Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Minicevo - Zajecar timetable

saturday, 15.08.2020.
08:19 08:55 (00:36)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Minicevo, Center
dep. 08:19
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
5.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
6.4 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 08:30
dep. 08:30
8.4 km
Vratarnica, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
12.8 km
Grliste, Grliska reka
arr. 08:41
dep. 08:41
16.5 km
Grljan, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
21.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 08:51
dep. 08:51
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
27.8 km
10:20 11:00 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Minicevo, Center
dep. 10:20
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
20 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
26 km
10:49 11:20 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Minicevo, Center
dep. 10:49
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
3 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Vratarnica, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Grliste, Grliska reka
arr. 11:06
dep. 11:06
17 km
Grljan, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 11:16
dep. 11:16
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
28 km
13:51 14:47 (00:56)
CenterSljivarski put raskrsnica - nadvoznjak
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Minicevo, Center
dep. 13:51
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:53
dep. 13:53
3 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:01
dep. 14:01
8 km
Vratarnica, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Grliste, Grliska reka
arr. 14:11
dep. 14:11
17 km
Grljan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:21
dep. 14:21
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
28 km
arr. 14:47
30 km
16:16 16:45 (00:29)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Minicevo, Center
dep. 16:16
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
5 km
Vratarnica, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Grliste, Grliska reka
arr. 16:33
dep. 16:33
17 km
Grljan, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:42
dep. 16:42
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
28 km
18:26 19:05 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Minicevo, Center
dep. 18:26
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:32
dep. 18:32
5.3 km
Vratarnica, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
12.8 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:47
dep. 18:47
16.5 km
Grljan, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
21.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:56
dep. 18:56
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:05
27.8 km
19:49 20:14 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Minicevo, Center
dep. 19:49
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
13 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
17 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
28 km
20:20 20:55 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Minicevo, Center
dep. 20:20
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 20:24
dep. 20:24
3.1 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
5.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
6.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:31
dep. 20:31
8.5 km
Vratarnica, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
13 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:39
dep. 20:39
16.9 km
Grljan, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
21.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:46
dep. 20:46
25.2 km
Zajecar, Vatrogasno
arr. 20:53
dep. 20:53
28.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:55
28.6 km

Naselja Minicevo i Zajecar su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Minicevo je u 08:19 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.