Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Martinci - Novi Sad timetable

thursday, 20.02.2020.
05:29 07:19 (01:50)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 05:29
Lacarak, Centar 2
arr. 05:38
dep. 05:38
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:43
dep. 05:43
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
dep. 05:58
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 06:10
dep. 06:10
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:25
dep. 06:25
33.2 km
Irig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
44.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 06:42
dep. 06:42
45.2 km
Irig, Hopovo
arr. 06:45
dep. 06:45
47.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
61.2 km
arr. 07:12
dep. 07:12
65.3 km
arr. 07:19
68.2 km
06:04 07:42 (01:38)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 06:04
Lacarak, Centar 2
arr. 06:13
dep. 06:13
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:19
dep. 06:19
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
dep. 06:35
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 06:46
dep. 06:46
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:52
dep. 06:52
33.2 km
Irig, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
44.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:05
dep. 07:05
45.2 km
Irig, Hopovo
arr. 07:08
dep. 07:08
47.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
61.2 km
arr. 07:35
dep. 07:35
65.3 km
arr. 07:42
68.2 km
07:59 09:35 (01:36)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 07:59
Lacarak, Centar 2
arr. 08:08
dep. 08:08
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:13
dep. 08:13
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
dep. 08:28
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 08:39
dep. 08:39
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 08:45
dep. 08:45
33.2 km
Irig, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
44.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 08:58
dep. 08:58
45.2 km
Irig, Hopovo
arr. 09:01
dep. 09:01
47.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
61.2 km
arr. 09:28
dep. 09:28
65.3 km
arr. 09:35
68.2 km
13:09 14:49 (01:40)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 13:09
Lacarak, Centar 2
arr. 13:18
dep. 13:18
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 13:49
dep. 13:49
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
33.2 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
44.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:12
dep. 14:12
45.2 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
47.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
61.2 km
arr. 14:42
dep. 14:42
65.3 km
arr. 14:49
68.2 km
18:29 20:15 (01:46)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 18:29
Lacarak, Centar 2
arr. 18:38
dep. 18:38
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:43
dep. 18:43
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
dep. 18:58
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 19:14
dep. 19:14
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:25
dep. 19:25
33.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
61.2 km
arr. 20:08
dep. 20:08
65.3 km
arr. 20:15
68.2 km
Martinci - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:29 07:19 (01:50)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 05:29
Lacarak, Centar 2
arr. 05:38
dep. 05:38
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:43
dep. 05:43
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
dep. 05:58
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 06:10
dep. 06:10
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:25
dep. 06:25
33.2 km
Irig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
44.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 06:42
dep. 06:42
45.2 km
Irig, Hopovo
arr. 06:45
dep. 06:45
47.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
61.2 km
arr. 07:12
dep. 07:12
65.3 km
arr. 07:19
68.2 km
06:04 07:42 (01:38)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 06:04
Lacarak, Centar 2
arr. 06:13
dep. 06:13
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:19
dep. 06:19
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
dep. 06:35
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 06:46
dep. 06:46
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:52
dep. 06:52
33.2 km
Irig, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
44.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:05
dep. 07:05
45.2 km
Irig, Hopovo
arr. 07:08
dep. 07:08
47.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
61.2 km
arr. 07:35
dep. 07:35
65.3 km
arr. 07:42
68.2 km
07:59 09:35 (01:36)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 07:59
Lacarak, Centar 2
arr. 08:08
dep. 08:08
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:13
dep. 08:13
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
dep. 08:28
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 08:39
dep. 08:39
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 08:45
dep. 08:45
33.2 km
Irig, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
44.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 08:58
dep. 08:58
45.2 km
Irig, Hopovo
arr. 09:01
dep. 09:01
47.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
61.2 km
arr. 09:28
dep. 09:28
65.3 km
arr. 09:35
68.2 km
13:09 14:49 (01:40)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 13:09
Lacarak, Centar 2
arr. 13:18
dep. 13:18
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 13:49
dep. 13:49
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
33.2 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
44.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:12
dep. 14:12
45.2 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
47.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
61.2 km
arr. 14:42
dep. 14:42
65.3 km
arr. 14:49
68.2 km
18:29 20:15 (01:46)
7MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Martinci, 7
dep. 18:29
Lacarak, Centar 2
arr. 18:38
dep. 18:38
8.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:43
dep. 18:43
11.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
14.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
dep. 18:58
17.6 km
Voganj, Pošta
arr. 19:14
dep. 19:14
28.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:25
dep. 19:25
33.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
61.2 km
arr. 20:08
dep. 20:08
65.3 km
arr. 20:15
68.2 km

Naselja Martinci i Novi Sad su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 36min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Martinci je u 05:29 h, dok je poslednji polazak u 18:29 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.