Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Miokovci - Cacak timetable

friday, 19.07.2019.
06:00 06:40 (00:40)
Vark. Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Miokovci, Vark. Kuća
dep. 06:00
Miokovci, Veljkovača
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Miokovci
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Miokovci, Ridovi
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Miokovci, Drijenje
arr. 06:13
dep. 06:13
6.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Miokovci, Zadruga
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Trbusani, Separacija
arr. 06:24
dep. 06:24
11 km
Trbusani
arr. 06:25
dep. 06:25
11.5 km
Cacak, Todorovići
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 06:29
dep. 06:29
12.5 km
Cacak, Voćara
arr. 06:31
dep. 06:31
13 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 06:32
dep. 06:32
13.5 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:33
dep. 06:33
14.5 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 06:34
dep. 06:34
15.5 km
Cacak, Bus station
arr. 06:40
17.5 km
08:30 09:30 (01:00)
Trišovči-Katrići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Miokovci, Trišovči-Katrići
dep. 08:30
Miokovci, Crvena Zemlja
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Miokovci, Erica raskrsnica
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Miokovci, Katrići škola
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Miokovci, Jer. Ornica
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Miokovci, Ravni Gaj
arr. 08:43
dep. 08:43
6.5 km
Miokovci, Kek. raskrsnica
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Miokovci, Men. Kuća
arr. 08:46
dep. 08:46
8 km
Miokovci, Popovići
arr. 08:48
dep. 08:48
9 km
Miokovci, Sk.
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Trbusani, Av. Bunar
arr. 08:52
dep. 08:52
11 km
Trbusani, Topalovići
arr. 08:54
dep. 08:54
12 km
Trbusani, Damljanovići
arr. 08:57
dep. 08:57
13 km
Trbusani, Laz. Put
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Trbusani, Sat. Put
arr. 09:02
dep. 09:02
15 km
Trbusani, Đurovići
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Trbusani, Drob Put
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Trbusani, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
18 km
Trbusani, Separacija
arr. 09:13
dep. 09:13
18.5 km
Trbusani
arr. 09:15
dep. 09:15
19 km
Cacak, Todorovići
arr. 09:17
dep. 09:17
19.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 09:18
dep. 09:18
20 km
Cacak, Voćara
arr. 09:19
dep. 09:19
20.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 09:20
dep. 09:20
21 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:23
dep. 09:23
23 km
Cacak, Bus station
arr. 09:30
25 km
11:30 12:10 (00:40)
Vark. Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Miokovci, Vark. Kuća
dep. 11:30
Miokovci, Veljkovača
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Miokovci
arr. 11:35
dep. 11:35
2.5 km
Miokovci, Ridovi
arr. 11:40
dep. 11:40
4.5 km
Miokovci, Drijenje
arr. 11:43
dep. 11:43
6.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 11:45
dep. 11:45
7.5 km
Miokovci, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 11:48
dep. 11:48
8.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 11:50
dep. 11:50
9.5 km
Trbusani, Separacija
arr. 11:54
dep. 11:54
11 km
Trbusani
arr. 11:55
dep. 11:55
11.5 km
Cacak, Todorovići
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 11:59
dep. 11:59
12.5 km
Cacak, Voćara
arr. 12:01
dep. 12:01
13 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 12:02
dep. 12:02
13.5 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 12:03
dep. 12:03
14.5 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 12:04
dep. 12:04
15.5 km
Cacak, Bus station
arr. 12:10
17.5 km
11:50 12:40 (00:50)
Katrići škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Miokovci, Katrići škola
dep. 11:50
Miokovci, Jer. Ornica
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Miokovci, Ravni Gaj
arr. 11:55
dep. 11:55
2.5 km
Miokovci, Kek. raskrsnica
arr. 11:57
dep. 11:57
3 km
Miokovci, Men. Kuća
arr. 11:58
dep. 11:58
4 km
Miokovci, Popovići
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Miokovci, Sk.
