Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Medvedja - Nis timetable

saturday, 23.03.2019.
04:45 07:05 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
0 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
93.2 km
07:15 09:50 (02:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
89 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
04:45 07:05 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
0 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
93.2 km
07:15 09:50 (02:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
89 km
16:35 18:51 (02:16)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 16:35
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
1.5 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
2.9 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
9.2 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
17.7 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
23.2 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
23.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
27.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
29.1 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
32.6 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
34.9 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
35.7 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
36.6 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
39.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
39.8 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
43.2 km
Stubla kod Bojnika
arr. 17:55
dep. 17:55
46.5 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
47.3 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
49.3 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
51 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
53.1 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
54.2 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
56.7 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
58.7 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
61.5 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
62.5 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
64.1 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
65 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
67 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
69 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
71.9 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
74.2 km
arr. 18:45
dep. 18:45
86.4 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
88.3 km
 
Departures on: monday, 25.03.2019.
04:45 07:05 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 04:45
Negosavlje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.9 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 04:54
dep. 04:54
5.3 km
Donji Bucumet, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.8 km
Rujkovac
arr. 04:59
dep. 04:59
9.2 km
Radinovac
arr. 05:05
dep. 05:05
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:13
dep. 05:13
17.7 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
0 km
Lebane, Center
arr. 05:22
dep. 05:30
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
23.2 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
27 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
28.5 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
32.1 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
33.8 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
34.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
42.9 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
45.2 km
arr. 07:00
dep. 07:00
92.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
93.2 km
07:15 09:50 (02:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 07:15
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
21 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
89 km
16:35 18:51 (02:16)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Medvedja , Center
dep. 16:35
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
1.5 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
2.9 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
9.2 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
12.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
17.7 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
22.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
23.2 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
23.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
27.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
29.1 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
32.6 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
34.9 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
35.7 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
36.6 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
39.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
39.8 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
43.2 km
Stubla kod Bojnika
arr. 17:55
dep. 17:55
46.5 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
47.3 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
49.3 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
51 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
53.1 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
54.2 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
56.7 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
58.7 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
61.5 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
62.5 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
64.1 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
65 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
67 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
69 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
71.9 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
74.2 km
arr. 18:45
dep. 18:45
86.4 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
88.3 km

Naselja Medvedja i Nis su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 16min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Medvedja je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 16:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.