Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Markovac kod Vrsca - Vrsac timetable

sunday, 23.02.2020.
04:50 05:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 04:50
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 04:51
dep. 04:51
1 km
Gudurica, 3
arr. 04:52
dep. 04:52
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 04:53
dep. 04:53
3 km
Gudurica, 1
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 05:00
dep. 05:00
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 05:10
dep. 05:10
13.6 km
arr. 05:11
dep. 05:11
16.1 km
arr. 05:12
dep. 05:12
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 05:13
dep. 05:13
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 05:15
dep. 05:15
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:20
21 km
12:55 13:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 12:55
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 12:56
dep. 12:56
1 km
Gudurica, 3
arr. 12:57
dep. 12:57
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Gudurica, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 13:15
dep. 13:15
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 13:19
dep. 13:19
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 13:25
dep. 13:25
13.6 km
arr. 13:26
dep. 13:26
16.1 km
arr. 13:27
dep. 13:27
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 13:28
dep. 13:28
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 13:29
dep. 13:29
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 13:30
dep. 13:30
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:35
21 km
17:15 17:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 17:15
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Gudurica, 3
arr. 17:17
dep. 17:17
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Gudurica, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 17:29
dep. 17:29
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 17:35
dep. 17:35
13.6 km
arr. 17:36
dep. 17:36
16.1 km
arr. 17:37
dep. 17:37
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 17:38
dep. 17:38
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 17:39
dep. 17:39
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 17:40
dep. 17:40
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:45
21 km
20:50 21:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 20:50
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Gudurica, 3
arr. 20:52
dep. 20:52
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
3 km
Gudurica, 1
arr. 20:55
dep. 20:55
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 21:00
dep. 21:00
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 21:04
dep. 21:04
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 21:06
dep. 21:06
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 21:10
dep. 21:10
13.6 km
arr. 21:11
dep. 21:11
16.1 km
arr. 21:12
dep. 21:12
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 21:13
dep. 21:13
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 21:14
dep. 21:14
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 21:15
dep. 21:15
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 21:20
21 km
23:50 00:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 23:50
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 23:51
dep. 23:51
1 km
Gudurica, 3
arr. 23:52
dep. 23:52
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 23:53
dep. 23:53
3 km
Gudurica, 1
arr. 23:55
dep. 23:55
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 00:00
dep. 00:00
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 00:04
dep. 00:04
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 00:06
dep. 00:06
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 00:08
dep. 00:08
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 00:09
dep. 00:09
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 00:10
dep. 00:10
13.6 km
arr. 00:11
dep. 00:11
16.1 km
arr. 00:12
dep. 00:12
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 00:13
dep. 00:13
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 00:14
dep. 00:14
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 00:15
dep. 00:15
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 00:20
21 km
Markovac kod Vrsca - Vrsac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
04:50 05:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 04:50
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 04:51
dep. 04:51
1 km
Gudurica, 3
arr. 04:52
dep. 04:52
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 04:53
dep. 04:53
3 km
Gudurica, 1
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 05:00
dep. 05:00
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 05:10
dep. 05:10
13.6 km
arr. 05:11
dep. 05:11
16.1 km
arr. 05:12
dep. 05:12
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 05:13
dep. 05:13
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 05:15
dep. 05:15
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:20
21 km
06:25 06:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 06:25
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Gudurica, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Gudurica, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 06:35
dep. 06:35
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 06:39
dep. 06:39
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 06:45
dep. 06:45
13.6 km
arr. 06:46
dep. 06:46
16.1 km
arr. 06:47
dep. 06:47
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 06:48
dep. 06:48
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 06:49
dep. 06:49
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 06:50
dep. 06:50
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 06:55
21 km
06:55 07:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 06:55
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 06:56
dep. 06:56
1 km
Gudurica, 3
arr. 06:57
dep. 06:57
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Gudurica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 07:05
dep. 07:05
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 07:09
dep. 07:09
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 07:15
dep. 07:15
13.6 km
arr. 07:16
dep. 07:16
16.1 km
arr. 07:17
dep. 07:17
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 07:18
dep. 07:18
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 07:19
dep. 07:19
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 07:20
dep. 07:20
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 07:25
