Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mijovce - Vranje timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:45 08:15 (01:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mijovce
dep. 06:45
Golemo Selo
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Vlase kod Vranja
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Usevce
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Dobrejance
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Drenovac kod Vranja
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 07:55
dep. 07:55
26 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 08:13
dep. 08:13
32 km
Vranje, Bus station
arr. 08:15
33 km
09:00 10:30 (01:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mijovce
dep. 09:00
Golemo Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Vlase kod Vranja
arr. 09:25
dep. 09:25
8 km
Usevce
arr. 09:35
dep. 09:35
14 km
Dobrejance
arr. 09:40
dep. 09:40
16 km
Drenovac kod Vranja
arr. 09:45
dep. 09:45
18 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 10:00
dep. 10:00
25 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 10:10
dep. 10:10
26 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 10:25
dep. 10:25
31 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 10:28
dep. 10:28
32 km
Vranje, Bus station
arr. 10:30
33 km
12:15 13:45 (01:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mijovce
dep. 12:15
Golemo Selo
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Vlase kod Vranja
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Usevce
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Dobrejance
arr. 12:55
dep. 12:55
16 km
Drenovac kod Vranja
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 13:15
dep. 13:15
25 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 13:25
dep. 13:25
26 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 13:40
dep. 13:40
31 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 13:43
dep. 13:43
32 km
Vranje, Bus station
arr. 13:45
33 km
17:00 18:30 (01:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mijovce
dep. 17:00
Golemo Selo
arr. 17:15
dep. 17:15
6 km
Vlase kod Vranja
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Usevce
arr. 17:35
dep. 17:35
14 km
Dobrejance
arr. 17:40
dep. 17:40
16 km
Drenovac kod Vranja
arr. 17:45
dep. 17:45
18 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 18:00
dep. 18:00
25 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 18:10
dep. 18:10
26 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 18:25
dep. 18:25
31 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 18:28
dep. 18:28
32 km
Vranje, Bus station
arr. 18:30
33 km
Mijovce - Vranje timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:45 08:15 (01:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mijovce
dep. 06:45
Golemo Selo
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Vlase kod Vranja
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Usevce
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Dobrejance
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Drenovac kod Vranja
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 07:55
dep. 07:55
26 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 08:13
dep. 08:13
32 km
Vranje, Bus station
arr. 08:15
33 km
09:00 10:30 (01:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mijovce
dep. 09:00
Golemo Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Vlase kod Vranja
arr. 09:25
dep. 09:25
8 km
Usevce
arr. 09:35
dep. 09:35
14 km
Dobrejance
arr. 09:40
dep. 09:40
16 km
Drenovac kod Vranja
arr. 09:45
dep. 09:45
18 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 10:00
dep. 10:00
25 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 10:10
dep. 10:10
26 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 10:25
dep. 10:25
31 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 10:28
dep. 10:28
32 km
Vranje, Bus station
arr. 10:30
33 km
12:15 13:45 (01:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mijovce
dep. 12:15
Golemo Selo
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Vlase kod Vranja
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Usevce
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Dobrejance
arr. 12:55
dep. 12:55
16 km
Drenovac kod Vranja
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 13:15
dep. 13:15
25 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 13:25
dep. 13:25
26 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 13:40
dep. 13:40
31 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 13:43
dep. 13:43
32 km
Vranje, Bus station
arr. 13:45
33 km
17:00 18:30 (01:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mijovce
dep. 17:00
Golemo Selo
arr. 17:15
dep. 17:15
6 km
Vlase kod Vranja
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Usevce
arr. 17:35
dep. 17:35
14 km
Dobrejance
arr. 17:40
dep. 17:40
16 km
Drenovac kod Vranja
arr. 17:45
dep. 17:45
18 km
Drenovac kod Vranja, Goc
arr. 18:00
dep. 18:00
25 km
Drenovac kod Vranja, Devotin
arr. 18:10
dep. 18:10
26 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 18:25
dep. 18:25
31 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 18:28
dep. 18:28
32 km
Vranje, Bus station
arr. 18:30
33 km

Naselja Mijovce i Vranje su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mijovce je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.