Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Milatovici - Cacak timetable

thursday, 18.08.2022.
05:39 07:05 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovici
dep. 05:39
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
1 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
13 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
14 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
22 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
23 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
32 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
35 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
36 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
38 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
40 km
13:40 15:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovici
dep. 13:40
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Milatovici, Brod
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Vica kod Lucana
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
15 km
Guca , Belica
arr. 14:13
dep. 14:13
16 km
Guca , Viseći Most
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Guca , Livnica
arr. 14:17
dep. 14:17
18 km
Guca , Center
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
21 km
Guca , Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
22 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 14:27
dep. 14:27
23 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:29
dep. 14:29
24 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 14:31
dep. 14:31
25 km
Grab, Paunovići
arr. 14:33
dep. 14:33
26 km
Grab, Belo Polje
arr. 14:36
dep. 14:36
26.8 km
Grab, Nikolići
arr. 14:38
dep. 14:38
27 km
Grab, Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
29 km
Grab, Marinovići
arr. 14:48
dep. 14:48
31 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:50
dep. 14:50
32 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:54
dep. 14:54
34 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 15:00
dep. 15:00
37 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
38 km
Cacak, Crnogorac
arr. 15:05
dep. 15:05
40 km
Cacak, Bus station
arr. 15:15
42 km
Milatovici - Cacak timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
05:39 07:05 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovici
dep. 05:39
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
1 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
13 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
14 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
22 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
23 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
32 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
35 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
36 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
38 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
40 km
13:40 15:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovici
dep. 13:40
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Milatovici, Brod
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Vica kod Lucana
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
15 km
Guca , Belica
arr. 14:13
dep. 14:13
16 km
Guca , Viseći Most
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Guca , Livnica
arr. 14:17
dep. 14:17
18 km
Guca , Center
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
21 km
Guca , Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
22 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 14:27
dep. 14:27
23 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:29
dep. 14:29
24 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 14:31
dep. 14:31
25 km
Grab, Paunovići
arr. 14:33
dep. 14:33
26 km
Grab, Belo Polje
arr. 14:36
dep. 14:36
26.8 km
Grab, Nikolići
arr. 14:38
dep. 14:38
27 km
Grab, Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
29 km
Grab, Marinovići
arr. 14:48
dep. 14:48
31 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:50
dep. 14:50
32 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:54
dep. 14:54
34 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 15:00
dep. 15:00
37 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
38 km
Cacak, Crnogorac
arr. 15:05
dep. 15:05
40 km
Cacak, Bus station
arr. 15:15
42 km
Milatovici - Cacak timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
13:40 15:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovici
dep. 13:40
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Milatovici, Brod
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Vica kod Lucana
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
15 km
Guca , Belica
arr. 14:13
dep. 14:13
16 km
Guca , Viseći Most
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Guca , Livnica
arr. 14:17
dep. 14:17
18 km
Guca , Center
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
21 km
Guca , Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
22 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 14:27
dep. 14:27
23 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:29
dep. 14:29
24 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 14:31
dep. 14:31
25 km
Grab, Paunovići
arr. 14:33
dep. 14:33
26 km
Grab, Belo Polje
arr. 14:36
dep. 14:36
26.8 km
Grab, Nikolići
arr. 14:38
dep. 14:38
27 km
Grab, Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
29 km
Grab, Marinovići
arr. 14:48
dep. 14:48
31 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:50
dep. 14:50
32 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:54
dep. 14:54
34 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 15:00
dep. 15:00
37 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
38 km
Cacak, Crnogorac
arr. 15:05
dep. 15:05
40 km
Cacak, Bus station
arr. 15:15
42 km
Milatovici - Cacak timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
13:40 15:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovici
dep. 13:40
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Milatovici, Brod
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Vica kod Lucana
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
15 km
Guca , Belica
arr. 14:13
dep. 14:13
16 km
Guca , Viseći Most
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Guca , Livnica
arr. 14:17
dep. 14:17
18 km
Guca , Center
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
21 km
Guca , Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
22 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 14:27
dep. 14:27
23 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:29
dep. 14:29
24 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 14:31
dep. 14:31
25 km
Grab, Paunovići
arr. 14:33
dep. 14:33
26 km
Grab, Belo Polje
arr. 14:36
dep. 14:36
26.8 km
Grab, Nikolići
arr. 14:38
dep. 14:38
27 km
Grab, Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
29 km
Grab, Marinovići
arr. 14:48
dep. 14:48
31 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:50
dep. 14:50
32 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:54
dep. 14:54
34 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 15:00
dep. 15:00
37 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
38 km
Cacak, Crnogorac
arr. 15:05
dep. 15:05
40 km
Cacak, Bus station
arr. 15:15
42 km
Milatovici - Cacak timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
05:39 07:05 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovici
dep. 05:39
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
1 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
13 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
14 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
22 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
23 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
32 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
35 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
36 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
38 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
40 km
13:40 15:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovici
dep. 13:40
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Milatovici, Brod
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Vica kod Lucana
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
15 km
Guca , Belica
arr. 14:13
dep. 14:13
16 km
Guca , Viseći Most
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Guca , Livnica
arr. 14:17
dep. 14:17
18 km
Guca , Center
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
21 km
Guca , Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
22 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 14:27
dep. 14:27
23 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:29
dep. 14:29
24 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 14:31
dep. 14:31
25 km
Grab, Paunovići
arr. 14:33
dep. 14:33
26 km
Grab, Belo Polje
arr. 14:36
dep. 14:36
26.8 km
Grab, Nikolići
arr. 14:38
dep. 14:38
27 km
Grab, Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
29 km
Grab, Marinovići
arr. 14:48
dep. 14:48
31 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:50
dep. 14:50
32 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:54
dep. 14:54
34 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 15:00
dep. 15:00
37 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
38 km
Cacak, Crnogorac
arr. 15:05
dep. 15:05
40 km
Cacak, Bus station
arr. 15:15
42 km

Naselja Milatovici i Cacak su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 26min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Milatovici je u 05:39 h, dok je poslednji polazak u 13:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.