21 km
07:50 08:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 07:50
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Gudurica, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
3 km
Gudurica, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 08:04
dep. 08:04
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 08:10
dep. 08:10
13.6 km
arr. 08:11
dep. 08:11
16.1 km
arr. 08:12
dep. 08:12
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 08:13
dep. 08:13
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 08:14
dep. 08:14
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 08:15
dep. 08:15
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 08:20
21 km
11:05 11:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 11:05
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 11:06
dep. 11:06
1 km
Gudurica, 3
arr. 11:07
dep. 11:07
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Gudurica, 1
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 11:19
dep. 11:19
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 11:21
dep. 11:21
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 11:25
dep. 11:25
13.6 km
arr. 11:26
dep. 11:26
16.1 km
arr. 11:27
dep. 11:27
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 11:28
dep. 11:28
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 11:29
dep. 11:29
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 11:30
dep. 11:30
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 11:35
21 km
12:05 12:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 12:05
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 12:06
dep. 12:06
1 km
Gudurica, 3
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Gudurica, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 12:15
dep. 12:15
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 12:19
dep. 12:19
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 12:25
dep. 12:25
13.6 km
arr. 12:26
dep. 12:26
16.1 km
arr. 12:27
dep. 12:27
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 12:28
dep. 12:28
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 12:29
dep. 12:29
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 12:30
dep. 12:30
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 12:35
21 km
12:55 13:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 12:55
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 12:56
dep. 12:56
1 km
Gudurica, 3
arr. 12:57
dep. 12:57
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Gudurica, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 13:15
dep. 13:15
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 13:19
dep. 13:19
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 13:25
dep. 13:25
13.6 km
arr. 13:26
dep. 13:26
16.1 km
arr. 13:27
dep. 13:27
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 13:28
dep. 13:28
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 13:29
dep. 13:29
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 13:30
dep. 13:30
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:35
21 km
14:05 14:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 14:05
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 14:06
dep. 14:06
1 km
Gudurica, 3
arr. 14:07
dep. 14:07
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 14:08
dep. 14:08
3 km
Gudurica, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 14:15
dep. 14:15
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 14:19
dep. 14:19
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 14:25
dep. 14:25
13.6 km
arr. 14:26
dep. 14:26
16.1 km
arr. 14:27
dep. 14:27
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 14:28
dep. 14:28
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 14:29
dep. 14:29
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 14:30
dep. 14:30
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 14:35
21 km
15:05 15:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 15:05
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 15:06
dep. 15:06
1 km
Gudurica, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Gudurica, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 15:15
dep. 15:15
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 15:19
dep. 15:19
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 15:25
dep. 15:25
13.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
16.1 km
arr. 15:27
dep. 15:27
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 15:28
dep. 15:28
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 15:29
dep. 15:29
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 15:30
dep. 15:30
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 15:35
21 km
17:15 17:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 17:15
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Gudurica, 3
arr. 17:17
dep. 17:17
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Gudurica, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 17:29
dep. 17:29
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 17:35
dep. 17:35
13.6 km
arr. 17:36
dep. 17:36
16.1 km
arr. 17:37
dep. 17:37
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 17:38
dep. 17:38
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 17:39
dep. 17:39
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 17:40
dep. 17:40
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:45
21 km
20:50 21:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Vrsca
dep. 20:50
Markovac kod Vrsca, ulica Oslobodenja 25
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Gudurica, 3
arr. 20:52
dep. 20:52
2.2 km
Gudurica, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
3 km
Gudurica, 1
arr. 20:55
dep. 20:55
4 km
Gudurica, Novo naselje
arr. 21:00
dep. 21:00
5.3 km
Veliko Srediste, 3
arr. 21:04
dep. 21:04
6.3 km
Veliko Srediste, 2
arr. 21:06
dep. 21:06
7 km
Veliko Srediste, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
8 km
Malo Srediste, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
12 km
Vrsac, Kamenolom
arr. 21:10
dep. 21:10
13.6 km
arr. 21:11
dep. 21:11
16.1 km
arr. 21:12
dep. 21:12
16.9 km
Vrsac, JAT
arr. 21:13
dep. 21:13
17.6 km
Vrsac, Mlin
arr. 21:14
dep. 21:14
18.6 km
Vrsac, Bakic kolor
arr. 21:15
dep. 21:15
19.4 km
Vrsac, Bus station
arr. 21:20
21 km

Naselja Markovac kod Vrsca i Vrsac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Markovac kod Vrsca je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 23:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.