Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Misar - Bogosavac timetable

monday, 18.10.2021.
07:30 08:12 (00:42)
DomUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 07:30
Misar, Polje
arr. 07:31
dep. 07:31
1.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:34
dep. 07:34
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:40
dep. 07:40
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 07:44
dep. 07:44
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 07:45
dep. 07:45
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:47
dep. 07:47
7.3 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:52
dep. 07:52
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:53
dep. 07:53
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:55
dep. 07:55
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:56
dep. 07:56
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:59
dep. 07:59
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 08:03
dep. 08:03
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 08:06
dep. 08:06
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 08:08
dep. 08:08
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 08:09
dep. 08:09
15.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 08:12
16.8 km
15:00 15:42 (00:42)
DomUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:23
dep. 15:23
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:25
dep. 15:25
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:26
dep. 15:26
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 15:33
dep. 15:33
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 15:34
dep. 15:34
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 15:38
dep. 15:38
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:39
dep. 15:39
15.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 15:42
16.8 km
Misar - Bogosavac timetable
Departures on: tuesday, 19.10.2021.
07:30 08:12 (00:42)
DomUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 07:30
Misar, Polje
arr. 07:31
dep. 07:31
1.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:34
dep. 07:34
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:40
dep. 07:40
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 07:44
dep. 07:44
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 07:45
dep. 07:45
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:47
dep. 07:47
7.3 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:52
dep. 07:52
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:53
dep. 07:53
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:55
dep. 07:55
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:56
dep. 07:56
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:59
dep. 07:59
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 08:03
dep. 08:03
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 08:06
dep. 08:06
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 08:08
dep. 08:08
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 08:09
dep. 08:09
15.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 08:12
16.8 km
15:00 15:42 (00:42)
DomUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:23
dep. 15:23
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:25
dep. 15:25
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:26
dep. 15:26
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 15:33
dep. 15:33
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 15:34
dep. 15:34
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 15:38
dep. 15:38
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:39
dep. 15:39
15.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 15:42
16.8 km
Misar - Bogosavac timetable
Departures on: wednesday, 20.10.2021.
07:30 08:12 (00:42)
DomUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 07:30
Misar, Polje
arr. 07:31
dep. 07:31
1.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:34
dep. 07:34
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:40
dep. 07:40
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 07:44
dep. 07:44
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 07:45
dep. 07:45
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:47
dep. 07:47
7.3 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:52
dep. 07:52
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:53
dep. 07:53
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:55
dep. 07:55
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:56
dep. 07:56
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:59
dep. 07:59
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 08:03
dep. 08:03
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 08:06
dep. 08:06
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 08:08
dep. 08:08
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 08:09
dep. 08:09
15.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 08:12
16.8 km
15:00 15:42 (00:42)
DomUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:23
dep. 15:23
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:25
dep. 15:25
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:26
dep. 15:26
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 15:33
dep. 15:33
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 15:34
dep. 15:34
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 15:38
dep. 15:38
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:39
dep. 15:39
15.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 15:42
16.8 km
Misar - Bogosavac timetable
Departures on: thursday, 21.10.2021.
07:30 08:12 (00:42)
DomUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 07:30
Misar, Polje
arr. 07:31
dep. 07:31
1.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:34
dep. 07:34
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:40
dep. 07:40
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 07:44
dep. 07:44
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 07:45
dep. 07:45
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:47
dep. 07:47
7.3 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:52
dep. 07:52
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:53
dep. 07:53
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:55
dep. 07:55
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:56
dep. 07:56
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:59
dep. 07:59
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 08:03
dep. 08:03
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 08:06
dep. 08:06
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 08:08
dep. 08:08
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 08:09
dep. 08:09
15.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 08:12
16.8 km
15:00 15:42 (00:42)
DomUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Misar, Dom
dep. 15:00
Misar, Polje
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Sabac, Vocar
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Sabac, OS Janko Veselinovic
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
8.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:23
dep. 15:23
9.3 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:25
dep. 15:25
10.2 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:26
dep. 15:26
10.8 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
11.9 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
12.6 km
Sabac, Lipa
arr. 15:33
dep. 15:33
13.4 km
Sabac, Ralici
arr. 15:34
dep. 15:34
13.8 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Sabac, Zabran
arr. 15:38
dep. 15:38
15.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:39
dep. 15:39
15.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 15:42
16.8 km

Naselja Misar i Bogosavac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Misar je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.