Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Milutovac - Krusevac timetable

wednesday, 16.10.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Milutovac - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 20.10.2019.
15:30 16:25 (00:55)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 2
dep. 15:30
Milutovac, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Stragari kod Trstenika
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Velika Drenova
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Seliste kod Trstenika
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 15:53
dep. 15:53
12 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
14 km
Kukljin, 5
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Kukljin, 4
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Kukljin, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Kukljin, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
18 km
Kukljin, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
19 km
Jasika, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
22 km
Jasika, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:19
dep. 16:19
25 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:23
dep. 16:23
27 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:24
dep. 16:24
27.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:25
28 km
Milutovac - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
15:30 16:25 (00:55)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milutovac, 2
dep. 15:30
Milutovac, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Stragari kod Trstenika
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Velika Drenova
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Seliste kod Trstenika
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 15:53
dep. 15:53
12 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
14 km
Kukljin, 5
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Kukljin, 4
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Kukljin, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Kukljin, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
18 km
Kukljin, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
19 km
Jasika, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
22 km
Jasika, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:19
dep. 16:19
25 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:23
dep. 16:23
27 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:24
dep. 16:24
27.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:25
28 km

Naselja Milutovac i Krusevac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Milutovac je u 15:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.