Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mezgraja kod Nisa - Nis timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:09 05:35 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 05:09
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:14
dep. 05:14
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:15
dep. 05:15
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:19
dep. 05:19
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:22
dep. 05:22
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
8.7 km
Donji Komren
arr. 05:30
dep. 05:30
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:32
dep. 05:32
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 05:35
14.3 km
05:28 05:55 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 05:28
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:31
dep. 05:31
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:32
dep. 05:32
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 05:33
dep. 05:33
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:34
dep. 05:34
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 05:42
dep. 05:42
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 05:43
dep. 05:43
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 05:45
dep. 05:45
8.5 km
arr. 05:46
dep. 05:46
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:47
dep. 05:47
10.9 km
Nis, MIN
arr. 05:50
dep. 05:50
11.5 km
Nis, DIN
arr. 05:52
dep. 05:52
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
13.5 km
05:54 06:20 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 05:54
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
8.7 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:17
dep. 06:17
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
14.3 km
06:05 06:45 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 06:05
Mezgraja kod Nisa, Rampa - pruga
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Mezgraja kod Nisa, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
1.2 km
Vrtiste, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
3.7 km
Vrtiste, Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 06:11
dep. 06:11
4.6 km
Trupale, Izlaz
arr. 06:13
dep. 06:13
6.2 km
Trupale, Ambulanta
arr. 06:15
dep. 06:15
6.7 km
Trupale, Selo
arr. 06:17
dep. 06:17
7.4 km
Trupale, Groblje
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 06:22
dep. 06:22
8.9 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:24
dep. 06:24
9.8 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
10.3 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
10.7 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
11.2 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
11.7 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:33
dep. 06:33
13.4 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
14.1 km
Nis, Papir servis
arr. 06:36
dep. 06:36
14.6 km
Nis, Azija centar
arr. 06:37
dep. 06:37
15.4 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:39
dep. 06:39
15.8 km
Nis, Kicevo
arr. 06:41
dep. 06:41
16.5 km
arr. 06:43
dep. 06:43
16.9 km
Nis, Bus station
arr. 06:45
17.7 km
06:11 06:35 (00:24)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 06:11
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:15
dep. 06:15
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:19
dep. 06:19
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:22
dep. 06:22
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
7.9 km
Donji Komren
arr. 06:30
dep. 06:30
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
13.5 km
06:22 06:46 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 06:22
Vrtiste, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Trupale, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:29
6 km
arr. 06:37
dep. 06:38
12 km
arr. 06:46
15 km
06:29 06:55 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 06:29
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:39
dep. 06:39
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
5.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
8.7 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:50
dep. 06:50
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:52
dep. 06:52
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
14.3 km
06:54 07:20 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 06:54
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:58
dep. 06:58
2.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:59
dep. 06:59
3.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:00
dep. 07:00
4.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:01
dep. 07:01
5.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:03
dep. 07:03
5.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:04
dep. 07:04
6.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:06
dep. 07:06
6.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:09
dep. 07:09
7.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:11
dep. 07:11
8.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
8.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:14
dep. 07:14
9.3 km
arr. 07:16
dep. 07:16
11.3 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:17
dep. 07:17
11.7 km
Nis, MIN
arr. 07:18
dep. 07:18
12.2 km
Nis, DIN 1
arr. 07:19
dep. 07:19
13 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
14.3 km
06:58 07:25 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 06:58
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:01
dep. 07:01
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:02
dep. 07:02
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:03
dep. 07:03
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:04
dep. 07:04
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:09
dep. 07:09
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:12
dep. 07:12
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:13
dep. 07:13
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:15
dep. 07:15
8.5 km
arr. 07:16
dep. 07:16
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:17
dep. 07:17
10.9 km
Nis, MIN
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Nis, DIN
arr. 07:22
dep. 07:22
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
13.5 km
07:11 07:35 (00:24)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 07:11
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:15
dep. 07:15
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:19
dep. 07:19
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:22
dep. 07:22
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
7.9 km
Donji Komren
arr. 07:30
dep. 07:30
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:32
dep. 07:32
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
13.5 km
07:29 07:55 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 07:29
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:39
dep. 07:39
