Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mionica - Valjevo timetable

monday, 24.02.2020.
05:54 06:27 (00:33)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 05:54
Pastric
arr. 05:55
dep. 05:55
1.2 km
Mionica, Bus station
arr. 05:58
dep. 05:58
3.2 km
Radobic
arr. 06:02
dep. 06:02
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 06:03
dep. 06:03
7.3 km
arr. 06:14
dep. 06:14
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:15
dep. 06:15
17.6 km
arr. 06:20
dep. 06:20
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:22
dep. 06:22
21.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:27
23.7 km
06:40 07:21 (00:41)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 06:40
Mionica, Paštrićki Put
arr. 06:41
dep. 06:41
1.2 km
Mionica
arr. 06:44
dep. 06:44
3.2 km
Radobic
arr. 06:48
dep. 06:48
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 06:49
dep. 06:49
7.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:59
dep. 06:59
15.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:01
dep. 07:01
17.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:02
dep. 07:02
18.4 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:05
dep. 07:05
20.1 km
arr. 07:06
dep. 07:06
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:08
dep. 07:08
21.8 km
arr. 07:17
dep. 07:17
24.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:21
25.3 km
07:14 07:47 (00:33)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 07:14
Pastric
arr. 07:15
dep. 07:15
1.2 km
Mionica, Bus station
arr. 07:18
dep. 07:18
3.2 km
Radobic
arr. 07:22
dep. 07:22
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 07:23
dep. 07:23
7.3 km
arr. 07:34
dep. 07:34
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:35
dep. 07:35
17.6 km
arr. 07:40
dep. 07:40
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:42
dep. 07:42
21.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:47
23.7 km
09:24 09:59 (00:35)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 09:24
Pastric
arr. 09:25
dep. 09:25
1.2 km
Mionica, Bus station
arr. 09:28
dep. 09:28
3.2 km
Radobic
arr. 09:32
dep. 09:32
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 09:33
dep. 09:33
7.3 km
arr. 09:44
dep. 09:44
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:45
dep. 09:45
17.6 km
arr. 09:50
dep. 09:50
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:53
dep. 09:53
21.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:59
23.7 km
12:40 13:21 (00:41)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 12:40
Mionica, Paštrićki Put
arr. 12:41
dep. 12:41
1.2 km
Mionica
arr. 12:44
dep. 12:44
3.2 km
Radobic
arr. 12:48
dep. 12:48
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 12:49
dep. 12:49
7.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:59
dep. 12:59
15.2 km
arr. 13:00
dep. 13:00
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:01
dep. 13:01
17.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:02
dep. 13:02
18.4 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:05
dep. 13:05
20.1 km
arr. 13:06
dep. 13:06
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:08
dep. 13:08
21.8 km
arr. 13:17
dep. 13:17
24.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:21
25.3 km
13:54 14:29 (00:35)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 13:54
Pastric
arr. 13:55
dep. 13:55
1.2 km
Mionica, Bus station
arr. 13:58
dep. 13:58
3.2 km
Radobic
arr. 14:02
dep. 14:02
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 14:03
dep. 14:03
7.3 km
arr. 14:14
dep. 14:14
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:15
dep. 14:15
17.6 km
arr. 14:20
dep. 14:20
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:23
dep. 14:23
21.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:29
23.7 km
14:59 15:35 (00:36)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 14:59
Pastric
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Mionica, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
5 km
Radobic
arr. 15:11
dep. 15:11
8 km
Radobic, Klasnic
arr. 15:14
dep. 15:14
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
arr. 15:23
dep. 15:23
17 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:24
dep. 15:24
18 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:26
dep. 15:26
19 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:27
dep. 15:27
20 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:29
dep. 15:29
21 km
arr. 15:31
dep. 15:31
22 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:32
dep. 15:32
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:35
24 km
15:39 16:12 (00:33)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 15:39
Pastric
arr. 15:40
dep. 15:40
1.2 km
Mionica, Bus station
arr. 15:43
dep. 15:43
3.2 km
Radobic
arr. 15:47
dep. 15:47
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 15:48
dep. 15:48
7.3 km
arr. 15:59
dep. 15:59
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:00
dep. 16:00
17.6 km
arr. 16:05
dep. 16:05
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:07
dep. 16:07
21.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:12
23.7 km
16:34 17:09 (00:35)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 16:34
Pastric
arr. 16:35
dep. 16:35
1.2 km
Mionica, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
3.2 km
Radobic
arr. 16:42
dep. 16:42
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 16:43
dep. 16:43
7.3 km
arr. 16:54
dep. 16:54
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:55
dep. 16:55
17.6 km
arr. 17:00
dep. 17:00
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:03
dep. 17:03
21.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:09
23.7 km
16:54 17:27 (00:33)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 16:54
Pastric
arr. 16:55
dep. 16:55
1.2 km
Mionica, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
3.2 km
Radobic
arr. 17:02
dep. 17:02
6.1 km
Radobic, Klasnic
arr. 17:03
dep. 17:03
7.3 km
arr. 17:14
dep. 17:14
16.3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:15
dep. 17:15
17.6 km
arr. 17:20
dep. 17:20
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:22
dep. 17:22
21.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:27
23.7 km
21:01 21:37 (00:36)
RazboišteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mionica, Razboište
dep. 21:01
Pastric
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Mionica, Bus station
arr. 21:09
dep. 21:09
5 km
Radobic
arr. 21:13
dep. 21:13
8 km
Radobic, Klasnic
arr. 21:16
dep. 21:16
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:24
dep. 21:24
16 km
arr. 21:25
dep. 21:25
17 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:26
dep. 21:26
18 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:28
dep. 21:28
19 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:29
dep. 21:29
20 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:31
dep. 21:31
21 km
arr. 21:33
dep. 21:33
22 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:34
dep. 21:34
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:37
24 km

Naselja Mionica i Valjevo su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mionica je u 05:54 h, dok je poslednji polazak u 21:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.