Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Merosina - Nis timetable

thursday, 20.02.2020.
05:06 05:55 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 05:06
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:09
dep. 05:09
2.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
9 km
Balajnac kod Merošine
arr. 05:21
dep. 05:21
8.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
7.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:29
dep. 05:29
12.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:32
dep. 05:32
13.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
14.9 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
15.5 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
17.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
19 km
arr. 05:46
dep. 05:46
21 km
arr. 05:49
dep. 05:49
22.7 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
24.6 km
05:22 05:50 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 05:22
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:25
dep. 05:25
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:27
dep. 05:27
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:28
dep. 05:28
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:33
dep. 05:33
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:36
dep. 05:36
8.8 km
arr. 05:38
dep. 05:38
10.1 km
arr. 05:41
dep. 05:41
12.1 km
arr. 05:44
dep. 05:44
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 05:50
15.7 km
05:27 05:55 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 05:27
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:31
dep. 05:31
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:33
dep. 05:33
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:34
dep. 05:34
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:35
dep. 05:35
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
8.8 km
arr. 05:43
dep. 05:43
10.1 km
arr. 05:46
dep. 05:46
12.1 km
arr. 05:49
dep. 05:49
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
15.7 km
05:45 06:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 05:45
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:48
dep. 05:48
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:49
dep. 05:49
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:50
dep. 05:50
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:51
dep. 05:51
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:54
dep. 05:54
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:57
dep. 05:57
8.8 km
arr. 05:59
dep. 05:59
10.1 km
arr. 06:02
dep. 06:02
12.1 km
arr. 06:05
dep. 06:05
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:11
15.7 km
05:52 06:20 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 05:52
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:55
dep. 05:55
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:56
dep. 05:56
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:57
dep. 05:57
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:59
dep. 05:59
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:03
dep. 06:03
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:06
dep. 06:06
8.8 km
arr. 06:08
dep. 06:08
10.1 km
arr. 06:11
dep. 06:11
12.1 km
arr. 06:14
dep. 06:14
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
15.7 km
06:05 06:25 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 06:05
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
17 km
06:07 06:35 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 06:07
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:11
dep. 06:11
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:13
dep. 06:13
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:14
dep. 06:14
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:15
dep. 06:15
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:18
dep. 06:18
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:21
dep. 06:21
8.8 km
arr. 06:23
dep. 06:23
10.1 km
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
15.7 km
06:12 06:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 06:12
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:16
dep. 06:16
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:18
dep. 06:18
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:19
dep. 06:19
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:20
dep. 06:20
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:23
dep. 06:23
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:26
dep. 06:26
8.8 km
arr. 06:28
dep. 06:28
10.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
12.1 km
arr. 06:34
dep. 06:34
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
15.7 km
06:22 06:50 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 06:22
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:25
dep. 06:25
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:26
dep. 06:26
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:28
dep. 06:28
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:30
dep. 06:30
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:33
dep. 06:33
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.8 km
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
arr. 06:41
dep. 06:41
12.1 km
arr. 06:44
dep. 06:44
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
15.7 km
06:46 07:20 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 06:46
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:08
dep. 07:08
11 km
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
arr. 07:16
dep. 07:16
15 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
17 km
07:12 07:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 07:12
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:16
dep. 07:16
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:17
dep. 07:17
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
5.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:21
dep. 07:21
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:23
dep. 07:23
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:26
dep. 07:26
8.8 km
arr. 07:28
dep. 07:28
10.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
arr. 07:34
dep. 07:34
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
15.7 km
07:14 07:42 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 07:14
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
8.8 km
arr. 07:30
dep. 07:30
10.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
12.1 km
arr. 07:36
dep. 07:36
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
15.7 km
07:17 07:45 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 07:17
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:20
