Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Metlic - Sabac timetable

tuesday, 26.10.2021.
05:38 06:20 (00:42)
Metlisko raskrcse - putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Metlisko raskrcse - put
dep. 05:38
Metlic, Strojica
arr. 05:15
dep. 05:15
-13 km
Metlic, Tresnjak
arr. 05:33
dep. 05:33
-3 km
Metlic, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
-5 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 05:45
dep. 05:45
4 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 06:04
dep. 06:04
14 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 06:09
dep. 06:09
17 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:14
dep. 06:14
19.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 06:19
dep. 06:19
22.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
23 km
06:10 07:00 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Center
dep. 06:10
Metlic, Tresnjak
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 06:24
dep. 06:24
8 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
17 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 06:49
dep. 06:49
22 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:54
dep. 06:54
24.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:55
dep. 06:55
25 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 06:59
dep. 06:59
27.4 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
28 km
07:37 08:35 (00:58)
NegovanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Negovanovici
dep. 07:37
Metlic, Skola
arr. 07:42
dep. 07:42
2 km
Metlic, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Metlic, Tresnjak
arr. 07:49
dep. 07:49
6 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 08:01
dep. 08:01
13 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
16 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 08:10
dep. 08:10
18 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 08:19
dep. 08:19
23 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
24 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 08:24
dep. 08:24
26 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
28 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 08:29
dep. 08:29
28.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 08:30
dep. 08:30
29 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:31
dep. 08:31
30 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:33
dep. 08:33
31 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 08:34
dep. 08:34
31.4 km
Sabac, Bus station
arr. 08:35
32 km
09:33 10:15 (00:42)
Metlisko raskrcse - putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Metlisko raskrcse - put
dep. 09:33
Metlic, Strojica
arr. 09:10
dep. 09:10
-13 km
Metlic, Tresnjak
arr. 09:28
dep. 09:28
-3 km
Metlic, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
-5 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 09:44
dep. 09:44
6 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
7 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 09:55
dep. 09:55
12 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 09:59
dep. 09:59
14 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
15 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 10:04
dep. 10:04
17 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
19 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:09
dep. 10:09
19.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:10
dep. 10:10
20 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:11
dep. 10:11
21 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:13
dep. 10:13
22 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 10:14
dep. 10:14
22.4 km
Sabac, Bus station
arr. 10:15
23 km
11:10 12:00 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Center
dep. 11:10
Metlic, Tresnjak
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 11:18
dep. 11:18
5 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 11:29
dep. 11:29
11 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 11:40
dep. 11:40
17 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 11:44
dep. 11:44
19 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
20 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 11:49
dep. 11:49
22 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
24 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 11:54
dep. 11:54
24.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 11:55
dep. 11:55
25 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 11:56
dep. 11:56
26 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 11:58
dep. 11:58
27 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 11:59
dep. 11:59
27.4 km
Sabac, Bus station
arr. 12:00
28 km
13:22 14:20 (00:58)
NegovanoviciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Negovanovici
dep. 13:22
Metlic, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
2 km
Metlic, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Metlic, Tresnjak
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 13:46
dep. 13:46
13 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
16 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 14:04
dep. 14:04
23 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
24 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 14:09
dep. 14:09
26 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
28 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 14:14
dep. 14:14
28.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 14:16
dep. 14:16
30 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 14:18
dep. 14:18
31 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 14:19
dep. 14:19
31.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:20
32 km
14:19 15:05 (00:46)
PanduroviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Pandurovici
dep. 14:19
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
1 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Sinosevic, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
Bojic, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Bojic, Zabran
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Slatina kod Sapca
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Varna, Moskovljevici
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Varna, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Jevremovac, Crkva
arr. 14:48
dep. 14:48
15.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Jevremovac, Bunar
arr. 14:51
dep. 14:51
17.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:52
dep. 14:52
18.3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
19 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:55
dep. 14:55
19.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:56
dep. 14:56
20.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:58
dep. 14:58
21 km
Sabac, Čavić
arr. 14:59
dep. 14:59
22.2 km
Sabac, Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
22.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Sabac, Bus station
arr. 15:05
25 km
17:18 18:00 (00:42)
Metlisko raskrcse - putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Metlisko raskrcse - put
dep. 17:18
Metlic, Strojica
arr. 17:00
dep. 17:00
-13 km
Metlic, Tresnjak
arr. 17:14
dep. 17:14
-3 km
Metlic, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
-5 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 17:24
dep. 17:24
3 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 17:29
dep. 17:29
6 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 17:31
dep. 17:31
7 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 17:40
dep. 17:40
12 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 17:44
dep. 17:44
14 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 17:49
dep. 17:49
17 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
19 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 17:55
dep. 17:55
19.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 17:56
dep. 17:56
20 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 17:57
dep. 17:57
21 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 17:58
dep. 17:58
22 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 17:59
dep. 17:59
22.4 km
Sabac, Bus station
arr. 18:00
23 km
19:00 19:50 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Metlic, Center
dep. 19:00
Metlic, Tresnjak
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 19:14
dep. 19:14
8 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 19:19
dep. 19:19
11 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 19:30
dep. 19:30
17 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 19:34
dep. 19:34
19 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
20 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 19:39
dep. 19:39
22 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
24 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
24.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 19:45
dep. 19:45
25 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:46
dep. 19:46
26 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:48
dep. 19:48
27 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 19:49
dep. 19:49
27.4 km
Sabac, Bus station
arr. 19:50
28 km

Naselja Metlic i Sabac su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Metlic je u 05:38 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.