Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Markovac kod Velike Plane - Kragujevac timetable

thursday, 27.02.2020.
06:47 07:35 (00:48)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 06:47
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
10 km
Batocina, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:35
40 km
07:00 08:00 (01:00)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Mlin
dep. 07:00
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Donja Raca
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Raca, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Vucic
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Sipic, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
17 km
Veliko Krcmare
arr. 07:28
dep. 07:28
20 km
Malo Krcmare
arr. 07:35
dep. 07:35
25 km
Vojinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
28 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 07:42
dep. 07:42
30 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 07:47
dep. 07:47
33 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 07:51
dep. 07:51
36 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:00
43 km
09:10 10:07 (00:57)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 09:10
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 09:12
dep. 09:12
1.2 km
Lapovo Varosica, Solunska ulica
arr. 09:18
dep. 09:18
6.2 km
Lapovo Varosica, Ugao Vuka Karadzica i 1. maja
arr. 09:20
dep. 09:20
7 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
8.4 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 09:27
dep. 09:27
10 km
Lapovo Varosica, Pumpa
arr. 09:28
dep. 09:28
10.2 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - M. Lapova
arr. 09:29
dep. 09:29
10.9 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - Gavrila Principa
arr. 09:31
dep. 09:31
12.6 km
Batocina, Rampa
arr. 09:32
dep. 09:32
13.5 km
Batocina, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
17 km
Batocina, Turcin
arr. 09:41
dep. 09:41
19.8 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 09:43
dep. 09:43
21.4 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 09:47
dep. 09:47
24.7 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 09:51
dep. 09:51
27.3 km
Botunje, Novi put
arr. 09:53
dep. 09:53
28.6 km
Botunje
arr. 09:54
dep. 09:54
29.6 km
Botunje, Kapovac
arr. 09:55
dep. 09:55
30.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:07
40.1 km
10:30 11:30 (01:00)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Mlin
dep. 10:30
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 10:36
dep. 10:36
5 km
Donja Raca
arr. 10:40
dep. 10:40
7 km
Raca, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
11 km
Vucic
arr. 10:50
dep. 10:50
14 km
Sipic, Intersection
arr. 10:54
dep. 10:54
17 km
Veliko Krcmare
arr. 10:58
dep. 10:58
20 km
Malo Krcmare
arr. 11:05
dep. 11:05
25 km
Vojinovac
arr. 11:10
dep. 11:10
28 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 11:12
dep. 11:12
30 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 11:17
dep. 11:17
33 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 11:21
dep. 11:21
36 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:30
43 km
11:40 12:37 (00:57)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 11:40
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 11:42
dep. 11:42
1.2 km
Lapovo Varosica, Solunska ulica
arr. 11:48
dep. 11:48
6.2 km
Lapovo Varosica, Ugao Vuka Karadzica i 1. maja
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 11:54
dep. 11:54
8.4 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Lapovo Varosica, Pumpa
arr. 11:58
dep. 11:58
10.2 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - M. Lapova
arr. 11:59
dep. 11:59
10.9 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - Gavrila Principa
arr. 12:01
dep. 12:01
12.6 km
Batocina, Rampa
arr. 12:02
dep. 12:02
13.5 km
Batocina, Bus station
arr. 12:06
dep. 12:06
17 km
Batocina, Turcin
arr. 12:11
dep. 12:11
19.8 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 12:13
dep. 12:13
21.4 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 12:17
dep. 12:17
24.7 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 12:21
dep. 12:21
27.3 km
Botunje, Novi put
arr. 12:23
dep. 12:23
28.6 km
Botunje
arr. 12:24
dep. 12:24
29.6 km
Botunje, Kapovac
arr. 12:25
dep. 12:25
30.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:37
40.1 km
12:50 13:51 (01:01)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Mlin
dep. 12:50
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 12:54
dep. 12:54
3.4 km
Donja Raca
arr. 12:58
dep. 12:58
6.6 km
Raca, Bus station
arr. 13:03
dep. 13:03
9.7 km
Vucic
arr. 13:07
dep. 13:07
12.3 km
Sipic, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
17.5 km
Veliko Krcmare
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Malo Krcmare
arr. 13:20
dep. 13:20
22.5 km
Vojinovac
arr. 13:22
dep. 13:22
23.9 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 13:25
dep. 13:25
26.7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 13:28
dep. 13:28
29.9 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
32.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:51
41.4 km
14:10 14:58 (00:48)
CenterGrosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 14:10
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
32 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
38 km
14:52 15:58 (01:06)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Mlin
dep. 14:52
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
Donja Raca
arr. 15:06
dep. 15:06
7 km
Raca, Bus station
arr. 15:14
dep. 15:14
11 km
Vucic
arr. 15:18
dep. 15:18
14 km
Sipic, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
17 km
Veliko Krcmare
arr. 15:26
dep. 15:26
20 km
Malo Krcmare
arr. 15:33
dep. 15:33
25 km
Vojinovac
arr. 15:38
dep. 15:38
28 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 15:40
dep. 15:40
30 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 15:44
dep. 15:44
33 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:48
dep. 15:48
36 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:58
43 km
15:22 16:15 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 15:22
Lapovo Varosica, Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
11 km
Batocina, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
23 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
28 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
39 km
17:47 18:35 (00:48)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 17:47
Batocina, Bus station
arr. 18:03
dep. 18:03
14 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
40 km
18:39 19:45 (01:06)
MostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Most
dep. 18:39
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:45
dep. 18:45
4 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
5 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 18:49
dep. 18:49
6 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 18:50
dep. 18:50
7 km
Lapovo Varosica, Prodavnica II
arr. 18:52
dep. 18:52
8 km
Lapovo Varosica, Prodavnica I
arr. 18:54
dep. 18:54
9 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
10 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Lapovo Varosica, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
13 km
Lapovo Varosica, Trafo
arr. 19:00
dep. 19:00
14 km
Lapovo Varosica, Zel. stanica
arr. 19:02
dep. 19:02
16 km
Batocina, Rampa
arr. 19:05
dep. 19:05
18 km
Batocina, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
19 km
Batocina, Turcin
arr. 19:11
dep. 19:11
22 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 19:14
dep. 19:14
24 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 19:20
dep. 19:20
28 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 19:23
dep. 19:23
30 km
Botunje, Novi put
arr. 19:26
dep. 19:26
32 km
Botunje
arr. 19:28
dep. 19:28
33 km
Botunje, Kapovac
arr. 19:31
dep. 19:31
35 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
45 km

Naselja Markovac kod Velike Plane i Kragujevac su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Markovac kod Velike Plane je u 06:47 h, dok je poslednji polazak u 18:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.