dep. 07:20
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:22
dep. 07:22
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:23
dep. 07:23
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:25
dep. 07:25
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:28
dep. 07:28
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:31
dep. 07:31
8.8 km
arr. 07:33
dep. 07:33
10.1 km
arr. 07:36
dep. 07:36
12.1 km
arr. 07:39
dep. 07:39
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
15.7 km
07:35 07:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 07:35
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
17 km
07:42 08:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 07:42
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:45
dep. 07:45
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:46
dep. 07:46
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:47
dep. 07:47
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
5.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:51
dep. 07:51
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:53
dep. 07:53
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:56
dep. 07:56
8.8 km
arr. 07:58
dep. 07:58
10.1 km
arr. 08:01
dep. 08:01
12.1 km
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
15.7 km
07:57 08:25 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 07:57
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:00
dep. 08:00
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:01
dep. 08:01
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:02
dep. 08:02
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
5.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:08
dep. 08:08
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:11
dep. 08:11
8.8 km
arr. 08:13
dep. 08:13
10.1 km
arr. 08:16
dep. 08:16
12.1 km
arr. 08:19
dep. 08:19
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 08:25
15.7 km
08:12 08:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 08:12
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:16
dep. 08:16
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:18
dep. 08:18
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:19
dep. 08:19
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:20
dep. 08:20
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:23
dep. 08:23
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:26
dep. 08:26
8.8 km
arr. 08:28
dep. 08:28
10.1 km
arr. 08:31
dep. 08:31
12.1 km
arr. 08:34
dep. 08:34
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
15.7 km
08:12 08:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 08:12
arr. 08:28
dep. 08:28
10.1 km
arr. 08:31
dep. 08:31
12.1 km
arr. 08:34
dep. 08:34
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
15.7 km
09:22 09:50 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 09:22
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 09:25
dep. 09:25
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 09:26
dep. 09:26
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 09:28
dep. 09:28
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:32
dep. 09:32
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 09:33
dep. 09:33
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 09:36
dep. 09:36
8.8 km
arr. 09:38
dep. 09:38
10.1 km
arr. 09:41
dep. 09:41
12.1 km
arr. 09:44
dep. 09:44
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
15.7 km
09:42 10:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 09:42
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 09:46
dep. 09:46
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 09:48
dep. 09:48
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 09:49
dep. 09:49
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 09:53
dep. 09:53
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 09:56
dep. 09:56
8.8 km
arr. 09:58
dep. 09:58
10.1 km
arr. 10:01
dep. 10:01
12.1 km
arr. 10:04
dep. 10:04
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 10:10
15.7 km
10:08 10:35 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 10:08
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:13
dep. 10:13
3 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 10:16
dep. 10:16
5 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
arr. 10:28
dep. 10:28
13 km
arr. 10:32
dep. 10:32
15 km
Nis, Bus station
arr. 10:35
17 km
10:10 10:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 10:10
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
17 km
10:20 10:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 10:20
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
17 km
10:25 10:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 10:25
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
7 km
arr. 10:45
dep. 10:45
15 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
17 km
11:22 11:50 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 11:22
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:27
dep. 11:27
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:28
dep. 11:28
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:30
dep. 11:30
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 11:33
dep. 11:33
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:36
dep. 11:36
8.8 km
arr. 11:38
dep. 11:38
10.1 km
arr. 11:41
dep. 11:41
12.1 km
arr. 11:44
dep. 11:44
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 11:50
15.7 km
11:51 12:15 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 11:51
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:54
dep. 11:54
2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:55
dep. 11:55
3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
arr. 12:08
dep. 12:08
13 km
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Nis, Bus station
arr. 12:15
17 km
11:55 12:40 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 11:55
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
2.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Balajnac kod Merošine
arr. 12:09
dep. 12:09
8.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
7.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:16
dep. 12:16
12.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:18
dep. 12:18
13.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
14 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
14.9 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:23
dep. 12:23
15.5 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:26
dep. 12:26
17.7 km
arr. 12:28
dep. 12:28
19 km
arr. 12:31
dep. 12:31
21 km
arr. 12:34
dep. 12:34
22.7 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
24.6 km
