. 15:15
dep. 15:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:16
dep. 15:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:20
dep. 15:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:22
dep. 15:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:24
dep. 15:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 15:25
dep. 15:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:28
dep. 15:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:29
dep. 15:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:32
10.1 km
15:10 15:27 (00:17)
DomČavić
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:10
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
9 km
16:05 16:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 16:05
Misar, Polje
arr. 16:09
dep. 16:09
1.1 km
arr. 16:11
dep. 16:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 16:12
dep. 16:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:14
dep. 16:14
3 km
arr. 16:15
dep. 16:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:16
dep. 16:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:17
dep. 16:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:20
dep. 16:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 16:25
dep. 16:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:28
dep. 16:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 16:29
dep. 16:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 16:32
10.1 km
16:10 16:35 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 16:10
Misar, Polje
arr. 16:13
dep. 16:13
1.1 km
arr. 16:15
dep. 16:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 16:17
dep. 16:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
arr. 16:20
dep. 16:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:22
dep. 16:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:24
dep. 16:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:28
dep. 16:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 16:30
dep. 16:30
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 16:33
dep. 16:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 16:35
9.6 km
16:17 16:30 (00:13)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 16:17
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
2 km
Misar, Polje
arr. 16:22
dep. 16:22
3.1 km
arr. 16:23
dep. 16:23
3.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 16:24
dep. 16:24
4.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
arr. 16:26
dep. 16:26
5.5 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:27
dep. 16:27
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:28
dep. 16:28
6.6 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:29
dep. 16:29
7.2 km
Sabac, Bus station
arr. 16:30
8 km
17:10 17:37 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 17:10
Misar, Polje
arr. 17:14
dep. 17:14
1.1 km
arr. 17:16
dep. 17:16
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 17:17
dep. 17:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
arr. 17:20
dep. 17:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 17:22
dep. 17:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:29
dep. 17:29
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 17:30
dep. 17:30
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 17:33
dep. 17:33
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 17:34
dep. 17:34
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 17:37
10.1 km
18:50 19:17 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 18:50
Misar, Polje
arr. 18:54
dep. 18:54
1.1 km
arr. 18:56
dep. 18:56
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:57
dep. 18:57
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
arr. 19:00
dep. 19:00
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 19:01
dep. 19:01
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 19:02
dep. 19:02
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 19:05
dep. 19:05
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:09
dep. 19:09
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 19:10
dep. 19:10
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:13
dep. 19:13
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:14
dep. 19:14
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:17
10.1 km
20:10 20:37 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 20:10
Misar, Polje
arr. 20:14
dep. 20:14
1.1 km
arr. 20:16
dep. 20:16
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 20:17
dep. 20:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
arr. 20:20
dep. 20:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:21
dep. 20:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 20:25
dep. 20:25
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:27
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:29
dep. 20:29
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 20:30
dep. 20:30
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:33
dep. 20:33
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:34
dep. 20:34
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:37
10.1 km
21:02 21:15 (00:13)
Orasacki putBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Orasacki put
dep. 21:02
Misar, Dom
arr. 21:06
dep. 21:06
2 km
Misar, Polje
arr. 21:07
dep. 21:07
3.1 km
arr. 21:08
dep. 21:08
3.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:09
dep. 21:09
4.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:10
dep. 21:10
5 km
arr. 21:11
dep. 21:11
5.5 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:12
dep. 21:12
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:13
dep. 21:13
6.6 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:14
dep. 21:14
7.2 km
Sabac, Bus station
arr. 21:15
8 km
21:05 21:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 21:05
Misar, Polje
arr. 21:09
dep. 21:09
1.1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:12
dep. 21:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:14
dep. 21:14
3 km
arr. 21:15
dep. 21:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:16
dep. 21:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:17
dep. 21:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:20
dep. 21:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:24
dep. 21:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 21:25
dep. 21:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 21:28
dep. 21:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 21:29
dep. 21:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 21:32
10.1 km
22:05 22:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 22:05
Misar, Polje
arr. 22:09
dep. 22:09
1.1 km
arr. 22:11
dep. 22:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 22:12
dep. 22:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:14
dep. 22:14
3 km
arr. 22:15
dep. 22:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 22:16
dep. 22:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 22:17
dep. 22:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:20
dep. 22:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 22:22
dep. 22:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:24
dep. 22:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 22:25
dep. 22:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 22:29
dep. 22:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 22:32
10.1 km
22:10 22:35 (00:25)
DomMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 22:10
Misar, Polje
arr. 22:13
dep. 22:13
1.1 km
arr. 22:15
dep. 22:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 22:17
dep. 22:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:18
dep. 22:18
3 km
arr. 22:20
dep. 22:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 22:21
dep. 22:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 22:22
dep. 22:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:24
dep. 22:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 22:26
dep. 22:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:28
dep. 22:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 22:30
dep. 22:30
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 22:31
dep. 22:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 22:33
dep. 22:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 22:35
9.6 km
22:47 22:57 (00:10)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 22:47
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
4 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
8 km
23:05 23:32 (00:27)
Dom7. juli
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 23:05
Misar, Polje
arr. 23:09
dep. 23:09
1.1 km
arr. 23:11
dep. 23:11
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 23:12
dep. 23:12
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 23:14
dep. 23:14
3 km
arr. 23:15
dep. 23:15
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 23:16
dep. 23:16
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 23:17
dep. 23:17
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 23:20
dep. 23:20
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 23:22
dep. 23:22
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 23:24
dep. 23:24
6.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 23:25
dep. 23:25
7.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 23:28
dep. 23:28
8.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 23:29
dep. 23:29
9.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 23:32
10.1 km

Naselja Misar i Sabac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Misar je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.