Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Markovac kod Velike Plane - Velika Plana timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:01 04:15 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 04:01
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:05
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:10
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
11 km
05:10 05:25 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 05:10
Velika Plana, Bus station
arr. 05:25
15 km
05:53 06:30 (00:37)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 05:53
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 06:05
dep. 06:05
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:06
dep. 06:06
8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 06:08
dep. 06:08
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
17 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:26
dep. 06:26
17.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:30
18 km
06:10 06:24 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 06:10
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
11 km
06:46 07:13 (00:27)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 06:46
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
3.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 06:53
dep. 06:53
5.1 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 06:55
dep. 06:55
6.1 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 06:56
dep. 06:56
6.9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:58
dep. 06:58
8.2 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 07:00
dep. 07:00
9.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 07:02
dep. 07:02
10.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 07:04
dep. 07:04
11.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
12.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 07:07
dep. 07:07
14.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:08
dep. 07:08
15.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
16.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
16.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:13
17.6 km
08:23 09:00 (00:37)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 08:23
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 08:32
dep. 08:32
6 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 08:34
dep. 08:34
7 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 08:35
dep. 08:35
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 08:38
dep. 08:38
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 08:42
dep. 08:42
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 08:44
dep. 08:44
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 08:52
dep. 08:52
16 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 08:55
dep. 08:55
17 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
17.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
18 km
08:50 09:10 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 08:50
Velika Plana, Bus station
arr. 09:10
12 km
09:18 09:31 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 09:18
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
11 km
10:00 10:15 (00:15)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Mlin
dep. 10:00
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 10:06
dep. 10:06
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 10:11
dep. 10:11
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:12
dep. 10:12
9 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 10:13
dep. 10:13
10 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 10:14
dep. 10:14
10.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:15
11 km
10:16 10:48 (00:32)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 10:16
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
3.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 10:22
dep. 10:22
5.1 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 10:24
dep. 10:24
6.1 km
Markovac kod Velike Plane, Raskrsnica za Rakinac
arr. 10:26
dep. 10:26
8.4 km
Rakinac, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
10.5 km
Rakinac
arr. 10:31
dep. 10:31
12.1 km
Rakinac, Petkovici
arr. 10:32
dep. 10:32
12.8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 10:35
dep. 10:35
15.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 10:37
dep. 10:37
16.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 10:39
dep. 10:39
18.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
18.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 10:42
dep. 10:42
20.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:43
dep. 10:43
21.4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 10:44
dep. 10:44
22.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 10:45
dep. 10:45
22.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:48
23.9 km
10:39 10:53 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 10:39
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
11 km
11:48 12:04 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 11:48
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:58
dep. 11:59
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 12:04
11 km
12:25 13:00 (00:35)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 12:25
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:35
dep. 12:35
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:36
dep. 12:36
8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:38
dep. 12:38
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:42
dep. 12:42
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:44
dep. 12:44
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:52
dep. 12:52
16 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:53
dep. 12:53
17 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:54
dep. 12:54
17.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:00
18 km
12:30 12:45 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 12:30
Velika Plana, Bus station
arr. 12:45
12 km
12:45 13:00 (00:15)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Mlin
dep. 12:45
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:46
dep. 12:46
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:51
dep. 12:51
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:56
dep. 12:56
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:57
dep. 12:57
9 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:59
dep. 12:59
10.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:00
11 km
13:23 14:00 (00:37)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 13:23
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 13:35
dep. 13:35
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 13:36
dep. 13:36
8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:52
dep. 13:52
16 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:56
dep. 13:56
17.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:00
18 km
14:05 14:35 (00:30)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 14:05
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 14:14
dep. 14:14
7 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 14:15
dep. 14:15
