Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Melenci - Zrenjanin timetable

friday, 14.08.2020.
05:25 06:07 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 05:25
Melenci, 1
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Melenci, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 05:30
dep. 05:30
2.5 km
Melenci, 4
arr. 05:31
dep. 05:31
3 km
arr. 05:46
dep. 05:46
17.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
18.5 km
arr. 05:59
dep. 05:59
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:04
dep. 06:04
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:07
22 km
05:40 06:16 (00:36)
3 - CentarNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 05:40
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
arr. 05:58
dep. 05:58
17 km
arr. 06:00
dep. 06:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
26 km
05:50 06:32 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 05:50
Melenci, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Melenci, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Melenci, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
arr. 06:11
dep. 06:11
17.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
18.5 km
arr. 06:24
dep. 06:24
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:32
22 km
06:10 06:40 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 06:10
Elemir, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:34
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 06:40
17 km
07:00 07:39 (00:39)
3 - CentarNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 07:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
29 km
07:15 07:57 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 07:15
Melenci, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Melenci, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:20
dep. 07:20
2.5 km
Melenci, 4
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
arr. 07:36
dep. 07:36
17.5 km
arr. 07:48
dep. 07:48
18.5 km
arr. 07:49
dep. 07:49
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:54
dep. 07:54
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:57
22 km
07:25 08:07 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 07:25
Melenci, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Melenci, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:30
dep. 07:30
2.5 km
Melenci, 4
arr. 07:31
dep. 07:31
3 km
arr. 07:46
dep. 07:46
17.5 km
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
arr. 07:59
dep. 07:59
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 08:04
dep. 08:04
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:07
22 km
07:40 08:11 (00:31)
3 - CentarNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 07:40
arr. 07:56
dep. 07:56
16 km
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
26 km
08:55 09:37 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 08:55
Melenci, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
1 km
Melenci, 2
arr. 08:59
dep. 08:59
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 09:00
dep. 09:00
2.5 km
Melenci, 4
arr. 09:01
dep. 09:01
3 km
arr. 09:16
dep. 09:16
17.5 km
arr. 09:28
dep. 09:28
18.5 km
arr. 09:29
dep. 09:29
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 09:34
dep. 09:34
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:37
22 km
10:25 11:07 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 10:25
Melenci, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
1 km
Melenci, 2
arr. 10:29
dep. 10:29
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 10:30
dep. 10:30
2.5 km
Melenci, 4
arr. 10:31
dep. 10:31
3 km
arr. 10:46
dep. 10:46
17.5 km
arr. 10:58
dep. 10:58
18.5 km
arr. 10:59
dep. 10:59
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 11:04
dep. 11:04
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:07
22 km
10:40 11:11 (00:31)
3 - CentarNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 10:40
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
arr. 10:58
dep. 10:58
17 km
arr. 11:00
dep. 11:00
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
26 km
12:55 13:25 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 12:55
Elemir, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 13:25
17 km
12:55 13:37 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 12:55
Melenci, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Melenci, 2
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 13:00
dep. 13:00
2.5 km
Melenci, 4
arr. 13:01
dep. 13:01
3 km
arr. 13:16
dep. 13:16
17.5 km
arr. 13:28
dep. 13:28
18.5 km
arr. 13:29
dep. 13:29
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:34
dep. 13:34
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:37
22 km
13:35 13:55 (00:20)
3 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 13:35
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
20 km
14:20 14:51 (00:31)
3 - CentarNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 14:20
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
26 km
14:30 15:12 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 14:30
Melenci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Melenci, 2
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 14:35
dep. 14:35
2.5 km
Melenci, 4
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
arr. 15:03
dep. 15:03
18.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:12
22 km
15:15 15:35 (00:20)
3 - CentarBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
20 km
17:05 17:25 (00:20)
3 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 17:05
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
20 km
17:20 17:51 (00:31)
3 - CentarNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 17:20
arr. 17:36
dep. 17:36
16 km
arr. 17:38
dep. 17:38
17 km
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
20 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
26 km
19:10 19:40 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Railway station
dep. 19:10
Elemir, Railway station
arr. 19:24
dep. 19:25
8 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 19:40
17 km
20:25 20:50 (00:25)
3 - CentarBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Melenci, 3 - Centar
dep. 20:25
arr. 20:40
dep. 20:40
16 km
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
21 km
21:00 21:42 (00:42)
Banja RusandaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Melenci, Banja Rusanda
dep. 21:00
Melenci, 1
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Melenci, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 21:05
dep. 21:05
2.5 km
Melenci, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
3 km
arr. 21:21
dep. 21:21
17.5 km
arr. 21:33
dep. 21:33
18.5 km
arr. 21:34
dep. 21:34
19.2 km
Zrenjanin, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
20.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 21:39
dep. 21:39
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:42
22 km

Naselja Melenci i Zrenjanin su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Melenci je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Melenci - Zrenjanin iznosi od 1,20 EUR do 1,33 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.