Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Milosevac kod Velike Plane - Velika Plana timetable

monday, 24.02.2020.
05:21 05:55 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 05:21
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 05:33
dep. 05:33
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 05:55
16 km
05:39 06:16 (00:37)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 05:39
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:46
dep. 05:46
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Krnjevo, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Krnjevo, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:04
dep. 06:04
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:14
17 km
05:40 06:26 (00:46)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 05:40
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:46
dep. 05:46
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
14 km
Krnjevo, Navip
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 06:04
dep. 06:04
12 km
Krnjevo, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
11 km
Krnjevo, 3
arr. 06:10
dep. 06:10
15 km
Krnjevo, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
15.5 km
Krnjevo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:24
23 km
05:47 06:16 (00:29)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 05:47
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:54
dep. 05:54
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Krnjevo
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:14
dep. 06:14
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:16
18 km
06:06 06:40 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 06:06
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 06:18
dep. 06:18
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:37
dep. 06:37
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
16 km
06:09 06:46 (00:37)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 06:09
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
8 km
Krnjevo, 3
arr. 06:26
dep. 06:26
9 km
Krnjevo, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:44
17 km
06:20 06:55 (00:35)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 06:20
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
0.9 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
4.5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
5.5 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 06:35
dep. 06:35
7.5 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:37
dep. 06:37
9.1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:42
dep. 06:42
11.6 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
12.1 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:52
dep. 06:52
15.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:55
17 km
06:49 07:26 (00:37)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 06:49
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
8 km
Krnjevo, 3
arr. 07:06
dep. 07:06
9 km
Krnjevo, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:14
dep. 07:14
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:24
17 km
07:09 07:39 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 07:09
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:14
dep. 07:14
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
8 km
Krnjevo, 3
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Krnjevo, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:30
dep. 07:30
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:37
17 km
07:12 08:00 (00:48)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 07:12
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:18
dep. 07:18
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
6 km
Krnjevo, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:30
dep. 07:30
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:43
dep. 07:43
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
18 km
07:29 08:00 (00:31)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 07:29
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Krnjevo, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
18 km
07:29 08:01 (00:32)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 07:29
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
8 km
Krnjevo, 3
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Krnjevo, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:59
17 km
07:46 08:20 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 07:46
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:50
dep. 07:50
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 07:58
dep. 07:58
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:17
dep. 08:17
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:20
16 km
08:26 08:56 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 08:26
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:31
dep. 08:31
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:33
dep. 08:33
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:37
dep. 08:37
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
Krnjevo, 3
arr. 08:42
dep. 08:42
9 km
Krnjevo, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:47
dep. 08:47
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:54
17 km
08:26 09:00 (00:34)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 08:26
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:32
dep. 08:32
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Krnjevo, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:45
dep. 08:45
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:48
dep. 08:48
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:55
dep. 08:55
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
18 km
09:19 09:49 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 09:19
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:23
dep. 09:23
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:27
dep. 09:27
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
7 km
Krnjevo
arr. 09:33
dep. 09:33
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 09:35
dep. 09:35
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 09:47
dep. 09:47
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:49
18 km
09:19 09:56 (00:37)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 09:19
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:24
dep. 09:24
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:26
dep. 09:26
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:28
dep. 09:28
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
8 km
Krnjevo, 3
arr. 09:36
dep. 09:36
9 km
Krnjevo, 2
arr. 09:37
dep. 09:37
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 09:54
17 km
09:36 10:10 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 09:36
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 09:48
dep. 09:48
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:57
dep. 09:57
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:07
dep. 10:07
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:10
16 km
10:12 10:45 (00:33)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 10:12
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:17
dep. 10:17
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 10:20
dep. 10:20
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Krnjevo, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 10:32
dep. 10:32
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:40
dep. 10:40
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:45
18 km
10:14 10:51 (00:37)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 10:14
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 10:21
dep. 10:21
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 10:23
dep. 10:23
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
8 km
Krnjevo, 3
arr. 10:31
dep. 10:31
9 km
Krnjevo, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 10:33
dep. 10:33
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:39
dep. 10:39
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:49
17 km