12:47 13:15 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 12:47
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:51
dep. 12:51
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:53
dep. 12:53
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:54
dep. 12:54
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:55
dep. 12:55
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:58
dep. 12:58
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:01
dep. 13:01
8.8 km
arr. 13:03
dep. 13:03
10.1 km
arr. 13:06
dep. 13:06
12.1 km
arr. 13:09
dep. 13:09
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
15.7 km
12:47 13:15 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 12:47
arr. 13:03
dep. 13:03
10.1 km
arr. 13:06
dep. 13:06
12.1 km
arr. 13:09
dep. 13:09
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
15.7 km
13:17 13:45 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 13:17
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:20
dep. 13:20
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:21
dep. 13:21
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:23
dep. 13:23
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
5.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:27
dep. 13:27
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 13:28
dep. 13:28
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:31
dep. 13:31
8.8 km
arr. 13:33
dep. 13:33
10.1 km
arr. 13:36
dep. 13:36
12.1 km
arr. 13:39
dep. 13:39
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 13:45
15.7 km
13:22 13:50 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 13:22
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:25
dep. 13:25
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:27
dep. 13:27
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:28
dep. 13:28
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 13:33
dep. 13:33
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:36
dep. 13:36
8.8 km
arr. 13:38
dep. 13:38
10.1 km
arr. 13:41
dep. 13:41
12.1 km
arr. 13:44
dep. 13:44
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 13:50
15.7 km
13:42 14:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 13:42
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:45
dep. 13:45
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:46
dep. 13:46
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:47
dep. 13:47
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:49
dep. 13:49
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 13:53
dep. 13:53
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:56
dep. 13:56
8.8 km
arr. 13:58
dep. 13:58
10.1 km
arr. 14:01
dep. 14:01
12.1 km
arr. 14:04
dep. 14:04
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
15.7 km
14:15 14:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 14:15
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
17 km
14:27 14:55 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 14:27
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:31
dep. 14:31
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:33
dep. 14:33
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:34
dep. 14:34
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:35
dep. 14:35
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:38
dep. 14:38
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:41
dep. 14:41
8.8 km
arr. 14:43
dep. 14:43
10.1 km
arr. 14:46
dep. 14:46
12.1 km
arr. 14:49
dep. 14:49
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 14:55
15.7 km
14:42 15:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 14:42
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:45
dep. 14:45
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:46
dep. 14:46
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:48
dep. 14:48
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
5.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:52
dep. 14:52
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:53
dep. 14:53
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:56
dep. 14:56
8.8 km
arr. 14:58
dep. 14:58
10.1 km
arr. 15:01
dep. 15:01
12.1 km
arr. 15:04
dep. 15:04
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
15.7 km
14:56 15:22 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 14:56
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:59
dep. 14:59
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:00
dep. 15:00
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:01
dep. 15:01
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:05
dep. 15:05
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:08
dep. 15:08
8.8 km
arr. 15:10
dep. 15:10
10.1 km
arr. 15:13
dep. 15:13
12.1 km
arr. 15:16
dep. 15:16
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 15:22
15.7 km
15:07 15:35 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 15:07
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:10
dep. 15:10
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:12
dep. 15:12
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:13
dep. 15:13
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
arr. 15:23
dep. 15:23
10.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
12.1 km
arr. 15:29
dep. 15:29
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 15:35
15.7 km
15:31 15:55 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 15:31
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
arr. 15:51
dep. 15:51
15 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
17 km
15:35 15:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 15:35
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
17 km
16:07 16:35 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 16:07
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:11
dep. 16:11
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:12
dep. 16:12
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:14
dep. 16:14
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:18
dep. 16:18
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:21
dep. 16:21
8.8 km
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
arr. 16:26
dep. 16:26
12.1 km
arr. 16:29
dep. 16:29
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
15.7 km
16:27 16:55 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 16:27
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:31
dep. 16:31
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:33
dep. 16:33
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:34
dep. 16:34
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:35
dep. 16:35
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:38
dep. 16:38
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:41
