Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Milatovac kod Zagubice - Zagubica timetable

saturday, 25.06.2022.
09:47 09:55 (00:08)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 09:47
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
2 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
4 km
17:08 17:15 (00:07)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 17:08
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
4 km
20:43 21:22 (00:39)
TrškaElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 20:43
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
4 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
9 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
11 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
17 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
18 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
22 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
28 km
Milatovac kod Zagubice - Zagubica timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
09:47 09:55 (00:08)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 09:47
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
2 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
4 km
15:47 15:55 (00:08)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 15:47
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:49
dep. 15:49
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Zagubica, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
3 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:55
4 km
20:43 21:22 (00:39)
TrškaElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 20:43
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
4 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
9 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
11 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
17 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
18 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
22 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
28 km
Milatovac kod Zagubice - Zagubica timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
07:02 07:10 (00:08)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 07:02
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
0.9 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
3.3 km
Zagubica, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
4.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:10
4.8 km
07:05 07:10 (00:05)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 07:05
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
1 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
3.4 km
Zagubica, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
4.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:10
5 km
07:22 07:30 (00:08)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 07:22
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
0.9 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 07:26
dep. 07:26
3.3 km
Zagubica, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
4.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:30
4.9 km
07:24 07:30 (00:06)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 07:24
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
0.9 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
3.4 km
Zagubica, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
4.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:30
5 km
07:35 07:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice
dep. 07:35
Milatovac kod Zagubice, Velika reka
arr. 07:41
dep. 07:41
3 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
4.6 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Zagubica, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
7.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:55
8.6 km
09:47 09:55 (00:08)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 09:47
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
2 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
4 km
13:02 13:10 (00:08)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 13:02
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Zagubica, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Zagubica, Bus station
arr. 13:10
4 km
14:10 14:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice
dep. 14:10
Milatovac kod Zagubice, Velika reka
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
4.6 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 14:26
dep. 14:26
7 km
Zagubica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
7.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 14:30
8.6 km
15:01 15:10 (00:09)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 15:01
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:06
dep. 15:06
3.4 km
Zagubica, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
4.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:10
5 km
15:12 15:20 (00:08)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 15:12
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:16
dep. 15:16
3.4 km
Zagubica, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
4.2 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:20
5.1 km
17:08 17:15 (00:07)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 17:08
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
4 km
18:05 18:15 (00:10)
TrškaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 18:05
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 18:06
dep. 18:06
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 18:08
dep. 18:08
2 km
Zagubica, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Zagubica, Bus station
arr. 18:15
4 km
20:43 21:22 (00:39)
TrškaElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Milatovac kod Zagubice, Trška
dep. 20:43
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
4 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
9 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
11 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
17 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
18 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
22 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
28 km

Naselja Milatovac kod Zagubice i Zagubica su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Milatovac kod Zagubice je u 07:02 h, dok je poslednji polazak u 20:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.