Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Medvedja - Nis timetable

thursday, 18.07.2019.
04:45 07:05 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
20.9 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
93.2 km
07:15 09:50 (02:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
89 km
16:23 18:51 (02:28)
Dimici
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Dimici
dep. 16:23
Medvedja , Marici
arr. 16:26
dep. 16:26
1.5 km
Medvedja , Center
arr. 16:30
dep. 16:35
3.8 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
5.3 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
6.7 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
13 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
16.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
21.5 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
26.2 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
27 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
27.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
30.9 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
32.9 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
36.4 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
38.7 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
39.5 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
40.4 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
42.9 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
43.6 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
47 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
50.3 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
51.1 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
53.1 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
54.8 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
56.9 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
58 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
60.5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
65.3 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
66.3 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
67.9 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
68.8 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
70.8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
72.8 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
75.7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
78 km
arr. 18:45
dep. 18:45
90.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
92.1 km
Medvedja - Nis timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:45 07:05 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
20.9 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
93.2 km
07:15 09:50 (02:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
89 km
16:23 18:51 (02:28)
Dimici
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Dimici
dep. 16:23
Medvedja , Marici
arr. 16:26
dep. 16:26
1.5 km
Medvedja , Center
arr. 16:30
dep. 16:35
3.8 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
5.3 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
6.7 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
13 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
16.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
21.5 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
26.2 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
27 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
27.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
30.9 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
32.9 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
36.4 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
38.7 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
39.5 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
40.4 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
42.9 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
43.6 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
47 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
50.3 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
51.1 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
53.1 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
54.8 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
56.9 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
58 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
60.5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
65.3 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
66.3 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
67.9 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
68.8 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
70.8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
72.8 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
75.7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
78 km
arr. 18:45
dep. 18:45
90.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
92.1 km
Medvedja - Nis timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
04:45 07:05 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
20.9 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
93.2 km
07:15 09:50 (02:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
89 km
16:23 18:51 (02:28)
Dimici
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Dimici
dep. 16:23
Medvedja , Marici
arr. 16:26
dep. 16:26
1.5 km
Medvedja , Center
arr. 16:30
dep. 16:35
3.8 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
5.3 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
6.7 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
13 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
16.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
21.5 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
26.2 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
27 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
27.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
30.9 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
32.9 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
36.4 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
38.7 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
39.5 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
40.4 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
42.9 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
43.6 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
47 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
50.3 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
51.1 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
53.1 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
54.8 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
56.9 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
58 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
60.5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
65.3 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
66.3 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
67.9 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
68.8 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
70.8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
72.8 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
75.7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
78 km
arr. 18:45
dep. 18:45
90.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
92.1 km

Naselja Medvedja i Nis su međusobno udaljena ~92 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 16:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.