Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mazarac - Vladicin Han timetable

saturday, 20.07.2019.
05:11 05:40 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 05:11
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 05:13
dep. 05:13
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:15
dep. 05:15
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 05:18
dep. 05:18
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:22
dep. 05:22
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:23
dep. 05:23
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 05:25
dep. 05:25
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 05:27
dep. 05:27
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 05:29
dep. 05:29
9.7 km
Suva Morava
arr. 05:30
dep. 05:30
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 05:33
dep. 05:33
11.9 km
Repince
arr. 05:35
dep. 05:35
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 05:38
dep. 05:38
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 05:40
15 km
06:11 06:40 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 06:11
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 06:13
dep. 06:13
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 06:18
dep. 06:18
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:23
dep. 06:23
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 06:25
dep. 06:25
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 06:27
dep. 06:27
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 06:29
dep. 06:29
9.7 km
Suva Morava
arr. 06:30
dep. 06:30
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 06:33
dep. 06:33
11.9 km
Repince
arr. 06:35
dep. 06:35
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 06:38
dep. 06:38
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:40
15 km
07:19 07:38 (00:19)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 07:19
Prevalac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
2.8 km
Prevalac
arr. 07:24
dep. 07:24
4.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:26
dep. 07:26
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:28
dep. 07:28
8.4 km
Gramade
arr. 07:30
dep. 07:30
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:35
dep. 07:35
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:38
17 km
08:56 09:25 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 08:56
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 08:58
dep. 08:58
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 09:00
dep. 09:00
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 09:03
dep. 09:03
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 09:07
dep. 09:07
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 09:08
dep. 09:08
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 09:10
dep. 09:10
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 09:12
dep. 09:12
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 09:13
dep. 09:13
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 09:14
dep. 09:14
9.7 km
Suva Morava
arr. 09:15
dep. 09:15
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 09:18
dep. 09:18
11.9 km
Repince
arr. 09:20
dep. 09:20
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 09:23
dep. 09:23
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:25
15 km
10:28 10:54 (00:26)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 10:28
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:38
dep. 10:38
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:41
dep. 10:41
8.4 km
Gramade
arr. 10:44
dep. 10:44
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:47
dep. 10:47
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:51
dep. 10:51
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:54
17 km
12:25 12:49 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 12:25
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:33
dep. 12:33
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:36
dep. 12:36
8.4 km
Gramade
arr. 12:39
dep. 12:39
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:42
dep. 12:42
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:46
dep. 12:46
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:49
17 km
13:11 13:40 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 13:11
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:13
dep. 13:13
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:15
dep. 13:15
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:18
dep. 13:18
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:22
dep. 13:22
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:23
dep. 13:23
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:25
dep. 13:25
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 13:27
dep. 13:27
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 13:28
dep. 13:28
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 13:29
dep. 13:29
9.7 km
Suva Morava
arr. 13:30
dep. 13:30
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 13:33
dep. 13:33
11.9 km
Repince
arr. 13:35
dep. 13:35
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 13:38
dep. 13:38
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:40
15 km
15:56 16:25 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 15:56
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:58
dep. 15:58
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 16:03
dep. 16:03
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:07
dep. 16:07
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 16:10
dep. 16:10
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 16:12
dep. 16:12
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 16:13
dep. 16:13
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 16:14
dep. 16:14
9.7 km
Suva Morava
arr. 16:15
dep. 16:15
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 16:18
dep. 16:18
11.9 km
Repince
arr. 16:20
dep. 16:20
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 16:23
dep. 16:23
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:25
15 km
15:58 16:24 (00:26)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 15:58
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 16:08
dep. 16:08
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 16:11
dep. 16:11
8.4 km
Gramade
arr. 16:14
dep. 16:14
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:17
dep. 16:17
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 16:21
dep. 16:21
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:24
17 km
17:56 18:25 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 17:56
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 17:58
dep. 17:58
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 18:00
dep. 18:00
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 18:03
dep. 18:03
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 18:07
dep. 18:07
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 18:08
dep. 18:08
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 18:10
dep. 18:10
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 18:12
dep. 18:12
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 18:13
dep. 18:13
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 18:14
dep. 18:14
9.7 km
Suva Morava
arr. 18:15
dep. 18:15
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 18:18
dep. 18:18
11.9 km
Repince
arr. 18:20
dep. 18:20
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 18:23
dep. 18:23
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 18:25
15 km
19:56 20:25 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 19:56
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 19:58
dep. 19:58
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 20:03
dep. 20:03
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:07
dep. 20:07
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 20:08
dep. 20:08
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 20:10
dep. 20:10
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 20:12
dep. 20:12
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 20:13
dep. 20:13
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 20:14
dep. 20:14
9.7 km
Suva Morava
arr. 20:15
dep. 20:15
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 20:18
dep. 20:18
11.9 km
Repince
arr. 20:20
dep. 20:20
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 20:23
dep. 20:23
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:25
15 km
21:05 21:29 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 21:05
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:13
dep. 21:13
6.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:16
dep. 21:16
8.4 km
Gramade
arr. 21:19
dep. 21:19
10.6 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
12.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:26
dep. 21:26
14.7 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:29
17 km
21:11 21:40 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 21:11
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 21:13
dep. 21:13
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:15
dep. 21:15
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 21:18
dep. 21:18
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:23
dep. 21:23
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 21:25
dep. 21:25
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 21:27
dep. 21:27
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 21:28
dep. 21:28
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 21:29
dep. 21:29
9.7 km
Suva Morava
arr. 21:30
dep. 21:30
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 21:33
dep. 21:33
11.9 km
Repince
arr. 21:35
dep. 21:35
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 21:38
dep. 21:38
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:40
15 km
22:46 23:15 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mazarac
dep. 22:46
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 22:48
dep. 22:48
1.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:50
dep. 22:50
2 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 22:53
dep. 22:53
3.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:57
dep. 22:57
4.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:58
dep. 22:58
5.9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 23:00
dep. 23:00
6.6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 23:02
dep. 23:02
8.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 23:03
dep. 23:03
9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 23:04
dep. 23:04
9.7 km
Suva Morava
arr. 23:05
dep. 23:05
10.6 km
Suva Morava, Most
arr. 23:08
dep. 23:08
11.9 km
Repince
arr. 23:10
dep. 23:10
13.2 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 23:13
dep. 23:13
14.8 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:15
15 km

Naselja Mazarac i Vladicin Han su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mazarac je u 05:11 h, dok je poslednji polazak u 22:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.