Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Melenci - Zrenjanin timetable

monday, 19.11.2018.
05:25 06:07 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 05:25
Melenci, 1
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Melenci, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
2 km
Melenci, 3
arr. 05:30
dep. 05:30
2.5 km
Melenci, 4
arr. 05:31
dep. 05:31
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 05:46
dep. 05:46
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 05:58
dep. 05:58
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 05:59
dep. 05:59
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:04
dep. 06:04
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:07
22 km
05:40 06:16 (00:36)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 05:40
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 05:58
dep. 05:58
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 06:00
dep. 06:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
26 km
05:50 06:32 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 05:50
Melenci, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Melenci, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Melenci, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Melenci, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 06:11
dep. 06:11
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 06:23
dep. 06:23
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 06:24
dep. 06:24
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:32
22 km
06:09 06:39 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 06:09
Elemir, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 06:39
17 km
06:37 07:00 (00:23)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 06:37
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:00
18.6 km
07:00 07:39 (00:39)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 07:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
29 km
07:15 07:57 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 07:15
Melenci, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Melenci, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Melenci, 3
arr. 07:20
dep. 07:20
2.5 km
Melenci, 4
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 07:36
dep. 07:36
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 07:48
dep. 07:48
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 07:49
dep. 07:49
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:54
dep. 07:54
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:57
22 km
07:25 08:07 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 07:25
Melenci, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Melenci, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
2 km
Melenci, 3
arr. 07:30
dep. 07:30
2.5 km
Melenci, 4
arr. 07:31
dep. 07:31
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 07:46
dep. 07:46
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 07:59
dep. 07:59
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 08:04
dep. 08:04
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:07
22 km
07:30 08:04 (00:34)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 07:30
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 07:46
dep. 07:46
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:47
dep. 07:47
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:01
dep. 08:01
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 08:04
23 km
07:40 08:11 (00:31)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 07:40
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 07:56
dep. 07:56
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
26 km
08:49 09:15 (00:26)
Brace Mijatov 79
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Brace Mijatov 79
dep. 08:49
Melenci, Srpskih vladara
arr. 08:52
dep. 08:52
1.8 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:15
20.4 km
08:55 09:37 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 08:55
Melenci, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
1 km
Melenci, 2
arr. 08:59
dep. 08:59
2 km
Melenci, 3
arr. 09:00
dep. 09:00
2.5 km
Melenci, 4
arr. 09:01
dep. 09:01
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 09:16
dep. 09:16
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 09:28
dep. 09:28
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 09:29
dep. 09:29
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 09:34
dep. 09:34
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:37
22 km
09:30 10:09 (00:39)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 09:30
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 09:46
dep. 09:46
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:47
dep. 09:47
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 10:06
dep. 10:06
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
20 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 10:09
23 km
10:25 11:07 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 10:25
Melenci, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
1 km
Melenci, 2
arr. 10:29
dep. 10:29
2 km
Melenci, 3
arr. 10:30
dep. 10:30
2.5 km
Melenci, 4
arr. 10:31
dep. 10:31
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 10:46
dep. 10:46
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 10:58
dep. 10:58
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 10:59
dep. 10:59
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 11:04
dep. 11:04
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:07
22 km
10:40 11:11 (00:31)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 10:40
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 10:58
dep. 10:58
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 11:00
dep. 11:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
26 km
12:55 13:37 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 12:55
Melenci, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Melenci, 2
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Melenci, 3
arr. 13:00
dep. 13:00
2.5 km
Melenci, 4
arr. 13:01
dep. 13:01
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 13:16
dep. 13:16
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 13:28
dep. 13:28
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 13:29
dep. 13:29
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:34
dep. 13:34
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:37
22 km
12:59 13:29 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 12:59
Elemir, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 13:29
17 km
13:35 13:55 (00:20)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 13:35
Elemir, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
20 km
14:20 14:51 (00:31)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 14:20
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
26 km
14:30 15:12 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 14:30
Melenci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Melenci, 2
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Melenci, 3
arr. 14:35
dep. 14:35
2.5 km
Melenci, 4
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 15:03
dep. 15:03
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 15:04
dep. 15:04
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:12
22 km
15:15 15:49 (00:34)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 15:15
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
26 km
16:27 16:50 (00:23)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 16:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:50
18.6 km
17:05 17:25 (00:20)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 17:05
Elemir, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
20 km
17:20 17:51 (00:31)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 17:20
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 17:36
dep. 17:36
16 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 17:38
dep. 17:38
17 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
26 km
18:36 19:08 (00:32)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 18:36
Elemir, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 19:08
17 km
20:25 21:05 (00:40)
Srpskih vladara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Srpskih vladara
dep. 20:25
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 20:40
dep. 20:40
16 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
21 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
26 km
21:00 21:42 (00:42)
Banja Rusanda
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 21:00
Melenci, 1
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Melenci, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Melenci, 3
arr. 21:05
dep. 21:05
2.5 km
Melenci, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 21:21
dep. 21:21
17.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 21:33
dep. 21:33
18.5 km
Zrenjanin, TBC
arr. 21:34
dep. 21:34
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 21:39
dep. 21:39
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:42
22 km

Naselja Melenci i Zrenjanin su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Melenci je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.