dep. 16:41
8.8 km
arr. 16:43
dep. 16:43
10.1 km
arr. 16:46
dep. 16:46
12.1 km
arr. 16:49
dep. 16:49
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
15.7 km
16:47 17:15 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 16:47
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:50
dep. 16:50
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:51
dep. 16:51
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:53
dep. 16:53
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:55
dep. 16:55
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:58
dep. 16:58
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 17:01
dep. 17:01
8.8 km
arr. 17:03
dep. 17:03
10.1 km
arr. 17:06
dep. 17:06
12.1 km
arr. 17:09
dep. 17:09
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
15.7 km
16:57 17:25 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 16:57
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:00
dep. 17:00
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:01
dep. 17:01
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:02
dep. 17:02
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
5.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 17:08
dep. 17:08
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 17:11
dep. 17:11
8.8 km
arr. 17:13
dep. 17:13
10.1 km
arr. 17:16
dep. 17:16
12.1 km
arr. 17:19
dep. 17:19
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:25
15.7 km
17:12 17:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 17:12
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:15
dep. 17:15
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:17
dep. 17:17
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:18
dep. 17:18
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:20
dep. 17:20
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 17:23
dep. 17:23
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 17:26
dep. 17:26
8.8 km
arr. 17:28
dep. 17:28
10.1 km
arr. 17:31
dep. 17:31
12.1 km
arr. 17:34
dep. 17:34
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:40
15.7 km
17:20 17:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 17:20
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Nis, Bus station
arr. 17:40
17 km
17:20 17:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 17:20
arr. 17:40
dep. 17:40
15 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
17 km
17:45 18:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 17:45
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:50
dep. 17:50
3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 18:01
dep. 18:01
11 km
arr. 18:03
dep. 18:03
13 km
arr. 18:06
dep. 18:06
15 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
17 km
18:12 18:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 18:12
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:15
dep. 18:15
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:16
dep. 18:16
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:18
dep. 18:18
4.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
5.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:22
dep. 18:22
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 18:23
dep. 18:23
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 18:26
dep. 18:26
8.8 km
arr. 18:28
dep. 18:28
10.1 km
arr. 18:31
dep. 18:31
12.1 km
arr. 18:34
dep. 18:34
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 18:40
15.7 km
18:27 18:55 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 18:27
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:31
dep. 18:31
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:33
dep. 18:33
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:34
dep. 18:34
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:35
dep. 18:35
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 18:38
dep. 18:38
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 18:41
dep. 18:41
8.8 km
arr. 18:43
dep. 18:43
10.1 km
arr. 18:46
dep. 18:46
12.1 km
arr. 18:49
dep. 18:49
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
15.7 km
18:51 19:15 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 18:51
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
arr. 19:08
dep. 19:08
13 km
arr. 19:11
dep. 19:11
15 km
Nis, Bus station
arr. 19:15
17 km
19:42 20:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 19:42
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 19:45
dep. 19:45
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 19:47
dep. 19:47
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 19:48
dep. 19:48
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 19:50
dep. 19:50
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 19:53
dep. 19:53
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:56
dep. 19:56
8.8 km
arr. 19:58
dep. 19:58
10.1 km
arr. 20:01
dep. 20:01
12.1 km
arr. 20:04
dep. 20:04
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:10
15.7 km
20:02 20:30 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 20:02
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 20:05
dep. 20:05
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 20:06
dep. 20:06
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:07
dep. 20:07
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 20:09
dep. 20:09
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 20:13
dep. 20:13
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 20:16
dep. 20:16
8.8 km
arr. 20:18
dep. 20:18
10.1 km
arr. 20:21
dep. 20:21
12.1 km
arr. 20:24
dep. 20:24
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
15.7 km
20:32 21:00 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 20:32
arr. 20:48
dep. 20:48
10.1 km
arr. 20:51
dep. 20:51
12.1 km
arr. 20:54
dep. 20:54
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 21:00
15.7 km
21:17 21:45 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merosina
dep. 21:17
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:20
dep. 21:20
2.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 21:22
dep. 21:22
3.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 21:24
dep. 21:24
4.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 21:26
dep. 21:26
5.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 21:29
dep. 21:29
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 21:32
dep. 21:32
8.8 km
arr. 21:34
dep. 21:34
10.1 km
arr. 21:37
dep. 21:37
12.1 km
arr. 21:39
dep. 21:39
13.8 km
Nis, Bus station
arr. 21:45
15.7 km

Naselja Merosina i Nis su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Merosina je u 05:06 h, dok je poslednji polazak u 21:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.