Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Misar - Jevremovac timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 06:31 (00:31)
DomCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:00
Misar, Polje
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
arr. 06:05
dep. 06:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
arr. 06:10
dep. 06:10
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:16
dep. 06:16
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:20
dep. 06:20
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Sabac, Čavić
arr. 06:23
dep. 06:23
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:25
dep. 06:25
9.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:27
dep. 06:27
10.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
10.9 km
Jevremovac, Center
arr. 06:31
11.7 km
06:45 07:20 (00:35)
DomBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 06:45
Misar, Polje
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
arr. 06:50
dep. 06:50
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:52
dep. 06:52
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
arr. 06:55
dep. 06:55
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:59
dep. 06:59
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:01
dep. 07:01
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 07:05
dep. 07:05
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sabac, Čavić
arr. 07:08
dep. 07:08
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:10
dep. 07:10
9.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
10.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:14
dep. 07:14
10.9 km
Jevremovac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
11.7 km
Jevremovac, Lipa
arr. 07:18
dep. 07:18
12.4 km
Jevremovac, Bunar
arr. 07:20
13.3 km
08:10 08:45 (00:35)
DomBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 08:10
Misar, Polje
arr. 08:13
dep. 08:13
1.1 km
arr. 08:15
dep. 08:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 08:17
dep. 08:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
3 km
arr. 08:20
dep. 08:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:22
dep. 08:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:24
dep. 08:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:26
dep. 08:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:28
dep. 08:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 08:30
dep. 08:30
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 08:31
dep. 08:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 08:33
dep. 08:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:35
dep. 08:35
9.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:37
dep. 08:37
10.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:39
dep. 08:39
10.9 km
Jevremovac, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
11.7 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:43
dep. 08:43
12.4 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:45
13.3 km
14:10 14:45 (00:35)
DomBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 14:10
Misar, Polje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
arr. 14:15
dep. 14:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:17
dep. 14:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
arr. 14:20
dep. 14:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:28
dep. 14:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 14:30
dep. 14:30
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 14:33
dep. 14:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:35
dep. 14:35
9.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:39
dep. 14:39
10.9 km
Jevremovac, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
11.7 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:43
dep. 14:43
12.4 km
Jevremovac, Bunar
arr. 14:45
13.3 km
15:00 15:35 (00:35)
DomBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:07
dep. 15:07
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:11
dep. 15:11
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:18
dep. 15:18
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:20
dep. 15:20
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:21
dep. 15:21
8 km
Sabac, Čavić
arr. 15:23
dep. 15:23
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:25
dep. 15:25
9.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:27
dep. 15:27
10.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:29
dep. 15:29
10.9 km
Jevremovac, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
11.7 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:33
dep. 15:33
12.4 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:35
13.3 km
15:10 15:35 (00:25)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:10
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
14 km
16:10 16:45 (00:35)
DomBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 16:10
Misar, Polje
arr. 16:13
dep. 16:13
1.1 km
arr. 16:15
dep. 16:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 16:17
dep. 16:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
arr. 16:20
dep. 16:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:22
dep. 16:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:24
dep. 16:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:28
dep. 16:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 16:30
dep. 16:30
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 16:33
dep. 16:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 16:35
dep. 16:35
9.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 16:37
dep. 16:37
10.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:39
dep. 16:39
10.9 km
Jevremovac, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
11.7 km
Jevremovac, Lipa
arr. 16:43
dep. 16:43
12.4 km
Jevremovac, Bunar
arr. 16:45
13.3 km
22:10 22:45 (00:35)
DomBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 22:10
Misar, Polje
arr. 22:13
dep. 22:13
1.1 km
arr. 22:15
dep. 22:15
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 22:17
dep. 22:17
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:18
dep. 22:18
3 km
arr. 22:20
dep. 22:20
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 22:21
dep. 22:21
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 22:22
dep. 22:22
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:24
dep. 22:24
5.3 km
Sabac, Bus station
arr. 22:26
dep. 22:26
6.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:28
dep. 22:28
6.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 22:30
dep. 22:30
7.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 22:31
dep. 22:31
8 km
Sabac, Čavić
arr. 22:33
dep. 22:33
8.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 22:35
dep. 22:35
9.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 22:37
dep. 22:37
10.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 22:39
dep. 22:39
10.9 km
Jevremovac, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
11.7 km
Jevremovac, Lipa
arr. 22:43
dep. 22:43
12.4 km
Jevremovac, Bunar
arr. 22:45
13.3 km

Naselja Misar i Jevremovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Misar je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.