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 14:22
dep. 14:22
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:32
dep. 14:32
16 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:34
dep. 14:34
17.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:35
18 km
15:19 15:33 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 15:19
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
11 km
15:20 15:47 (00:27)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 15:20
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
3.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 15:27
dep. 15:27
5.1 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 15:29
dep. 15:29
6.1 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 15:30
dep. 15:30
6.9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 15:32
dep. 15:32
8.2 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 15:34
dep. 15:34
9.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 15:36
dep. 15:36
10.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 15:38
dep. 15:38
11.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
12.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 15:41
dep. 15:41
14.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 15:42
dep. 15:42
15.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 15:43
dep. 15:43
16.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 15:44
dep. 15:44
16.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:47
17.6 km
15:52 16:17 (00:25)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Mlin
dep. 15:52
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 15:56
dep. 15:56
1 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 15:58
dep. 15:58
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 16:01
dep. 16:01
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:03
dep. 16:03
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:09
dep. 16:09
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:11
dep. 16:11
9 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
10 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:15
dep. 16:15
10.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:17
11 km
16:06 16:38 (00:32)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 16:06
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
3.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 16:12
dep. 16:12
5.1 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
6.1 km
Markovac kod Velike Plane, Raskrsnica za Rakinac
arr. 16:16
dep. 16:16
8.4 km
Rakinac, 3
arr. 16:19
dep. 16:19
10.5 km
Rakinac
arr. 16:21
dep. 16:21
12.1 km
Rakinac, Petkovici
arr. 16:22
dep. 16:22
12.8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 16:25
dep. 16:25
15.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 16:27
dep. 16:27
16.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:29
dep. 16:29
18.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
18.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:32
dep. 16:32
20.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:33
dep. 16:33
21.4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
22.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
22.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:38
23.9 km
17:05 17:32 (00:27)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 17:05
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
3.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 17:12
dep. 17:12
5.1 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 17:14
dep. 17:14
6.1 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 17:15
dep. 17:15
6.9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 17:17
dep. 17:17
8.2 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 17:19
dep. 17:19
9.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 17:21
dep. 17:21
10.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 17:23
dep. 17:23
11.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
12.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 17:26
dep. 17:26
14.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 17:27
dep. 17:27
15.1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 17:28
dep. 17:28
16.2 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 17:29
dep. 17:29
16.6 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:32
17.6 km
17:10 17:25 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 17:10
Velika Plana, Bus station
arr. 17:25
15 km
19:00 19:14 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 19:00
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
11 km
19:20 19:50 (00:30)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 19:20
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
5 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 19:30
dep. 19:30
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 19:31
dep. 19:31
8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 19:33
dep. 19:33
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 19:37
dep. 19:37
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 19:45
dep. 19:45
15 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 19:47
dep. 19:47
16 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
17 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 19:49
dep. 19:49
17.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:50
18 km
19:58 20:11 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 19:58
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
11 km
20:00 20:15 (00:15)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Mlin
dep. 20:00
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:11
dep. 20:11
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:12
dep. 20:12
9 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:14
dep. 20:14
10.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:15
11 km
20:01 20:33 (00:32)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 20:01
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
3.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 20:07
dep. 20:07
5.1 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 20:09
dep. 20:09
6.1 km
Markovac kod Velike Plane, Raskrsnica za Rakinac
arr. 20:11
dep. 20:11
8.4 km
Rakinac, 3
arr. 20:14
dep. 20:14
10.5 km
Rakinac
arr. 20:16
dep. 20:16
12.1 km
Rakinac, Petkovici
arr. 20:17
dep. 20:17
12.8 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 20:20
dep. 20:20
15.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:22
dep. 20:22
16.3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:24
dep. 20:24
18.1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
18.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:27
dep. 20:27
20.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:28
dep. 20:28
21.4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:29
dep. 20:29
22.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:30
dep. 20:30
22.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:33
23.9 km

Naselja Markovac kod Velike Plane i Velika Plana su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Markovac kod Velike Plane je u 04:01 h, dok je poslednji polazak u 20:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.