Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mezgraja kod Nisa - Nis timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:09 05:35 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 05:09
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:14
dep. 05:14
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:15
dep. 05:15
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:19
dep. 05:19
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:22
dep. 05:22
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
8.7 km
Donji Komren
arr. 05:30
dep. 05:30
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:32
dep. 05:32
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 05:35
14.3 km
05:54 06:20 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 05:54
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
8.7 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:17
dep. 06:17
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
14.3 km
06:11 06:35 (00:24)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 06:11
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:15
dep. 06:15
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:19
dep. 06:19
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:22
dep. 06:22
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
7.9 km
Donji Komren
arr. 06:30
dep. 06:30
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
13.5 km
06:22 06:46 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 06:22
Vrtiste, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Trupale, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:29
6 km
arr. 06:37
dep. 06:38
12 km
arr. 06:46
15 km
06:29 06:55 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 06:29
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:39
dep. 06:39
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
5.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
8.7 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:50
dep. 06:50
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:52
dep. 06:52
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
14.3 km
07:11 07:35 (00:24)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 07:11
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:15
dep. 07:15
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:19
dep. 07:19
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:22
dep. 07:22
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
7.9 km
Donji Komren
arr. 07:30
dep. 07:30
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:32
dep. 07:32
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
13.5 km
07:29 07:55 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 07:29
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:39
dep. 07:39
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:42
dep. 07:42
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
8.7 km
Donji Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:52
dep. 07:52
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
14.3 km
08:06 08:30 (00:24)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 08:06
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:10
dep. 08:10
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:14
dep. 08:14
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:17
dep. 08:17
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
7.9 km
Donji Komren
arr. 08:25
dep. 08:25
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:27
dep. 08:27
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
13.5 km
09:04 09:30 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 09:04
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:09
dep. 09:09
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:10
dep. 09:10
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:14
dep. 09:14
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:17
dep. 09:17
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
8.7 km
Donji Komren
arr. 09:25
dep. 09:25
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:27
dep. 09:27
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
14.3 km
09:13 09:37 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 09:13
Vrtiste, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
4 km
Trupale, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
6 km
arr. 09:28
dep. 09:29
12 km
arr. 09:37
15 km
10:36 11:00 (00:24)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 10:36
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:39
dep. 10:39
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:44
dep. 10:44
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:47
dep. 10:47
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
7.9 km
Donji Komren
arr. 10:55
dep. 10:55
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:57
dep. 10:57
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
13.5 km
11:09 11:35 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 11:09
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
8.7 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
14.3 km
11:59 12:25 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 11:59
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
8.7 km
Donji Komren
arr. 12:20
dep. 12:20
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:22
dep. 12:22
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
14.3 km
12:10 12:35 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 12:10
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:14
dep. 12:14
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:17
dep. 12:17
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:19
dep. 12:19
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
7.9 km
Donji Komren
arr. 12:27
dep. 12:27
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 12:35
13.5 km
12:34 12:58 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 12:34
Vrtiste, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Trupale, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
6 km
arr. 12:49
dep. 12:50
12 km
arr. 12:58
15 km
13:33 14:00 (00:27)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 13:33
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
7 km
Donji Komren
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
14 km
14:51 15:15 (00:24)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 14:51
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:54
dep. 14:54
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:55
dep. 14:55
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:59
dep. 14:59
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:02
dep. 15:02
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
7.9 km
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:12
dep. 15:12
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
13.5 km
15:05 15:29 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 15:05
Vrtiste, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Trupale, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
6 km
arr. 15:20
dep. 15:21
12 km
arr. 15:29
15 km
15:24 15:50 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 15:24
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:30
dep. 15:30
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:34
dep. 15:34
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:37
dep. 15:37
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
8.7 km
Donji Komren
arr. 15:45
dep. 15:45
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:47
dep. 15:47
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
14.3 km
15:54 16:20 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 15:54
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
8.7 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
14.3 km
18:41 19:05 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 18:41
Vrtiste, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:44
4 km
Trupale, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
6 km
arr. 18:56
dep. 18:57
12 km
arr. 19:05
15 km
20:24 20:50 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 20:24
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:29
dep. 20:29
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
8.7 km
Donji Komren
arr. 20:45
dep. 20:45
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:47
dep. 20:47
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 20:50
14.3 km
20:41 21:05 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 20:41
Vrtiste, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:44
4 km
Trupale, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:48
6 km
arr. 20:56
dep. 20:57
12 km
arr. 21:05
15 km
22:59 23:25 (00:26)
Igraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 22:59
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:04
dep. 23:04
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:05
dep. 23:05
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:09
dep. 23:09
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:12
dep. 23:12
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
8.7 km
Donji Komren
arr. 23:20
dep. 23:20
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:22
dep. 23:22
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 23:25
14.3 km

Naselja Mezgraja kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mezgraja kod Nisa je u 05:09 h, dok je poslednji polazak u 22:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.