Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Milesevo kod Beceja - Becej timetable

monday, 21.10.2019.
06:15 06:55 (00:40)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milesevo kod Beceja, Novo selo
dep. 06:15
Milesevo kod Beceja, Sindikat
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Milesevo kod Beceja
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 06:27
dep. 06:27
11 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 06:33
dep. 06:33
16 km
Becej, Breg
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Becej, Vince carda
arr. 06:41
dep. 06:41
22 km
arr. 06:47
dep. 06:47
29 km
Becej, Remont
arr. 06:50
dep. 06:50
31 km
Becej, Milorad
arr. 06:52
dep. 06:52
32 km
Becej, Platnara
arr. 06:54
dep. 06:54
33 km
Becej, Bus station
arr. 06:55
34 km
06:50 07:30 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milesevo kod Beceja, Center
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 06:54
dep. 06:54
6 km
Becej, Breg
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 06:59
dep. 06:59
11 km
Becej, Vince carda
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
arr. 07:12
dep. 07:12
19 km
Becej, Remont
arr. 07:16
dep. 07:16
21 km
Becej, Milorad
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Becej, Platnara
arr. 07:21
dep. 07:21
23 km
Becej, Bus station
arr. 07:30
24 km
12:25 13:10 (00:45)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milesevo kod Beceja, Novo selo
dep. 12:25
Milesevo kod Beceja, Sindikat
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Milesevo kod Beceja
arr. 12:33
dep. 12:33
10 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 12:35
dep. 12:35
11 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 12:38
dep. 12:38
16 km
Becej, Breg
arr. 12:42
dep. 12:42
19 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Becej, Vince carda
arr. 12:46
dep. 12:46
22 km
arr. 12:52
dep. 12:52
29 km
Becej, Remont
arr. 12:53
dep. 12:53
31 km
Becej, Milorad
arr. 12:57
dep. 12:57
32 km
Becej, Platnara
arr. 13:00
dep. 13:00
33 km
Becej, Bus station
arr. 13:10
34 km
14:55 15:15 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milesevo kod Beceja, Center
dep. 14:55
Becej, Bus station
arr. 15:15
24 km
Milesevo kod Beceja - Becej timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:15 06:55 (00:40)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milesevo kod Beceja, Novo selo
dep. 06:15
Milesevo kod Beceja, Sindikat
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Milesevo kod Beceja
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 06:27
dep. 06:27
11 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 06:33
dep. 06:33
16 km
Becej, Breg
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Becej, Vince carda
arr. 06:41
dep. 06:41
22 km
arr. 06:47
dep. 06:47
29 km
Becej, Remont
arr. 06:50
dep. 06:50
31 km
Becej, Milorad
arr. 06:52
dep. 06:52
32 km
Becej, Platnara
arr. 06:54
dep. 06:54
33 km
Becej, Bus station
arr. 06:55
34 km
06:50 07:30 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milesevo kod Beceja, Center
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 06:54
dep. 06:54
6 km
Becej, Breg
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 06:59
dep. 06:59
11 km
Becej, Vince carda
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
arr. 07:12
dep. 07:12
19 km
Becej, Remont
arr. 07:16
dep. 07:16
21 km
Becej, Milorad
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Becej, Platnara
arr. 07:21
dep. 07:21
23 km
Becej, Bus station
arr. 07:30
24 km
12:25 13:10 (00:45)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milesevo kod Beceja, Novo selo
dep. 12:25
Milesevo kod Beceja, Sindikat
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Milesevo kod Beceja
arr. 12:33
dep. 12:33
10 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 12:35
dep. 12:35
11 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 12:38
dep. 12:38
16 km
Becej, Breg
arr. 12:42
dep. 12:42
19 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Becej, Vince carda
arr. 12:46
dep. 12:46
22 km
arr. 12:52
dep. 12:52
29 km
Becej, Remont
arr. 12:53
dep. 12:53
31 km
Becej, Milorad
arr. 12:57
dep. 12:57
32 km
Becej, Platnara
arr. 13:00
dep. 13:00
33 km
Becej, Bus station
arr. 13:10
34 km
14:55 15:15 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milesevo kod Beceja, Center
dep. 14:55
Becej, Bus station
arr. 15:15
24 km

Naselja Milesevo kod Beceja i Becej su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Milesevo kod Beceja je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 14:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.