10:31 10:45 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
dep. 10:31
arr. 10:34
dep. 10:35
4 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
8 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
17 km
10:55 11:25 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 10:55
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:00
dep. 11:00
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 11:04
dep. 11:04
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
8 km
Krnjevo, 3
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Krnjevo, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:16
dep. 11:16
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:23
17 km
10:56 11:22 (00:26)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 10:56
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:03
dep. 11:03
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:04
dep. 11:04
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Krnjevo, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:10
dep. 11:10
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:14
dep. 11:14
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:20
dep. 11:20
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:22
18 km
11:09 11:37 (00:28)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 11:09
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
6 km
Krnjevo, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
13 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
18 km
11:10 11:40 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 11:10
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:15
dep. 11:15
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 11:19
dep. 11:19
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Krnjevo, 3
arr. 11:26
dep. 11:26
9 km
Krnjevo, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:38
17 km
11:51 12:25 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 11:51
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 12:03
dep. 12:03
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:25
16 km
12:39 13:09 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 12:39
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
8 km
Krnjevo, 3
arr. 12:55
dep. 12:55
9 km
Krnjevo, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:00
dep. 13:00
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:07
17 km
12:42 13:15 (00:33)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 12:42
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Krnjevo, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:04
dep. 13:04
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:10
dep. 13:10
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
18 km
12:43 13:14 (00:31)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 12:43
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:48
dep. 12:48
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
8 km
Krnjevo, 3
arr. 13:00
dep. 13:00
9 km
Krnjevo, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:05
dep. 13:05
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:12
17 km
12:43 13:15 (00:32)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 12:43
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:49
dep. 12:49
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:51
dep. 12:51
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
6 km
Krnjevo, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:05
dep. 13:05
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:13
dep. 13:13
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
18 km
12:44 13:21 (00:37)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 12:44
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:49
dep. 12:49
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:51
dep. 12:51
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
8 km
Krnjevo, 3
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Krnjevo, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:09
dep. 13:09
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:19
17 km
13:36 14:10 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 13:36
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:40
dep. 13:40
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 13:48
dep. 13:48
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:57
dep. 13:57
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:07
dep. 14:07
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:10
16 km
14:07 14:35 (00:28)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 14:07
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Krnjevo, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:21
dep. 14:21
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:35
18 km
14:10 14:40 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 14:10
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Krnjevo, 3
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Krnjevo, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:31
dep. 14:31
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:38
17 km
14:22 15:00 (00:38)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 14:22
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:26
dep. 14:26
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
6 km
Krnjevo, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
18 km
14:24 15:01 (00:37)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 14:24
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:29
dep. 14:29
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:31
dep. 14:31
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
8 km
Krnjevo, 3
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Krnjevo, 2
arr. 14:42
dep. 14:42
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:49
dep. 14:49
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:59
17 km
15:04 15:35 (00:31)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 15:04
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Krnjevo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:24
dep. 15:24
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:35
18 km
15:06 15:36 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 15:06
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 15:11
dep. 15:11
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:13
dep. 15:13
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Krnjevo, 3
arr. 15:22
dep. 15:22
9 km
Krnjevo, 2
arr. 15:23
dep. 15:23
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:27
dep. 15:27
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
17 km
15:09 15:37 (00:28)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 15:09
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Krnjevo, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
18 km
15:10 15:40 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 15:10
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:19
dep. 15:19
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:21
dep. 15:21
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Krnjevo, 3
arr. 15:26
dep. 15:26
9 km
Krnjevo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:38
17 km
15:36 16:10 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 15:36
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:40
dep. 15:40
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:10
16 km
16:00 16:30 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 16:00
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:05
dep. 16:05
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Krnjevo, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:15
dep. 16:15
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:18
dep. 16:18
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:27
dep. 16:27
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:30
18 km
16:01 16:31 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 16:01
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Krnjevo, 3
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Krnjevo, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:29
17 km