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Trbusani, Av. Bunar
arr. 12:04
dep. 12:04
7 km
Trbusani, Topalovići
arr. 12:06
dep. 12:06
8 km
Trbusani, Damljanovići
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Trbusani, Laz. Put
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Trbusani, Sat. Put
arr. 12:14
dep. 12:14
11 km
Trbusani, Đurovići
arr. 12:17
dep. 12:17
12 km
Trbusani, Drob Put
arr. 12:21
dep. 12:21
13 km
Trbusani, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
14 km
Trbusani, Separacija
arr. 12:24
dep. 12:24
14.5 km
Trbusani
arr. 12:25
dep. 12:25
15 km
Cacak, Todorovići
arr. 12:27
dep. 12:27
15.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 12:28
dep. 12:28
16 km
Cacak, Voćara
arr. 12:29
dep. 12:29
16.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 12:31
dep. 12:31
18 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 12:33
dep. 12:33
19 km
Cacak, Bus station
arr. 12:40
21 km
15:30 16:10 (00:40)
Vark. Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Miokovci, Vark. Kuća
dep. 15:30
Miokovci, Veljkovača
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Miokovci
arr. 15:35
dep. 15:35
2.5 km
Miokovci, Ridovi
arr. 15:40
dep. 15:40
4.5 km
Miokovci, Drijenje
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 15:45
dep. 15:45
7.5 km
Miokovci, Zadruga
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 15:48
dep. 15:48
8.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 15:50
dep. 15:50
9.5 km
Trbusani, Separacija
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Trbusani
arr. 15:55
dep. 15:55
11.5 km
Cacak, Todorovići
arr. 15:57
dep. 15:57
12 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 15:59
dep. 15:59
12.5 km
Cacak, Voćara
arr. 16:01
dep. 16:01
13 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 16:02
dep. 16:02
13.5 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 16:03
dep. 16:03
14.5 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 16:04
dep. 16:04
15.5 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
17.5 km
16:30 17:30 (01:00)
Trišovči-Katrići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Miokovci, Trišovči-Katrići
dep. 16:30
Miokovci, Crvena Zemlja
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Miokovci, Erica raskrsnica
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Miokovci, Katrići škola
arr. 16:39
dep. 16:39
4 km
Miokovci, Jer. Ornica
arr. 16:41
dep. 16:41
5 km
Miokovci, Ravni Gaj
arr. 16:43
dep. 16:43
6.5 km
Miokovci, Kek. raskrsnica
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Miokovci, Men. Kuća
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Miokovci, Popovići
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Miokovci, Sk.
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Trbusani, Av. Bunar
arr. 16:52
dep. 16:52
11 km
Trbusani, Topalovići
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Trbusani, Damljanovići
arr. 16:57
dep. 16:57
13 km
Trbusani, Laz. Put
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Trbusani, Sat. Put
arr. 17:02
dep. 17:02
15 km
Trbusani, Đurovići
arr. 17:05
dep. 17:05
16 km
Trbusani, Drob Put
arr. 17:09
dep. 17:09
17 km
Trbusani, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
18 km
Trbusani, Separacija
arr. 17:13
dep. 17:13
18.5 km
Trbusani
arr. 17:15
dep. 17:15
19 km
Cacak, Todorovići
arr. 17:17
dep. 17:17
19.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 17:18
dep. 17:18
20 km
Cacak, Voćara
arr. 17:19
dep. 17:19
20.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 17:20
dep. 17:20
21 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 17:21
dep. 17:21
22 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 17:23
dep. 17:23
23 km
Cacak, Bus station
arr. 17:30
25 km
18:30 19:10 (00:40)
Vark. Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Miokovci, Vark. Kuća
dep. 18:30
Miokovci, Veljkovača
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Miokovci
arr. 18:35
dep. 18:35
2.5 km
Miokovci, Ridovi
arr. 18:40
dep. 18:40
4.5 km
Miokovci, Drijenje
arr. 18:43
dep. 18:43
6.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 18:45
dep. 18:45
7.5 km
Miokovci, Zadruga
arr. 18:47
dep. 18:47
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 18:48
dep. 18:48
8.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 18:50
dep. 18:50
9.5 km
Trbusani, Separacija
arr. 18:54
dep. 18:54
11 km
Trbusani
arr. 18:55
dep. 18:55
11.5 km
Cacak, Todorovići
arr. 18:57
dep. 18:57
12 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 18:59
dep. 18:59
12.5 km
Cacak, Voćara
arr. 19:01
dep. 19:01
13 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 19:02
dep. 19:02
13.5 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 19:03
dep. 19:03
14.5 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 19:04
dep. 19:04
15.5 km
Cacak, Bus station
arr. 19:10
17.5 km

Naselja Miokovci i Cacak su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Miokovci je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.