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:42
dep. 07:42
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
8.7 km
Donji Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:52
dep. 07:52
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
14.3 km
07:29 08:20 (24:51)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 07:29
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
10.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:40
dep. 21:40
2.9 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
8.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 07:45
dep. 07:45
6.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 07:48
dep. 07:48
6.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
7.4 km
Donja Toponica kod Nisa, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:59
dep. 07:59
12.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:00
dep. 08:00
12.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:04
dep. 08:04
14.2 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:06
dep. 08:06
15.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:07
dep. 08:07
16 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:08
dep. 08:08
16.8 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:09
dep. 08:09
17.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
17.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:11
dep. 08:11
18.5 km
arr. 08:14
dep. 08:14
20.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 08:15
dep. 08:15
20.9 km
Nis, MIN
arr. 08:16
dep. 08:16
21.5 km
Nis, DIN
arr. 08:17
dep. 08:17
22.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
23.5 km
08:06 08:30 (00:24)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 08:06
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:10
dep. 08:10
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:14
dep. 08:14
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:17
dep. 08:17
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
7.9 km
Donji Komren
arr. 08:25
dep. 08:25
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:27
dep. 08:27
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
13.5 km
08:18 08:45 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 08:18
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:22
dep. 08:22
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:23
dep. 08:23
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:24
dep. 08:24
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:26
dep. 08:26
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:27
dep. 08:27
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:32
dep. 08:32
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:33
dep. 08:33
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:35
dep. 08:35
8.5 km
arr. 08:36
dep. 08:36
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 08:37
dep. 08:37
10.9 km
Nis, MIN
arr. 08:40
dep. 08:40
11.5 km
Nis, DIN
arr. 08:42
dep. 08:42
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
13.5 km
09:04 09:30 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 09:04
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:09
dep. 09:09
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:10
dep. 09:10
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:14
dep. 09:14
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:17
dep. 09:17
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
8.7 km
Donji Komren
arr. 09:25
dep. 09:25
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:27
dep. 09:27
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
14.3 km
09:13 09:37 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 09:13
Vrtiste, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
4 km
Trupale, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
6 km
arr. 09:28
dep. 09:29
12 km
arr. 09:37
15 km
10:36 11:00 (00:24)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 10:36
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:39
dep. 10:39
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:44
dep. 10:44
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:47
dep. 10:47
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
7.9 km
Donji Komren
arr. 10:55
dep. 10:55
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:57
dep. 10:57
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
13.5 km
11:09 11:35 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 11:09
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
8.7 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
14.3 km
11:59 12:25 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 11:59
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
8.7 km
Donji Komren
arr. 12:20
dep. 12:20
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:22
dep. 12:22
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
14.3 km
12:10 12:35 (00:25)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 12:10
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:14
dep. 12:14
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:17
dep. 12:17
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:19
dep. 12:19
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
7.9 km
Donji Komren
arr. 12:27
dep. 12:27
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 12:35
13.5 km
12:34 12:58 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 12:34
Vrtiste, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Trupale, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
6 km
arr. 12:49
dep. 12:50
12 km
arr. 12:58
15 km
12:48 13:15 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 12:48
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:51
dep. 12:51
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:52
dep. 12:52
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:53
dep. 12:53
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:54
dep. 12:54
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:59
dep. 12:59
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:02
dep. 13:02
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:03
dep. 13:03
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:05
dep. 13:05
8.5 km
arr. 13:06
dep. 13:06
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:07
dep. 13:07
10.9 km
Nis, MIN
arr. 13:10
dep. 13:10
11.5 km
Nis, DIN
arr. 13:12
dep. 13:12
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
13.5 km
12:49 13:15 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 12:49
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:54
dep. 12:54
3.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:55
dep. 12:55
4.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:56
dep. 12:56
5.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:58
dep. 12:58
5.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:59
dep. 12:59
6.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:01
dep. 13:01
