Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Minicevo - Zajecar timetable

tuesday, 21.05.2019.
03:58 04:30 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 03:58
Vratarnica
arr. 04:10
dep. 04:10
13 km
Zajecar, Bolnica
arr. 04:21
dep. 04:21
25.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 04:30
28 km
06:49 07:20 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 06:49
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 06:54
dep. 06:54
5.3 km
Vratarnica, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Grljan, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
21.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:12
dep. 07:12
25.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
28 km
08:19 08:55 (00:36)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 08:19
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 08:24
dep. 08:24
5.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
6.4 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 08:30
dep. 08:30
8.4 km
Vratarnica
arr. 08:36
dep. 08:36
12.8 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 08:41
dep. 08:41
16.5 km
Grljan, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
21.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 08:51
dep. 08:51
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
27.8 km
09:16 09:45 (00:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 09:16
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
13 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
28 km
10:20 11:00 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 10:20
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
20 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
26 km
10:49 11:20 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 10:49
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Vratarnica, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 11:06
dep. 11:06
17 km
Grljan, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 11:16
dep. 11:16
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
28 km
12:49 13:20 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 12:49
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:54
dep. 12:54
5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:57
dep. 12:57
8 km
Vratarnica, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
13 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 13:06
dep. 13:06
17 km
Grljan, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 13:16
dep. 13:16
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
28 km
12:54 13:32 (00:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 12:54
Grljan, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
22.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:25
27.9 km
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 13:32
30.3 km
13:51 14:47 (00:56)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 13:51
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:53
dep. 13:53
3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:01
dep. 14:01
8 km
Vratarnica, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:11
dep. 14:11
17 km
Grljan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:21
dep. 14:21
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
28 km
Zajecar, Nadvoznjak
arr. 14:47
30 km
15:26 16:06 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 15:26
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 15:34
dep. 15:34
8 km
Vratarnica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Vratarnica, Grucka reka
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Grljan, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:51
dep. 15:51
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
28 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 16:04
dep. 16:04
29 km
Zajecar, Boljevacki put
arr. 16:06
-71 km
15:26 16:32 (01:06)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 15:26
Vratarnica
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:56
dep. 15:56
25.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:24
28 km
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 16:32
30.4 km
16:06 16:40 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 16:06
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:13
dep. 16:13
5.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
6.4 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 16:18
dep. 16:18
8.4 km
Vratarnica
arr. 16:23
dep. 16:23
12.8 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
16.5 km
Grljan, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
21.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:40
27.8 km
16:16 16:45 (00:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 16:16
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:21
dep. 16:21
5 km
Vratarnica, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:33
dep. 16:33
17 km
Grljan, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:42
dep. 16:42
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
28 km
18:04 18:35 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 18:04
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:09
dep. 18:09
5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:12
dep. 18:12
8 km
Vratarnica, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
13 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:21
dep. 18:21
17 km
Grljan, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
28 km
19:04 19:35 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 19:04
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 19:12
dep. 19:12
8 km
Vratarnica, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
13 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 19:21
dep. 19:21
17 km
Grljan, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
22 km
Zajecar, Bolnica
arr. 19:31
dep. 19:31
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:35
28 km
19:49 20:14 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 19:49
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Vratarnica
arr. 20:07
dep. 20:07
13 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 20:09
dep. 20:09
17 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
28 km
20:20 21:00 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Minicevo
dep. 20:20
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 20:27
dep. 20:27
5.3 km
Vratarnica, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
12.8 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 20:42
dep. 20:42
16.5 km
Grljan, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
21.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:51
dep. 20:51
25 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
27.8 km

Naselja Minicevo i Zajecar su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Minicevo je u 03:58 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.