Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Melenci - Zrenjanin timetable

saturday, 18.08.2018.
06:09 06:39 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 06:09
Elemir, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 06:39
17 km
06:37 07:00 (00:23)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 06:37
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:00
18.6 km
07:00 07:39 (00:39)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 07:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
29 km
07:15 07:57 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 07:15
Melenci, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Melenci, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Melenci, 3
arr. 07:20
dep. 07:20
2.5 km
Melenci, 4
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 07:36
dep. 07:36
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 07:48
dep. 07:48
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 07:49
dep. 07:49
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:54
dep. 07:54
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:57
22 km
07:30 08:04 (00:34)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 07:30
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 07:46
dep. 07:46
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:47
dep. 07:47
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:01
dep. 08:01
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 08:04
23 km
07:40 08:11 (00:31)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 07:40
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 07:56
dep. 07:56
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
26 km
09:30 10:09 (00:39)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 09:30
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 09:46
dep. 09:46
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:47
dep. 09:47
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 10:06
dep. 10:06
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
20 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 10:09
23 km
12:55 13:37 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 12:55
Melenci, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Melenci, 2
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Melenci, 3
arr. 13:00
dep. 13:00
2.5 km
Melenci, 4
arr. 13:01
dep. 13:01
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 13:16
dep. 13:16
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 13:28
dep. 13:28
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 13:29
dep. 13:29
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:34
dep. 13:34
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:37
22 km
12:59 13:29 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 12:59
Elemir, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 13:29
17 km
13:35 13:55 (00:20)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 13:35
Elemir, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
20 km
14:20 14:51 (00:31)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 14:20
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
26 km
15:15 15:49 (00:34)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 15:15
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
26 km
16:27 16:50 (00:23)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 16:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:50
18.6 km
17:05 17:25 (00:20)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 17:05
Elemir, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
20 km
17:20 17:51 (00:31)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 17:20
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 17:36
dep. 17:36
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 17:38
dep. 17:38
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
26 km
18:36 19:08 (00:32)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 18:36
Elemir, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 19:08
17 km
20:25 21:05 (00:40)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 20:25
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 20:40
dep. 20:40
16 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
21 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
26 km

Naselja Melenci i Zrenjanin su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Melenci je u 06:09 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.