6.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:04
dep. 13:04
7.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:06
dep. 13:06
8.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
8.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:09
dep. 13:09
9.3 km
arr. 13:11
dep. 13:11
11.3 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:12
dep. 13:12
11.7 km
Nis, MIN
arr. 13:13
dep. 13:13
12.2 km
Nis, DIN 1
arr. 13:14
dep. 13:14
13 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
14.3 km
13:33 14:00 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 13:33
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
7 km
Donji Komren
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
14 km
14:18 14:45 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 14:18
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:21
dep. 14:21
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:22
dep. 14:22
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:23
dep. 14:23
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:24
dep. 14:24
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:26
dep. 14:26
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:27
dep. 14:27
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 14:32
dep. 14:32
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 14:35
dep. 14:35
8.5 km
arr. 14:36
dep. 14:36
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 14:37
dep. 14:37
10.9 km
Nis, MIN
arr. 14:40
dep. 14:40
11.5 km
Nis, DIN
arr. 14:42
dep. 14:42
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
13.5 km
14:18 14:45 (00:27)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 14:18
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
8.7 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
14.3 km
14:49 15:15 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 14:49
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
2.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:54
dep. 14:54
3.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:55
dep. 14:55
4.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:56
dep. 14:56
5.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:58
dep. 14:58
5.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:59
dep. 14:59
6.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:01
dep. 15:01
6.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:04
dep. 15:04
7.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:06
dep. 15:06
8.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
8.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:09
dep. 15:09
9.3 km
arr. 15:11
dep. 15:11
11.3 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:12
dep. 15:12
11.7 km
Nis, MIN
arr. 15:13
dep. 15:13
12.2 km
Nis, DIN 1
arr. 15:14
dep. 15:14
13 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
14.3 km
14:51 15:15 (00:24)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 14:51
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:54
dep. 14:54
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:55
dep. 14:55
2.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:59
dep. 14:59
4.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:02
dep. 15:02
5.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
7.9 km
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
10.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:12
dep. 15:12
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
13.5 km
15:05 15:29 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 15:05
Vrtiste, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Trupale, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
6 km
arr. 15:20
dep. 15:21
12 km
arr. 15:29
15 km
15:24 15:50 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 15:24
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:30
dep. 15:30
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:34
dep. 15:34
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:37
dep. 15:37
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
8.7 km
Donji Komren
arr. 15:45
dep. 15:45
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:47
dep. 15:47
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
14.3 km
15:30 15:55 (00:25)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 15:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:33
dep. 15:33
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:34
dep. 15:34
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:35
dep. 15:35
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:36
dep. 15:36
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:39
dep. 15:39
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:44
dep. 15:44
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:45
dep. 15:45
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:47
dep. 15:47
8.5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:49
dep. 15:49
10.9 km
Nis, MIN
arr. 15:52
dep. 15:52
11.5 km
Nis, DIN
arr. 15:53
dep. 15:53
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
13.5 km
15:54 16:20 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 15:54
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
8.7 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
14.3 km
16:54 17:20 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 16:54
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
2.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:59
dep. 16:59
3.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
4.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:01
dep. 17:01
5.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:03
dep. 17:03
5.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:04
dep. 17:04
6.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:06
dep. 17:06
6.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:09
dep. 17:09
7.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:11
dep. 17:11
8.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
8.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:14
dep. 17:14
9.3 km
arr. 17:16
dep. 17:16
11.3 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:17
dep. 17:17
11.7 km
Nis, MIN
arr. 17:18
dep. 17:18
12.2 km
Nis, DIN 1
arr. 17:19
dep. 17:19
13 km
Nis, Bus station
arr. 17:20
14.3 km
16:58 17:25 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 16:58
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:01
dep. 17:01
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:02
dep. 17:02
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:03
dep. 17:03
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:04
dep. 17:04
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:06
dep. 17:06
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:07
dep. 17:07
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:12
dep. 17:12
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:13
dep. 17:13
