Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Merdare kod Kursumlije - Kursumlija timetable

monday, 14.10.2019.
05:50 06:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 05:50
Degrmen
arr. 05:52
dep. 05:52
1.1 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 05:54
dep. 05:54
2.1 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 05:55
dep. 05:55
4.4 km
Mala Kosanica
arr. 05:56
dep. 05:56
5.4 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 05:57
dep. 05:57
6.4 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 05:58
dep. 05:58
7.3 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
8.3 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
10.3 km
Desiska
arr. 06:06
dep. 06:06
12.1 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:08
dep. 06:08
14.3 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 06:12
dep. 06:12
16.9 km
Ljusa
arr. 06:14
dep. 06:14
18.3 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.3 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 06:17
dep. 06:17
21.2 km
Kastrat, II
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Kastrat, I
arr. 06:20
dep. 06:20
23.5 km
Kastrat, Marina kula
arr. 06:21
dep. 06:21
24.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 06:23
dep. 06:23
26.3 km
Kursumlija, Strelci
arr. 06:24
dep. 06:24
26.6 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 06:25
dep. 06:25
27.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:30
29 km
07:15 08:00 (00:45)
Administrativni prelazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Administrativni prelaz
dep. 07:15
Merdare kod Kursumlije
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Degrmen
arr. 07:21
dep. 07:21
3.1 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 07:23
dep. 07:23
4.1 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 07:26
dep. 07:26
6.4 km
Mala Kosanica
arr. 07:27
dep. 07:27
7.4 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 07:29
dep. 07:29
8.4 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 07:31
dep. 07:31
9.3 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 07:33
dep. 07:33
10.3 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Raca kod Kursumlije
arr. 07:36
dep. 07:36
12 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
12.3 km
Desiska
arr. 07:39
dep. 07:39
14.1 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 07:41
dep. 07:41
16.3 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 07:45
dep. 07:45
18.9 km
Ljusa
arr. 07:47
dep. 07:47
20.3 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
22.3 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 07:50
dep. 07:50
23.2 km
Kastrat, II
arr. 07:51
dep. 07:51
24 km
Kastrat, I
arr. 07:53
dep. 07:53
25.5 km
Kastrat, Marina kula
arr. 07:54
dep. 07:54
26.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:56
dep. 07:56
28.3 km
Kursumlija, Strelci
arr. 07:57
dep. 07:57
28.6 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 07:58
dep. 07:58
29.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:00
31 km
11:30 12:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 11:30
Degrmen
arr. 11:32
dep. 11:32
1.1 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 11:33
dep. 11:33
2.1 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 11:34
dep. 11:34
4.4 km
Mala Kosanica
arr. 11:35
dep. 11:35
5.4 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 11:37
dep. 11:37
6.4 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 11:38
dep. 11:38
7.3 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 11:40
dep. 11:40
8.3 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 11:41
dep. 11:41
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 11:43
dep. 11:43
10 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 11:44
dep. 11:44
10.3 km
Desiska
arr. 11:46
dep. 11:46
12.1 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 11:48
dep. 11:48
14.3 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:51
dep. 11:51
16 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 11:52
dep. 11:52
16.9 km
Ljusa
arr. 11:54
dep. 11:54
18.3 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
20.3 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 11:57
dep. 11:57
21.2 km
Kastrat, II
arr. 11:58
dep. 11:58
22 km
Kastrat, I
arr. 12:00
dep. 12:00
23.5 km
Kastrat, Marina kula
arr. 12:01
dep. 12:01
24.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 12:03
dep. 12:03
26.3 km
Kursumlija, Strelci
arr. 12:04
dep. 12:04
26.6 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 12:05
dep. 12:05
27.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 12:10
29 km
11:35 12:42 (01:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Railway station
dep. 11:35
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
4 km
arr. 11:50
dep. 11:51
7 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:57
10 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
14 km
Desiska, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:10
17 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
22 km
Ljusa, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:22
24 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
26 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 12:34
dep. 12:35
30 km
Kursumlija, Railway station
arr. 12:42
33 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 13:00
Degrmen
arr. 13:02
dep. 13:02
1.1 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 13:03
dep. 13:03
2.1 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 13:04
dep. 13:04
4.4 km
Mala Kosanica
arr. 13:05
dep. 13:05
5.4 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 13:08
dep. 13:08
7.3 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 13:10
dep. 13:10
8.3 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
10.3 km
Desiska
arr. 13:16
dep. 13:16
12.1 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 13:18
dep. 13:18
14.3 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 13:21
dep. 13:21
16 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 13:22
dep. 13:22
16.9 km
Ljusa
arr. 13:24
dep. 13:24
18.3 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
20.3 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 13:27
dep. 13:27
21.2 km
Kastrat, II
arr. 13:28
dep. 13:28
22 km
Kastrat, I
arr. 13:30
dep. 13:30
23.5 km
Kastrat, Marina kula
arr. 13:31
dep. 13:31
24.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 13:33
dep. 13:33
26.3 km
Kursumlija, Strelci
arr. 13:34
dep. 13:34
26.6 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 13:35
dep. 13:35
27.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:40
29 km
15:50 16:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije
dep. 15:50
Degrmen
arr. 15:52
dep. 15:52
1.1 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 15:53
dep. 15:53
2.1 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 15:54
dep. 15:54
4.4 km
Mala Kosanica
arr. 15:55
dep. 15:55
5.4 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 15:57
dep. 15:57
6.4 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 15:58
dep. 15:58
7.3 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
8.3 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Raca kod Kursumlije
arr. 16:03
dep. 16:03
10 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 16:04
dep. 16:04
10.3 km
Desiska
arr. 16:06
dep. 16:06
12.1 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 16:08
dep. 16:08
14.3 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 16:11
dep. 16:11
16 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 16:12
dep. 16:12
16.9 km
Ljusa
arr. 16:14
dep. 16:14
18.3 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
20.3 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 16:17
dep. 16:17
21.2 km
Kastrat, II
arr. 16:18
dep. 16:18
22 km
Kastrat, I
arr. 16:20
dep. 16:20
23.5 km
Kastrat, Marina kula
arr. 16:21
dep. 16:21
24.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 16:23
dep. 16:23
26.3 km
Kursumlija, Strelci
arr. 16:24
dep. 16:24
26.6 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 16:25
dep. 16:25
27.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:30
29 km
16:40 17:47 (01:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Merdare kod Kursumlije, Railway station
dep. 16:40
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:48
dep. 16:49
4 km
arr. 16:55
dep. 16:56
7 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
10 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
14 km
Desiska, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
17 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
22 km
Ljusa, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
24 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
26 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 17:39
dep. 17:40
30 km
Kursumlija, Railway station
arr. 17:47
33 km

Naselja Merdare kod Kursumlije i Kursumlija su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Merdare kod Kursumlije je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 16:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.