16:26 17:00 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 16:26
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:30
dep. 16:30
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:57
dep. 16:57
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:00
16 km
16:59 17:27 (00:28)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 16:59
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Krnjevo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
13 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
18 km
17:00 17:30 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 17:00
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 17:09
dep. 17:09
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:11
dep. 17:11
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
8 km
Krnjevo, 3
arr. 17:16
dep. 17:16
9 km
Krnjevo, 2
arr. 17:17
dep. 17:17
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 17:28
17 km
18:04 18:40 (00:36)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 18:04
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:10
dep. 18:10
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
6 km
Krnjevo, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:26
dep. 18:26
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 18:37
dep. 18:37
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:40
18 km
18:06 18:36 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 18:06
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:09
dep. 18:09
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 18:11
dep. 18:11
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:13
dep. 18:13
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Krnjevo, 3
arr. 18:22
dep. 18:22
9 km
Krnjevo, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 18:24
dep. 18:24
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:27
dep. 18:27
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 18:34
17 km
18:24 18:53 (00:29)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 18:24
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
dep. 18:30
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
6 km
Krnjevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
13 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
18 km
18:25 18:55 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 18:25
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 18:30
dep. 18:30
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
8 km
Krnjevo, 3
arr. 18:41
dep. 18:41
9 km
Krnjevo, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 18:43
dep. 18:43
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:46
dep. 18:46
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 18:53
17 km
18:36 19:10 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 18:36
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:40
dep. 18:40
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
4 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 18:48
dep. 18:48
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:50
dep. 18:50
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 19:07
dep. 19:07
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:10
16 km
20:19 20:49 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 19.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 20:19
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 20:24
dep. 20:24
3.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Krnjevo, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:36
dep. 20:36
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:47
dep. 20:47
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:49
18 km
20:19 20:56 (00:37)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 20:19
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 20:24
dep. 20:24
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Krnjevo, 3
arr. 20:36
dep. 20:36
9 km
Krnjevo, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 20:38
dep. 20:38
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:44
dep. 20:44
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:54
17 km
20:24 20:53 (00:29)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 20:24
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
dep. 20:30
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
6 km
Krnjevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
13 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
18 km
20:25 20:55 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 20:25
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 20:30
dep. 20:30
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:32
dep. 20:32
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:36
dep. 20:36
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
8 km
Krnjevo, 3
arr. 20:41
dep. 20:41
9 km
Krnjevo, 2
arr. 20:42
dep. 20:42
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:46
dep. 20:46
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:53
17 km
21:02 21:30 (00:28)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 21:02
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 21:06
dep. 21:06
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:07
dep. 21:07
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
6 km
Krnjevo, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:16
dep. 21:16
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:20
dep. 21:20
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 21:28
dep. 21:28
17 km
Velika Plana, Bus station
arr. 21:30
18 km
21:05 21:35 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 21:05
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:12
dep. 21:12
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 21:14
dep. 21:14
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:16
dep. 21:16
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 21:19
dep. 21:19
8 km
Krnjevo, 3
arr. 21:21
dep. 21:21
9 km
Krnjevo, 2
arr. 21:22
dep. 21:22
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:26
dep. 21:26
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 21:33
17 km
21:39 22:07 (00:28)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 21:39
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
dep. 21:45
4 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:49
dep. 21:49
6 km
Krnjevo, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
13 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
18 km
21:40 22:10 (00:30)
Traf. st.Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
dep. 21:40
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
2 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 21:45
dep. 21:45
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:47
dep. 21:47
4 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 21:49
dep. 21:49
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:51
dep. 21:51
6 km
Krnjevo, Intersection
arr. 21:54
dep. 21:54
8 km
Krnjevo, 3
arr. 21:56
dep. 21:56
9 km
Krnjevo, 2
arr. 21:57
dep. 21:57
9.5 km
Krnjevo, 1
arr. 21:58
dep. 21:58
10 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 22:01
dep. 22:01
12 km
Veliko Orasje, Center
arr. 22:03
dep. 22:03
13 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 22:08
17 km
23:43 00:17 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milosevac kod Velike Plane, Center
dep. 23:43
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 23:47
dep. 23:47
2 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 23:49
dep. 23:49
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 23:51
dep. 23:51
4 km
Krnjevo, 1
arr. 23:55
dep. 23:55
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 23:57
dep. 23:57
7 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 00:04
dep. 00:04
10 km
Veliko Orasje
arr. 00:06
dep. 00:06
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 00:14
dep. 00:14
15 km
Velika Plana, Bus station
arr. 00:17
16 km

Naselja Milosevac kod Velike Plane i Velika Plana su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Milosevac kod Velike Plane je u 05:21 h, dok je poslednji polazak u 23:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.