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:15
dep. 17:15
8.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:17
dep. 17:17
10.9 km
Nis, MIN
arr. 17:20
dep. 17:20
11.5 km
Nis, DIN
arr. 17:22
dep. 17:22
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 17:25
13.5 km
18:28 18:55 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 18:28
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:32
dep. 18:32
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 18:34
dep. 18:34
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 18:36
dep. 18:36
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 18:37
dep. 18:37
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 18:39
dep. 18:39
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 18:42
dep. 18:42
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 18:43
dep. 18:43
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 18:45
dep. 18:45
8.5 km
arr. 18:46
dep. 18:46
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 18:47
dep. 18:47
10.9 km
Nis, MIN
arr. 18:50
dep. 18:50
11.5 km
Nis, DIN
arr. 18:52
dep. 18:52
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
13.5 km
18:41 19:05 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 18:41
Vrtiste, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:44
4 km
Trupale, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
6 km
arr. 18:56
dep. 18:57
12 km
arr. 19:05
15 km
19:03 19:30 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 19:03
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:06
dep. 19:06
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
7 km
Donji Komren
arr. 19:25
dep. 19:25
12 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
14 km
20:24 20:50 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 20:24
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:29
dep. 20:29
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
8.7 km
Donji Komren
arr. 20:45
dep. 20:45
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:47
dep. 20:47
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 20:50
14.3 km
20:41 21:05 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Railway station
dep. 20:41
Vrtiste, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:44
4 km
Trupale, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:48
6 km
arr. 20:56
dep. 20:57
12 km
arr. 21:05
15 km
20:53 21:35 (00:42)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 20:53
Mezgraja kod Nisa, Rampa - pruga
arr. 20:54
dep. 20:54
0.5 km
Mezgraja kod Nisa, Ulaz
arr. 20:55
dep. 20:55
1.2 km
Vrtiste, Izlaz
arr. 20:57
dep. 20:57
3.6 km
Vrtiste, Centar
arr. 20:58
dep. 20:58
4.2 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 20:59
dep. 20:59
4.6 km
Trupale, Izlaz
arr. 21:01
dep. 21:01
6.2 km
Trupale, Ambulanta
arr. 21:03
dep. 21:03
6.6 km
Trupale, Selo
arr. 21:05
dep. 21:05
7.4 km
Trupale, Groblje
arr. 21:07
dep. 21:07
7.8 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 21:10
dep. 21:10
8.9 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 21:12
dep. 21:12
9.8 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:13
dep. 21:13
10.2 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
10.7 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:15
dep. 21:15
11.2 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 21:20
dep. 21:20
11.7 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:21
dep. 21:21
13.4 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
14.1 km
Nis, Papir servis
arr. 21:23
dep. 21:23
14.6 km
Nis, Azija centar
arr. 21:24
dep. 21:24
15.4 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:30
dep. 21:30
15.8 km
Nis, Kicevo
arr. 21:32
dep. 21:32
16.5 km
arr. 21:33
dep. 21:33
16.9 km
Nis, Bus station
arr. 21:35
17.7 km
21:34 22:00 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 21:34
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:38
dep. 21:38
2.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:39
dep. 21:39
3.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 21:40
dep. 21:40
4.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:41
dep. 21:41
5.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 21:43
dep. 21:43
5.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 21:44
dep. 21:44
6.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:46
dep. 21:46
6.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:49
dep. 21:49
7.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:51
dep. 21:51
8.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:52
dep. 21:52
8.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:54
dep. 21:54
9.3 km
arr. 21:56
dep. 21:56
11.3 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:57
dep. 21:57
11.7 km
Nis, MIN
arr. 21:58
dep. 21:58
12.2 km
Nis, DIN 1
arr. 21:59
dep. 21:59
13 km
Nis, Bus station
arr. 22:00
14.3 km
22:08 22:35 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Intersection
dep. 22:08
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:11
dep. 22:11
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:12
dep. 22:12
2.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 22:13
dep. 22:13
3.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:14
dep. 22:14
4.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 22:16
dep. 22:16
5 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 22:17
dep. 22:17
5.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 22:19
dep. 22:19
6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 22:22
dep. 22:22
6.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 22:23
dep. 22:23
7.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:24
dep. 22:24
7.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 22:25
dep. 22:25
8.5 km
arr. 22:26
dep. 22:26
10.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 22:27
dep. 22:27
10.9 km
Nis, MIN
arr. 22:30
dep. 22:30
11.5 km
Nis, DIN
arr. 22:32
dep. 22:32
12.2 km
Nis, Bus station
arr. 22:35
13.5 km
22:59 23:25 (00:26)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
dep. 22:59
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
0.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:04
dep. 23:04
2.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:05
dep. 23:05
3.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:09
dep. 23:09
5.1 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
5.8 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:12
dep. 23:12
6.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
8.7 km
Donji Komren
arr. 23:20
dep. 23:20
11.4 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:22
dep. 23:22
12.3 km
Nis, Bus station
arr. 23:25
14.3 km

Naselja Mezgraja kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 24h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mezgraja kod Nisa je u 05:09 h, dok je poslednji polazak u 22:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.