Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Miranovacka kula - Bela Palanka timetable

friday, 19.07.2019.
07:00 08:20 (01:20)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Miranovacka kula
dep. 07:00
Pajez, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
10.1 km
Pajez
arr. 07:13
dep. 07:13
6.9 km
Pajez, Raskrsnica za Orlju
arr. 07:25
dep. 07:25
12.5 km
Babin Kal, Raskrsnica za Kozju
arr. 07:38
dep. 07:38
20.5 km
Kozja
arr. 07:34
dep. 07:34
17.5 km
Babin Kal
arr. 07:41
dep. 07:41
21 km
Babin Kal, B. kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
22 km
Gornja Glama
arr. 07:52
dep. 07:52
24.1 km
Donja Glama
arr. 07:55
dep. 07:55
25.3 km
Bela Palanka, S. most
arr. 08:14
dep. 08:14
32.5 km
Bela Palanka, Dol
arr. 08:16
dep. 08:16
33.4 km
Bela Palanka, Dolska mala
arr. 08:18
dep. 08:18
34.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:20
34.7 km
15:40 16:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Miranovacka kula
dep. 15:40
Pajez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
10.1 km
Pajez, Raskrsnica za Orlju
arr. 15:53
dep. 15:53
12.5 km
Babin Kal, Raskrsnica za Kozju
arr. 15:58
dep. 15:58
20.5 km
Babin Kal
arr. 16:01
dep. 16:01
21 km
Babin Kal, B. kuca
arr. 16:04
dep. 16:04
22 km
Gornja Glama
arr. 16:12
dep. 16:12
24.1 km
Donja Glama
arr. 16:15
dep. 16:15
25.3 km
Bela Palanka, S. most
arr. 16:34
dep. 16:34
32.5 km
Bela Palanka, Dol
arr. 16:36
dep. 16:36
33.4 km
Bela Palanka, Dolska mala
arr. 16:38
dep. 16:38
34.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:40
34.7 km
Miranovacka kula - Bela Palanka timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
07:00 08:20 (01:20)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Miranovacka kula
dep. 07:00
Pajez, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
10.1 km
Pajez
arr. 07:13
dep. 07:13
6.9 km
Pajez, Raskrsnica za Orlju
arr. 07:25
dep. 07:25
12.5 km
Babin Kal, Raskrsnica za Kozju
arr. 07:38
dep. 07:38
20.5 km
Kozja
arr. 07:34
dep. 07:34
17.5 km
Babin Kal
arr. 07:41
dep. 07:41
21 km
Babin Kal, B. kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
22 km
Gornja Glama
arr. 07:52
dep. 07:52
24.1 km
Donja Glama
arr. 07:55
dep. 07:55
25.3 km
Bela Palanka, S. most
arr. 08:14
dep. 08:14
32.5 km
Bela Palanka, Dol
arr. 08:16
dep. 08:16
33.4 km
Bela Palanka, Dolska mala
arr. 08:18
dep. 08:18
34.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:20
34.7 km
15:40 16:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Miranovacka kula
dep. 15:40
Pajez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
10.1 km
Pajez, Raskrsnica za Orlju
arr. 15:53
dep. 15:53
12.5 km
Babin Kal, Raskrsnica za Kozju
arr. 15:58
dep. 15:58
20.5 km
Babin Kal
arr. 16:01
dep. 16:01
21 km
Babin Kal, B. kuca
arr. 16:04
dep. 16:04
22 km
Gornja Glama
arr. 16:12
dep. 16:12
24.1 km
Donja Glama
arr. 16:15
dep. 16:15
25.3 km
Bela Palanka, S. most
arr. 16:34
dep. 16:34
32.5 km
Bela Palanka, Dol
arr. 16:36
dep. 16:36
33.4 km
Bela Palanka, Dolska mala
arr. 16:38
dep. 16:38
34.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:40
34.7 km
Miranovacka kula - Bela Palanka timetable
Departures on: friday, 02.08.2019.
07:00 08:20 (01:20)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Miranovacka kula
dep. 07:00
Pajez, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
10.1 km
Pajez
arr. 07:13
dep. 07:13
6.9 km
Pajez, Raskrsnica za Orlju
arr. 07:25
dep. 07:25
12.5 km
Babin Kal, Raskrsnica za Kozju
arr. 07:38
dep. 07:38
20.5 km
Kozja
arr. 07:34
dep. 07:34
17.5 km
Babin Kal
arr. 07:41
dep. 07:41
21 km
Babin Kal, B. kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
22 km
Gornja Glama
arr. 07:52
dep. 07:52
24.1 km
Donja Glama
arr. 07:55
dep. 07:55
25.3 km
Bela Palanka, S. most
arr. 08:14
dep. 08:14
32.5 km
Bela Palanka, Dol
arr. 08:16
dep. 08:16
33.4 km
Bela Palanka, Dolska mala
arr. 08:18
dep. 08:18
34.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:20
34.7 km
15:40 16:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Miranovacka kula
dep. 15:40
Pajez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
10.1 km
Pajez, Raskrsnica za Orlju
arr. 15:53
dep. 15:53
12.5 km
Babin Kal, Raskrsnica za Kozju
arr. 15:58
dep. 15:58
20.5 km
Babin Kal
arr. 16:01
dep. 16:01
21 km
Babin Kal, B. kuca
arr. 16:04
dep. 16:04
22 km
Gornja Glama
arr. 16:12
dep. 16:12
24.1 km
Donja Glama
arr. 16:15
dep. 16:15
25.3 km
Bela Palanka, S. most
arr. 16:34
dep. 16:34
32.5 km
Bela Palanka, Dol
arr. 16:36
dep. 16:36
33.4 km
Bela Palanka, Dolska mala
arr. 16:38
dep. 16:38
34.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:40
34.7 km

Naselja Miranovacka kula i Bela Palanka su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Miranovacka kula je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.